Hrací dečky pro nejmenší - máte je doma?

misa_fisherprice
4. pro 2017

Dnes jsem si také pro vás připravila příspěvěk na téma ,, HRACÍ DEČKY" pro miminka.

Hrací dečky jsou vhodné pro nejmenší, kdy roztomilá zvířátka na dečce vydávají zábavné zvuky, či zavěšené hračky udrží Vaše děťátko na hrací podložce velmi snadno. Dečky jsou přenosné, můžete používat i na cesty. U některých deček můžete nastavovat i hudbu, uspořádání hraček na hrazdičce můžete měnit, čímž snadno podporujete smyslové vnímání dítěte.

Existují hrací dečky od miminka, které můžete používat i později pro batole. Můžete mít hrací dečky se zvířecími kamarády, kousátky, šustítky, chrastítky...dokonce i hrazdičku pro malého hudebníka🙂.

Např. FISHER PRICE DEČKA RAINFOREST FRIENDS - je dečka, která roste s dětmi a pomáhá rozvíjet i motorické dovednosti. Je to i hudebni hračka.

Znáte tyto zábavné dečky? Používáte je pro své děti?

Napište nám vaše postřehy.

papunkova
6. pro 2017

Meli jsme decku ale moc maleho nezabavila. Kamaradi meli take, ale od Fisher Price a kdyz jsme k nim prisli maly se z deky nehnul, takze za me kdyz decku tak rozhodne od Fisher Price 👍

pekosek
6. pro 2017

@misa_fisherprice Také Vám přeji krásné ráno. Myslíte na svůj blog a hodit odkaz? Zkoušela jsem to na svůj a píše mi to soubor přiliš velky.

misa_fisherprice
autor
6. pro 2017

@pekosek ano, ano. Klidně na svůj kanál na youtube a pošlete odkaz. To většinou jde ...❤. Těšíme se. Míša

pekosek
6. pro 2017