Teplota, odmítání mléka,.... Poradíte, prosím?

eliska901
8. srp 2022

Dobry den, snad mi nekdo poradi. Mala mela ve ctvrtek teploty pres 38 mela skoro dva dny, pak prisla od vikendu ryma ale nejspis zadni nic netece nic neodsaju strikam morskou vodu a od vcera mi proste odmita pit mliko 2x sem ji krmila vcera pres strikacku a pak to vzala behem dne na milost a jedla.
Ale dneska mam sileny boj uz sem davala 2x steikackou stohi jednou vyzvracela pak sem 2x krmila ve spanku a jednou si vzala sama v pohode na davku sni do 70ml
Byla sem dnes u dr rikal ze vyplachovat nos morskou vodou ze nic na zadni rymu neni a divala se ji do pusy a ze ma lehce zarudli parto.Rikala ze nevi proc nechce ze bud zoubky(coz videt nema nic) a me napada jestli ji treba neboli v krku kdyz ma lehce cerveny patro jestli to neni tou rymou ? Jenze nic nam nedala a ja nevim jak maly ulevit ona by pila veme savicku do pusinky ale nepije proste.
Hledala sem ruzny diskuze na netu a nasla sem ze je dobrej na tohle fenistil mate zkusenosti?
Ja i jak doporucila ji mazala dasnicky dologelem jestli fakt nezlobi dasne a stejne lahev nevzala. Zkousela sem mliko davat i na lzicku a nechtela
Jediny co mi dnesla k mliku snedla je 80g masozel obeda.
Napada me zkusit ten fenistil kdyz nam dr nic nedoporucila jen mi rekla no miminko cucaci pastylky nemuze kdyz sem se ptala jestli neco na to. Sem uz zoufala bojim se aby mala neprestala um uplne pit a nebyla pak dehydratovana. Vode mi moc neda to vypije max 80ml denne
Prikrmy ji do 100g masozel ovoce a ostatni nechce (ale to nechce od zacatku na prikrmech)
Mala ma zitra 8mesicu

katebk
8. srp 2022

Fenistilem nic nezkazíte a třeba ji to i sklidní, pokud nechce teď mliko nenutila bych ale pít musí, zkusila bych místo vody třeba čaj nebo nějaký ředěný nápoj pro mrňousky třeba hipp prodává nějaké džusíky na ředění

eliska901
autor
8. srp 2022

@katebk nic s toho nechce vse mam vyzkouseny jeste nez byla nemocna ona moc vodu nechce
Nejlip mo pije od sunaru to granulovany dneska vypila 100ml coz je krasny kdyz pije malicko
Nabizim porad
I sem tohle resila zbdr a prave rikala ze kdyz nepijde ze at to mliko pije aspon coz ted nechtela
Snad ten fenistil pomuze