Jaké bylo vaše první setkání se značkou FISHER PRICE?

misa_fisherprice
Moderátor
12. lis 2017

Napíšete mi, kde a kdy jste se vy a vaše děti poprvé setkali se značkou FISHER PRICE?❤

Bylo to u kamarádů, či v obchodě, či jinde?
🐧🐝🙉🐭

Co se vám na téhle značce libí anebo naopak nelíbí?

Budu se těšit na vaše příspěvky.

ladeka
12. lis 2017

Poprvé jsme se setkali s Fischer Price u naší prababičky - koupila malému pejska v červeném autě. Super hračka😍 Malému bylo tak půl roku.

janyna88
12. lis 2017

Značku Fisher Price jsem objevila na internetu když jsem čekala první dceru, hledala jsem kvalitní a naučné hračky. První do naší rodiny přibyl motýlek a pak přibyli další a další. Jsem velice spokojená hlavně kvůli tomu jak hračky podporují rozvíjení dětí. A kupodivu nejsou hračky FP ani tak drahý.

simasla
12. lis 2017

S Fisher Price jsem se setkala už jako holka na střední škole, které se právně narodila neteř. Starší sestře se narodilo miminko. Dost jsem jí pomáhala a s malou si hrála a první hračku, na kterou jsem si našetřila a koupila jí byly Fisher Price aktivní kostičky - musím říct, že i když to pro rozpočet středoškoláka nebyla zrovna malá částka za hračku pro miminko, tak se to vyplatilo a sestra pak kolikrát vzpomínala, že to je nejlepší hračka se kterou si tehdy malá Anička, po ní dokonce i její sestra Kačenka vyhráli. A tak i následně moje vlastní děti mají hračky Fisher Price a proč? No proto, že jsou dobře propracované a výdrž mají neskutečnou. Víte co u nás musel zažít už třeba takový Fisher Price mluvící hrnec? A pořád je OK, plast nikde nepraskl i po x pádech z výšky a funguje i teď u mého třetího zlatíčka a pořád jí baví. Fisher price jsou hračky, které jsou super propracované a vydrží, materiály nejsou ošizené a za tu vyšší cenu se prostě vyplatí. 🙂

igiana
12. lis 2017

Poprve jsem se stretla s FP u sve kamaradky, ktera mnela pejska pujceneho od kamaradky a moc se mi libil. Dovolit jsme si ho nemohli a prekvapila mne tchyne, ktera ho koupila dcerke pod stromecek. Pozdeji koupila i krouzky na tyci. Od krestnej mamy dostala chrastitko, moc jsem chtela kresilko a vyhralo jednoznacne od FP, sice z bazaru ale stale pekne. Ziskalo si mne, protoze je az do 18kg a krmim v nem maleho doted. Potah se da oprat, konstrukce mi prijde neznicitelna.

misa_fisherprice
autorModerátor
12. lis 2017

@igiana
@simasla
moc děkujeme za komentáře! Jsme moc rádi, že Fisher Price provází vaše děti a jste spokojeni. Hezké dny a těším se na další. Míša

lucka2092
12. lis 2017

poprvé jsem se setkala s FP v obchodě, když jsem čekala dcerku a sháněla nějaké hračky, jako první věc, co jsem koupila od této značky bylo houpací lehátko.Se značkou jsme moc spokojení, hračky jsou moc kvalitní a dlouho vydrží, velké rány i pády a celkově jsou moc pěkné a barevností zaujmou.

igiana
12. lis 2017

@misa_fisherprice jeste sem zapomnela napsat, ze pejsek ma uz 5 let a stale funguje a hra se snim uz naše 3.dite a je stale pekný. Hračky FP jsou krásne, kvalitní a oplatí se investovat.
Dekujeme aj Vam hezke dny a tešíme se taky!

preedy
12. lis 2017

Ja poprve pred 8 lety kdy Peta dostal od tety masinku,ktera stale funguje a ted si s masinkou hraje Kacenka. Take jsme meli jeste pejska a mobil ,klice ,ale to jsme darovali dal ;) Letos budu nejspis opet porizovat pejska I telefon a nejspis tu holcicku a premyslim I nad tim mickem a stoleckem.Takze za mne Fisher price jedna z top znacek 🙂

kameka
12. lis 2017

U nás byly první hračky hudební vláček a vkládačka šnek a obě stále patří u obou dcer k těm nejoblíbenějším a hlavně téměř k nezničitelným hračkám 🙂

irisv
12. lis 2017

Tak u nás to bylo rozdílné. Já sem se poprvé setkala s hračkami FP před několika lety, to sme s manželem ještě spolu jen chodili, ale jeho bratr už měl jednoho syna a druhého na cestě... a klasika - manžel (tehdy přítel) mi řekl, ať klukům něco koupím na Vánoce. Tehdy vyhrála vkládačka šnek a kladívko. Kluci měli oboje hrozně rádi, švagrová dodnes vzpomíná, jak moc si s tím vyhráli. No a naše Bětule se poprvé setkala s FP někdy ve dvou měsících, když sem ji položila na hrací deku, to ještě na žádné hračky nedosáhla, jen koukala....to dnes už hračky láduje o 106 a nejradši by si do pusy přitáhla celou deku 😀 zatím se jí to teda nepovedlo 😀 No a beatbo na ni čeká na uložence a interaktivní stoleček donese k prarodičům Ježíšek 🙂

denny27
12. lis 2017

K nám poprvé přišly hračky Fisher Price po narození prvního syna.. za peníze z porodného jsem mu koupila lehátko 😊 a pak znovu na Vánoce,kdy jsme pořídili veselý vláček (máme ho doteď)😊

reboni
12. lis 2017

Nám koupila mamka lehátko, když se první narodila. A k prvnímu svátku jsme malý koupili pejskovu sestřičku. Budou ji tři a vyhraje si s ní pořád.. Mezitím už jsme pořídili hodně hraček od Fp.A pod stromečkem holky dostanou další hračky od Fp 🙂

misa_fisherprice
autorModerátor
12. lis 2017

Hezký večer, všem děkujeme za příspěvky a jsme rádi, že hračky FP jsou u vás tak oblíbené. Přeji vám hezké dny a v prosinci se opět těším! Děkuji. Míša🐭

krteczech
13. lis 2017

Tuto značku jsem objevila ještě než jsem měla syna. Při své práci v Klokanku. Když jsem.vybirala hračky na Vánoce.

cerlada
8. pro 2017

Poprvé, je to tak asi 10 let, to bylo, když se mi narodil v 18 letech malinkatý uzlíček. Můj milovaný bráška 😻 Dokonce křesílko máme teď pro mého malého syna.

janulik2008
8. pro 2017

my sme sa zoznamili ked sme malej kupili ten taky telefon a odvtedy je 90% hraciek u nas FP. Od kolotoca hracej deky cez interaktivny stolik globus az po husenicu a zabku 🙂

nat
8. pro 2017

Prvne o teto znacce jsem se dozvedela z prvniho darku od babicky.Byl to snek fisher price a je tak oblibeny ze ho zdedilo 4 ditko 🙂

kat295
8. pro 2017

Poprve jsem poznala fisher price, kdyz jsem zjistila, ze jsem tehotna a zacala se poohlizet po hrackach pro miminko. Zaujal me kolotoc nad postylku, protoze je krasne barevny. Na vanoce dostanem jeste nasup hracek od fisher price 🙂