Používáme cookies. Více informací zde. OK

Pobyt v Dětské nemocnici v Brně

barunka2010
4. dub 2015
Dobrý den maminky, zajímalo by mě, jestli někdo z vás byl na oddělení chirurgie v dětské nemocnici brno? Jestli je možné si nějak předem domluvit místo, abych byla na pokoji se synem? Máme nástup ve středu mezi 8-10 a potřebovala bych dcerku ještě dat do školky předtím..... děkuji za odpověd, Jitka
hojda
4. dub 2015
Napiš maudn.
barunka2010
autor
5. dub 2015
kam? nevím co to je....
jitukka
5. dub 2015
Zdravim, my jsme teda byli na ortopedii ale princip bude asi stejny. No primo zamluvit misto tam nejde, i v papirech na prijem jsme meli napsano, ze prednost maji makutni prijmy a kojici matky. Ale predpokladam ze pokud je to planovany prijem, tak tam pry vetsinou maminky s detmi nechavaji. A jak je synek stary??
barunka2010
autor
5. dub 2015
bude mít 2 roky. oni mi řekli že tam asi místo bude.... no mám nervy, at tam není sám přes noc....
jitukka
5. dub 2015
Mam dost kamaradek co meli byt hospitalizovany s detmi v nemocnici a vzdycky misto meli 🙂 ja myslim ze u tech planovanych prijmu s tim pocitaji 🙂 budu na vas myslet at jste v noci spolu 🙂
barunka2010
autor
5. dub 2015
trochu jste mě uklidnila, moc děkuji. pak kdyžtak písnu 🙂
petunie_2
5. dub 2015
Prednostně se ubytovávají matky dětí do 2 let....takže by neměl být problém.
barunka2010
autor
5. dub 2015
aha tak snad ano, a pokud tam s nama počítají.... to jsme zvědavá
barunka2010
autor
11. dub 2015
Tak jsem byla ráda, nakonec jsme byli na nadstandartu 🙂 hned jsem byla klidnější když jsem věděla že budeme spolu...
jajyna
24. dub 2018
Zdravím holky, byly jste některá hospitalizovana s miminkem na kozni?. Jak to tam chodí, dávají UM miminku sami nebo si máte donést? Muze se chodit ven? Díky za info

Sem začni psát odpověď...

Odešli