Zapáchající moč u 11měsíčního syna, mám jít k lékaři?

kubicek11
30. říj 2015

Ahoj, několik posledních dnů pozoruji, že mému 11. měsíčnímu synovi občas silně zapáchá moč. Mám jít k lékaři? Nic mu totiž není, nemá teplotu, ani rýmu...nic. 😒 Setkal a jste se některá s něčím takovým?

lv
30. říj 2015

pije dost? moč jde víc cítit i po B vitamínu, kvasnicích, po zelené zelenině..

anniesfibis
30. říj 2015

@kubicek11 to zni jako dehydratace

sara84
30. říj 2015

Synovci hodne zapachaly plenky a nasli mu v moci infekci! Taky tak kolem roku to bylo!

anehap
30. říj 2015

@kubicek11 dcerka to tak mela, kdyz ji bylo 9 mes. - zapachajici moc, jinak teplotu a nic dalsiho nemela, jela jsrm k dr.,moc vzala sebou, dr. poslala na rozbor a mela zanet, dostala ATB:-/ Urcite bych k lekari sla

catrina00
30. říj 2015

@kubicek11 Také mám podobnou zkušenost jako @anehap jen už jsme bohužel došly ke stádiu zánětu ledvin (které se projevilo zimnicí a rychlým nárůstem teplot a následnou hospitalizací ☹ ). určitě bych nenechávala jen tak. Nic za to nedáš a základní rozbor moči má dr. za minutu.

anehap
31. říj 2015

@kubicek11
@catrina00 u nas to navic bylo tak, ze vysetreni moci u nasi dr.v ordinaci bylo v poradku, bakterie se prokazala az pri vysetreni v laboratori:-/ To mi prave dr.rikala - radsi vzdycky prijet nez skoncit se zanetem ledvin, je to pak rychly☹

kubicek11
autor
31. říj 2015

@lv
@anniesfibis
@anehap
@catrina00
@sara84 Děkuji všem za rady, k lékaři tedy půjdeme, za to opravdu nic nedám. Zvláštní je, že moč nezapáchá pokaždé. Dnešní ranní moč, byla zrovna bez zápachu. A kolik vypijeme? Jsou dny, kdy vypije 250 ml a dny kdy vypije jednou tolik. A to ještě pořád kojím. Tak já nevím. Pijeme málo????