Přírodní léky - jsou vhodné i pro děti?

perinka_malinka
25. bře 2015
Uživatel perinka_malinka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od perinka_malinka.

Dobrý den,

již nějakou dobu přemýšlím nad tím, že malému koupím přírodní léky, které by mu pomohly se zácpou.
Ačkoliv jí převážně tekutou stravu, stále řešíme tento problém.
Myslíte si, že léky na těchto stránkách mu pomohou a neublíží? Doporučila mi je známá, avšak k lékům obecně jsem spíše skeptická.
http://www.kezdravi.cz/oddeleni/249-zacpa-u-deti

Děkuji za pomoc a radu.

S pozdravem

Jiřka

lv
25. bře 2015

homeopatika by mohla pomoci, pokud nepomáhá úprava jídelníčku, zvýšení příjmu tekutin, probiotika..

milmic
25. bře 2015

Selský rozumem bych řekla, že přírodní léky jsou (nejen) pro děti vhodnější než ty chemický sračky z lékárny.
Ale dala bych si dobrý pozor na to, co je přírodní lék. 🙂
Já mojoe děti léčím prakticky jenom "přírodně".

zanri
25. bře 2015

já osobně homeopatika neuznávám, nevím, kolik je malému, ale co třeba švestková šťáva nebo přesnídávka? U nás zabral HiPP nápoj BIO švestkový (od 4. měsíce)

hojda
25. bře 2015

Já je zkoušela, ale nějak jsem nepozorovala změnu. Nevím jak máš staré dítě, často se dává lactulosa, ona se nevstřebává do těla, jen nebere z tělo vodu do stolice, ale chce to vychytat množství. Jinak může pomoci hylak, nebo na lačno ráno povidla s rozpuštěným máslem lžička. Důležíté je jak je dítě staré, od kdy ty problémy má, může to být i nějaká alergie nebo nesnášenlivost něčeho, nebo i fyzický problém (pokud ale někdy dítě kakalo bez problémů, tak by se toto vylučovalo).

hojda
25. bře 2015

Každopádně homeo neublíží, takže pokud chceš, tak vyzkoušej.

danuselokovicova
30. bře 2015

Já osobně bych kupovala raději přírodní než chemické.