Velký průjem 3letá😭. Co účinného zabere?

makkyv
28. bře 2024

Ahoj maminky, něco účinného co zabere?
Včera to pustila ve školce, prý tam něco řádí. Nebyla jediná a ještě tak někdo zvracel. 😔
Od včera to z ní lítá jako blázen. Dostala 2 sáčky tasectanu duo a po 6 hodinách na spaní další (vůbec nezabral).
Dnes od rána opět voda z ní až to má po nožičkách, jen peru.. 😔 Odpoledne šla hajat a je to všude, nevydrží😔
Jen si prdne a je to. Tasectan dostala znovu cca v 13 hod, spala asi hodinku a teď se vzbudila a za tu dobu jsem ji 4x prevlekla plenu.. (dostala ji pro jistotu) 😔 potřebujeme to už zastavit. Dietu drží.
Platím zlatem😬❤️ Děkuji moc!!!

1pomnenka
28. bře 2024

Jedině Hylak Forte, ale ten už 3 roky není k sehnání. Má unikátní složení a nelze ho ničím nahradit.

makkyv
autor
28. bře 2024

@1pomnenka Tak děkuji za radu😭😬

1pomnenka
28. bře 2024

@makkyv Není zač, také ho nutně sháním, je to jediný lék, který můžu dát starému pejskovi, když má koliku. Lidé si ho prý vozí z dovolené, v Turecku je prý normálně, žádný výpadek. A Válek je stále u válu, něco je tu špatně. Podívej se, od kolika let můžeš dát Imodium.

evellin123
28. bře 2024

@makkyv určitě v lékárně koupit Enterol. Máme přímo na doporučení od naší dětské lékařky a vyzkoušeno do druhé dne zlepšení a třetí den už mnohem lepší 😉.

evellin123
28. bře 2024

@makkyv ještě u dětí do 4 let tobolku vysypat do pití. Nedávat polykat celou tabletu.

makkyv
autor
28. bře 2024

@evellin123 přítel teď koupil smectu, to poradila v lékárně a roztok aby nebyla dehydratovaná, tak uvidíme. Samozřejmě mě vyplašila a hned ať jedu na pohotovost, MUDr mi řekla, ale ať pozoruji a kdyby měla horečku ať jedu. Tak nevim, dnes ji dam černý čaj a ten roztok na noc smectu a uvidíme zítra.

tasimia
28. bře 2024

Taky doporučím enterol (dávat do vlažné vody, čaje, nesmí do studené) + tasectan, střídat. Nezabere to hned, ale brzo bude líp 💗.

te_reza
28. bře 2024

Určitě enterol

makkyv
autor
28. bře 2024

@tasimia Uvidíme jak dnes v noci, dala jsem jí kulíška s černým čajem (osladila) pac je to strašně hnusny 😂 polovinu jsem do ni dostala😍🌟 a večer ji dam smectu a pokud ani to už, tak bud ještě zkusíme ten enterol nebo pohotovost 😭🌸

makkyv
autor
28. bře 2024

@te_reza holky ale do 4 let prý po poradě s lékařem 🥹
A když ji ho dam na noc ty 2 tobolky zastaví to ten průjem? 😭

te_reza
28. bře 2024

@makkyv Elena ho měla už v necelých 3 letech. Normálně bych dala, já tu ampulku vysypavala s troškou vody

makkyv
autor
28. bře 2024

@te_reza Jasne🙂 tak uvidím co ta smecta a kdyžtak koupím děkuji ❤️

dyechampion
28. bře 2024

pokud cura a hodne pije tak hlavne hlidat tu hydrataci, ale jestli se to do dneska nejak nezastavi, tak pak radsi bezte na pohotovost. Enterol nam nas pediatr taky doporucuje, tasectan duo mam vyzkousene jen na sebe, nevim jak funguje u deti. At je lip!

me_druhe_ja
28. bře 2024

Enterol je TOP! Funguje na obě děti rychle! Od 4 let můžou v jedné dávce i dva sáčky, 3-4 roky 1 sáček 2x denně. Vyzkoušeno několikrát na obou dětech při různým druhu prujmu.

tasimia
28. bře 2024

@makkyv nemusíš se bat, mala ho dostávala i v nemocnici když měla 2 roky. 😍🙏
I dokonce v pulroce ho brala - samozřejmě tehda nam ho doporučil dr, ale od té doby dávám kdykoliv má opravdu vodnaty, tekutý prujem, na který nezabere první den dieta.

tasimia
28. bře 2024

@makkyv nemusí ho hned zastavit, to bohužel při takové střevní chřipce asi nezabere nic hned. 🍀😍 Ale třetí, čtvrtý den bude určitě líp.

jipe
29. bře 2024

u nás pomohla až smecta, ale enterolu bych se taky nebála

lentilkah
29. bře 2024

Enterol mi doporucili i pro 4m syna na pohotovosti.

makkyv
autor
30. bře 2024

@jipe Tak nám taky pomohla už je druhý den bez průjmu❤️
Ten enterol pak koupím do zásoby😬