Průjem a "vyrážka" na zadečku

natiiinka
29. čer 2019

Ahoj maminky, můj syn 11m má od rána průjem žluté barvy, ale ne nějak extrémní, kakal asi 4x řidší stolici, byli jsme se u našich koupat a bylo vše ok, celé odpoledne byl jako každý den teď v těch horkách bez plinky. Při odjezdu domů jsem mu dala plinku, cesta nam trvala asi jen 10 minut a po chvíli co jsme přijeli domů další "průjem" a ještě k tomu šílená vyrážka na zadečku, trochu mě to vyděsilo, nevíte některá co to je? Jako odpruzení mi to moc nepřijde, ikdyz fakt nevím odpruzený nějak vic byl jen jednou, ale ne takhle na půlkách. Mam být v klidu? Co si myslíte? Děkuji

eva118
29. čer 2019

Jestli měl nálož v plíně, tak to má podrážděné z toho. Hodně ho teď mazej krémem na opruzeniny.

cuuza
29. čer 2019

Hodně vetrat, omyvat černým čajem nebo řepíkem a mazat. Může to být klidně od zoubků.

ladyhacek
29. čer 2019

Vyrážka může být k průjmu, stolice je agresivní.
A jak psala
@cuuza můžou to být i zuby.
Kdyby se vám nezdá zajděte v pondělí k dr na výtěry

anouck1
29. čer 2019

Můžou to být přemnožené kvasinky ve střevech. Pokud by nepomáhal běžný krém proti opruzení, zkusila bych Imazol.

natiiinka
autor
30. čer 2019

@ladyhacek ráno už ok, včera měl poprvé broskev, tak si myslim, jestli ji pak vykakal a podrazdila mu kůži, nějaká alergie

ladyhacek
30. čer 2019

@natiiinka to může být

alcar
30. čer 2019

@natiiinka mazni ho Imazolem, pomuze behem jednoho dne.

natiiinka
autor
1. črc 2019

@alcar to jsem právě udělala hned když jsem to viděla a rano uz to neměl, pak se trochu pokakal a zase, ale jen úplně malinko, mazla jsem lehkou vrstvu imazolu a od te doby úplně dobré 🙂