Pusinka. Puchýřek, opar? Navštívit dr.?

lucinkafialova
19. únor 2021

Ahojky holky mala je plne kojena zadny prikrm nic ale ted se ji na hornim rtu udelal puchyrek vypada to jako opar nevite z ceho to muze byt a nemam radeji navštívit dr ? děkuji za odpovedi ♥️

kate4597
19. únor 2021

@lucinkafialova Mazala bych to mastí na opary, hned bych nepanikařila

marti89
19. únor 2021

Puchýř uprostřed horního rtu? To je u kojených dětí normální, dělá se jim to, jak tahají mlíko z prsu.

katka9184
19. únor 2021

Naprosto normální, oloupe se to 😉

lucinkafialova
autor
19. únor 2021

@marti89 ano presne tak horni ret uprostred

malenka3
19. únor 2021

@lucinkafialova jestli je to přímo na rtu, tak tomu říká moje pediatra kojící mozol 😁 taky jsem to u prvního nevěděla 🙈 u častého kojení je to normální. Jsem zvědavá, jak teď vysvětlím pediatře, že rok a čtvrt starý dítě má zase kojící mozol, protože je u prsu skoro furt 😁 to ani neutajím 😁

terezz29
19. únor 2021

promazávat, nic to není, sloupne se a za čas udělá možná znovu 🙂

martiniquest
19. únor 2021

Kojici mozol je to. Nic s tim nedelej, samo se to spravi

lucinkafialova
autor
19. únor 2021

@malenka3 dekuju ano je to na primo na rtu ve prostred takovy jakoze puchyrek podobny oparu

lucinkafialova
autor
19. únor 2021

@martiniquest dekuji 😊

codal
19. únor 2021

@lucinkafialova je to normální, při kojení se to stává, nic jsem s tím nedělala, zase to zmizí.

lucinkafialova
autor
19. únor 2021

@codal dekuji moc nekdy si prijdu fakt neschopna:(

malenka3
19. únor 2021

@lucinkafialova ale jdi, žádný učený z nebe nespadl a nikdo neví všechno. Já se taky jak trubka doktorky ptala, co to je 🤣 takových dotazů a omylů ještě bude, věř mi.

codal
19. únor 2021

@lucinkafialova tak když to člověk nezná, mě to taky překvapilo, taky jsem se musela zeptat zkušenějších, co to je 😊.

lentilkah
19. únor 2021

@kate4597 Miminku bych neco na opary urcite hned nemazala. Jinak rada o nepanikareni me zrovna od tebe opravdu pobavila.

alpakovo
19. únor 2021

Je to z kojení, malému se to dělá na celé pusince. Podle rady Dr. mažu klasickým balzámem na rty, jjen sem si sehnala vhodný pro deti a pomáhá to

lucinkafialova
autor
19. únor 2021

@malenka3 dekuji za uklidneni 😊♥️

lucinkafialova
autor
19. únor 2021

@codal ano no myslim si ze tady do budoucna budu mit více dotazu jeste ze jste všechny tak hodne a ochotne poradit dekuji 😊♥️