Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Průjem u dvouměsíčního miminka

radfil
14. lis 2016

Dobrý den,
potřebuji se poradit. Naše malá má už několik dní takovou řidší stoličku. Je to něco mezi vodou a hlenem, nějak extra nezapáchá, spíš takový klasický smrádek 🙂 . První dny jí měla normálně žlutou, teď se jí trochu zbarvila do takové žlutozelenohnědé . Už od narození teda kadí několikrát denně, dá se říct, že při každým přebalování v plíně nějaký nadělení je 🙂. Všude čtu, že je to normální u plně kojeného miminka, ale zase se bojím, abych něco nezanedbala. Od narození malou trápí prdíky, tak jí dávám espumisan a teď jsme přidali ještě biogaiu. Teplotu nemá, za 3 dny přibrala 70g. Je tady dost zkušených matek, tak se chci poradit, než budu zase uhánět doktorku 🙂 .

lv
14. lis 2016

Probiotika i sobě, ty vynechej mléko a vyrobky z něj.

tamarila
14. lis 2016

Taky jsme to par krát měli, samo to odeznělo. Jinak nadílka po každém kojení je v tomto věku normální. Ale kdyby se ti to nezdálo, tak se raději poraď s doktorkou. Tady ti doma od počítače klidně naordinujou dietu a vůbec určí diagnózu na počkání ;)

radfil
autor
14. lis 2016

Děkuju, snad to odezní. Uklidňuje mě, že je malá relativně v pohodě, a baští normálně. Zkusím vysadit mléčný výrobky, sice to pro mě bude těžký, ale snad to zvládnu 🙂 .Jsem si i vzpomněla, že mi doktorka říkala, že můžou mít průjem po probiotikách. No, uvidíme, když tak se hold pojedeme ukázat mudr.

bamimi
26. črc 2019

Obnovuji diskuzi.

Poprosila bych o radu,popř. Vaše zkušenosti.A asi mám hloupý dotaz.
Mám 3,5.měsíčniho syna plně kojeného a od narození často kaká,téměř po každém kojení.Má od včerejška
(to kakal 4x)řidší ale ne tekutou stolici,v plence nic neteče.
Mám to už považovat za průjem?(ptám se proto že jsem měla v pondělí během dvou hodin střevní potiže tak zda ode mne mohl něco chytit?)Ale on to má až od včera,dnes zatim málo kakal pouze 2x a stolice jak jsem psala výše.
Jde mi jen o to zda už se to bere jako průjem.
Pokud by se to horšilo tak bych šla k doktorce.

A kdybych začala brát hylak forte bude mít vliv i na jeho zažívání?

Děkuji

lucasice
19. lis 2019
Uživatel lucasice je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucasice.

Já bych raději vyzkoušela nasadit laktobacílky třeba od Naturevia, myslím, že by zažívání pěkně srovnaly.

Sem začni psát odpověď...

Odešli