Poprvé covid a strach o dcerku🤒. Poradíte, prosím?

8. pro 2022

Hezký večer maminky, ráda bych se zeptala na váš názor jak jste to braly a řešily tuto situaci.

Covid mám poprvé, už 3. den teda trpím - klouby, teploty 38,5, ucpaný nos s rýmou a co teda nedávám je krk, strašně suchý kašel a bolí. Dnes 4. den lehce lepší, krk se horší bych řekla, ale klouby dnes už fakt lepší, ale chytla to moje 2 letá dcerka a já jsem z toho úplně hotová. Dnes ráno horecka 39 po odečtení, 4x zvracela, teplota po čípku klesla a jedla pak krásně, hrála si, smála.. volala jsem s MUDr a říkala, ať se nebojim, ze to prejde, ať ji ráno dám info nebo večer na pohotovost.. Dcerka je opět unavená, hajá ani se nehne, kouká jen na pohádku, teď jsem ji měřila po odečtení 39, nezvrací už.. jen proste leží usne, vzbudí se, leží a usne, už tak hodinku..
Já jsem strašný plasic, nejradši bych jela do nemocnice, mám strach co když se něco děje a pak si říkám, ze zase plasit takhle nechci… já nevím..
Poradíte mi? Jak to máte vy?
Děkuji

sorboni30
9. pro 2022

@marge_s kašli na ni.. tady to nemá fakt smysl 😃😉

marge_s
9. pro 2022

@sorboni30 ja vim, ja vim. 🙂 asi stejne neni co dodat. Uz to tu spamovat nebudu 🙂 Hlavne, aby zakladatelce a detem uz bylo lepe

autor
11. pro 2022

Holky tak jen podávám info, dcerka po 3 dnech jako rybička, já po 5 skoro 6 a už jsem skoro fit😄🌺
Děkuji všem za podporu♥️ a drzim všem pesticky kdo s tím bojuje♥️