Prosincové dny s Fisher-Price jsou tady - těšíte se?

misa_fisherprice
4. pro 2017

Krásné ráno všem,

tak a jsme tady ❤.

Prosincové dny s Fisher Price jsou odstartovány.

A co nás čeká?

Moc a moc povídání, kreslení, soutěžení, Mikuláš a Ježíšek, smích, dobrá nálada... Hračky od Fisher Price jsou připravené a já také 🐭.

A co vy? Těšíte se?

veverka_
4. pro 2017

Dobrý den, prosím Vás, je možné, že jsme z internetového obchodu koupila drahý, zpívající nočníček - královský - zelený za 1350 Kč, ale tvrdí mi, že ho výrobce nedodává v krabici??? Přijde mi to zvláštní, došel pěkně zabalený, ale bez krabice od FP:???Děkuji a omlouvám se, nevím, kam se mám ještě jinam obrátit, mám to jako dárek, tak mě to mrzí, bez originální krabice☹

misa_fisherprice
autor
4. pro 2017

moc vsšem děkuji za milé přivítání a těšíme se na príma týden s hračkami od Fisher Price❤

beruszka82
4. pro 2017

My se těšíme moooc, adventní čas je o pohodě,radosti,smíchu,prostě spokojenosti a o tom i dny s Fisher Price jsou...

lucik126
4. pro 2017

Dobrý den,moc se těšíme.Treba se na nás usměje štěstí.Rada něco tvořím a Barunka taky.V lednu jí přibude sestřička tak máme poslední možnost si užít společně chvíle tvoření🙂

misa_fisherprice
autor
4. pro 2017

@veverka_ Dobrý den, pošlete nám 5ti místné výrobní číslo a zjistíme, kde je problém.
Mějte hezký den, Míša

verunkanatalka
4. pro 2017

Ahoj Míšo,Moc jsem se těšila já i Verunka na dny s FP..

misa_fisherprice
autor
4. pro 2017

@verunkanatalka já na vás taky❤❤

sabri12
4. pro 2017

Jeee těšíme se. 🙂

golca
4. pro 2017

Tesime se. Syn dostal ke dnesnim prvnim narozkam Pejska, tak nam zabava uz zacala ve velkem stylu 😍

krteczech
4. pro 2017

Zdravíme s naším malým uličníkem. Fisher Price máme rádi. Hračky jsou krásné, a už teď vím, že po stromečkem malý zase něco od této značky najde. Je to tanečním a miluje vše co zpívá. Krásný advent všem .

papunkova
4. pro 2017

Jééé, třikrát huráááá, už je to tůů 🙂 kreativní týden může začít 🙂

misa_fisherprice
autor
5. pro 2017

@papunkova
@krteczech
@golca
@sabri12
moc zdravíme a krásné ráno přejeme z Prahy. Dnes je Mikuláš, tak si ho parádně užijeme. Míša

marcela8
5. pro 2017

Moc se těšíme.

sabri12
5. pro 2017

@misa_fisherprice těšíme se a synové zvlášť ještě víc. 🙂