SOUTĚŽ: příkrmy HiPP

lidka_hipp
4. únor 2016

Příkrmy HiPP to je záruka kvality a rozmanitosti chutí 🙂 Jsme moc rádi, že vaši dětem naše příkrmy chutnají, a proto tu mám soutěž o pět balíčků, které budou obsahovat váš neoblíbenější příkrm HiPP. Kdybyste náhodou nevěděly, jaký si vybrat, nápovědu najdete na našem webu: http://www.hipp.cz/prikrmy/produkty/

Mimochodem, příkrmy HiPP jsou vyráběny z kvalitních surovin pocházejících z ekologického zemědělství. Aby mohly získat naši vlastní HiPP BIO pečeť kvality, za kterou ručí rodina Hipp svým jménem, musí být vyrobeny podle ještě přísnějších pravidel, než jaké nám ukládá česká a národní legislativy pro biopotraviny.

Soutěžní otázka je jednoduchá, napište mi, jaký je váš nejoblíbenější příkrm HiPP nebo jaký byste rádi vyzkoušeli. Pět vybraných odpovědí pak odměníme chutným balíčkem 🙂

lenkaatom
4. únor 2016

Mezi nejoblíbenější Pavlíkův příkrm patří boloňské špagety, lasagne a jemná zelenina s krůtím masem všechno je opravdu mňamka. 😀 😀 😀 🙂

zlatkavlk
4. únor 2016

Hezké ráno, s příkrmy pomaličku začínáme, ale odzkoušenou máme mrkvičku a dýni, obojí moc chutnalo, brokolicic - ta moc chutnala ale měla po ní dost prdíky, takže zkusíme opět později, a nyní se chystáme na špenát - ten budu dávat jen skleničkový - a cuketu... malá je zatím moc šikovná a krásně papá, tak snad jí to vydrží... 😉

sixtynka
4. únor 2016

Ahojda! Příkrmy zatím ochutnáváme, dýni, mrkvičku, brambory se špenátem a smetanou. Chystám se na cuketu a zeleninovou směs. Nikolka ochutnala i pyré z jablíčka a hrušky a mňam, mňam 🙂 Chutnalo to i mamince 😉

mrkew
4. únor 2016

Dcera miluje brokolici nebo telecí to pak nestíhám ani nabírat na lžičku jak se po tom sape

jhhd
4. únor 2016

Nám nejvíc šmakovaly Hipp kaše Na dobrou noc. Patřili k večernímu rituálu a skoro rok a půl jsme bez nich nemohly jít spát. No a na výlety jakákoliv sklenička, kde byla zeleninka a maso. Naše dcera není vybíravá, takže snědla všechno, ale když se v příkrmu objevily těstovinky, radost byla dvojitá.

Pro syna, až jim doroste, pořídím také Hipp kaše Na dobrou noc, protože ty jsou bezkonkurenční. No a doufám, že bude stejný jedlík jako dcera, takže nepohrdne žádnou skleničkou. 😉

alubif
4. únor 2016

Dobrý den, zatím jame ve fázi domacích masozeleninových příkrmů, až dojdeme do fáze, kdy bude mít zavedené velké množství potravin, určitě bych chtěla vyzkoušet meníčka, zvlašť na cestách, kdy se mi nebude chtít vařit nebo to nepůjde, aby to měla malá pestřejší. Jinak jsme zkoušeli od Hipp švestkovou šťávičku, která pomohla s trávením 🙂

bodlinka7
4. únor 2016

Dobry den,
Maly ma ran Zeleninku s telecim masem a Cervenou repu s jablky a hovezim

markysek2
4. únor 2016

dcera sní všechno co se jí dá na talíř...nejoblíbenější má asi polévky (zeleninová, špenátová, brokolicová..domácí výroby) a pak rajská ta u nás doma frčí i u syna ...většinu jídel vařím, ale ráda si občas ušetřím práci a dám už hotový příkrm

verona31
4. únor 2016

Tyto přikrmy kupujem v německu a plno dalšich věci od Hippu. A milujem ovocne přesnidavky

vkatu
4. únor 2016

Náš Tobiášek miluje Hipp boloňské špagety, ty opravdu musí mít alespoň 1x týdně. Hipp příkrmy jedl od 4 měsíců. Pro mě to byla jasná volba už jen pro to, že jsou tyto příkrmy bio 🙂

cb
4. únor 2016

Rada bych,aby Adelka s jidlem nebyla po me a mela rada zeleninu,ne jen maso jako ja ;) Radi bychom zacli zkouset prvni zeleninove prikrmy a kdyby to nevyslo,tak bych utíkala pro vase s masíčkem. Ale me osobne zaujaly brambory s lososem to bych si s chuti dala i já.

prada11
4. únor 2016

Naše Stelinka ma nejraději Spageti bolognese, Těstoviny se zeleninou a smetanou a rajčata a brambory s kuřecím masem.

janavajka
4. únor 2016

Dobrý den, nám stále pořád chutnají nejvíce Jemné těstoviny s mořskou rybou a rajčaty +Karotka, brambory s lososem. Ty u nás bezkonkurenčně vedly. Dále kaše na dobou noc.... Zatím to papáme pořád... 🙂 🙂 🙂 🙂 .

mollyweasley
4. únor 2016

Neřídím se věkem, takže i teď ve skoro dvou letech jí jedou třeba zeleninové příkrmy pro čtyřměsíční, preferuju zeleninu, miluje samotnou dýni nebo brokolici a k tomu nějaké doma vařené přílohy. Naprostá špička jsou ale masové skleničky, bio hovězí jede 🙂
Ze skleniček s menu dávám přednost těm, kde je jenom zelenina a maso. Zajímalo by mě, jestli by se nedala udělat nějaká sklenička třeba s cizrnou, bulgurem...

krikul
4. únor 2016

My máme vždy v zásobě jakykoliv testovinovy prikrm, kdyz neni cas nebo nalada varit sahnu po teto variante. Nejoblibenejsi jsou bezkonkurencne testoviny s morskou rybou ve smetanove omacce a nechybi ani bolonske 🙂

sarka49
4. únor 2016

Dcerka by ráda vyzkoušela hovězí maso, jablko s broskvemi a rýžovou kašičku

hadasi
4. únor 2016

Náš prcek (8M) je péro z gauče, děsně zvědavý a jídlo je někdy to poslední, co ho zajímá, zvlášť, když jsme jinde než doma. Když nemám navařeno, tak jednoznačně "HIPP BIO brambory se špenátem a se smetanou" jsou jistotou, že se nají a je spokojený, je to pro něj mňamka.

petkab82
4. únor 2016

Příjemný den, tak u nás vede kašička na dobrou noc, je to jediná kaše, kterou naše drahá dcerunka vzala na milost🙂 Dr. na mě pořád naléhá, že jí musím na noc nacpat kaší, vyzkoušeli jsme snad všechny na trhu a jediná zabrala ta od HIPP. Sice z ní není zrovna přecpaná, ale aspoń si ji dá🙂
Ze skleničkových příkrmů ujíždíme načemkoliv s těstovinama🙂 Až pojedeme na nákup chceme vyzkoušet těstoviny s mořskou rybou, tak uvidíme- starší dcera ryby ráda tak třeba to bude chutnat i té mladší a nebudu v rodině sama, kdo ryby jí🙂

pavla2015
4. únor 2016

Krasny den preji, prikrmy kupujeme jiz od 4.mesice a to jsme si oblibili ovocne prikrmy a vedli a stale vedou u nas jablka s broskvemi v kelimku.

petramoravcova
4. únor 2016

Matyáška teprve příkrmy čekají, takže uvítáme na začátek třeba mrkvičku 🙂

hromka35
4. únor 2016

Naprosto vynikající a zároveň jediný příkrm s obsahem ryby který naše gurmánka miluje je Hipp Losos s karotkou a bramborem. Nedáme na něj dopustit, ale všeobecně příkrmy od Hippu patří k nejlepším a chuťově nejzajímavějším, dle moje malé dcerky i mě samotné. 🙂

bimmka
4. únor 2016

Můj osobně nejoblíbenější je zeleninová směs, to jsme se musela hlídat, abych neujídala. A když jsem posledně koupila novinku losos brambor karotka a poslala muže krmit dceru, po chvilce jsme zjistila, že dcera zatím žmoulá první lžičku, zatím co manžel vesele obědval její příkrm. Takže doporučuji děti krmit až po našem obědě.

hance09
4. únor 2016

U nás jsou oblíbené boloňské špagety. 🙂

jjustyna
4. únor 2016

My zatím spíš vaříme, na "skleničkách" jsme jen občas, ale plánuju vyzkoušet těstoviny v "srdíčkách". Ty chutnaly synovi a za 3,5 měsíce ochutná i dcera.

ladygodiva
4. únor 2016

My se teprve na příkrmy chystáme, ale určitě bychom rádi vyzkoušeli dýni🙂

bobulinka
4. únor 2016

Kupuji ty v srdíčkách, posledně si malá moc pochutnala na těstovinách s rajčatovou omáčkou. Ráda bych zkusila nějakou rybičku, protože tu sama nepřipravuji ráda. Mám hrůzu z kostí, takže propitvám i kus filé 😠

kh
4. únor 2016

Ja všude propaguji jako nejchutnejsi dynovy prikrm 🙂 Syn se po nem mohl utlouct. Vyborny byl také losos. Hipp podle mne v příkrmech patri ke spicce, jak v chuti, tak kvalite - srovnávala jsem na zacatku nekolik znacek a zustali jsme u Hippu.
Ted uz ale používáme jen ovocne, jako svacinku.

joslin
4. únor 2016

Ahojky 🙂 jelikož budeme zavádět příkrmy za pár dní (prckovi bude půlrok), tak bychom vyzkoušeli vše takové nestandartní. Všude se od 4 měsíců nabízí hlavně ovocné přesnídávečky s jablky, banánem, meruňkami. Ráda bych pro prcka ozkoušela nějaké meníčko od 4 měsíců, například s lososem, kde jsou ještě i karotka a brambory 🙂 nebo bramboorové pyré s kukuřicí a krůtím masíčkem, mrkev s rýží a telecím masem,...hlavně aby to mělo žuviny a prckovi to chutnalo 🙂

fouskovi
4. únor 2016

My také teprve začínáme měli jsme dýni a teď brokolici ale ráda mu dám ochutnat nějaké s rybou ty neumím připravovat tak aby o to nebyl ošizen 🙂

katculilinka
4. únor 2016

Nejoblíbenější je losos! Ale ráda bych vyzkoušela jinou rybu, kterou Hipp má, ale zatím jsem nesehnala.
Jinak za mě jedině Hipp! Dceři chutná, nezvrací po něm a celkove jednička. Kupujem od Hipp všechno, kaše, kaše na dobrou noc, jogurty - ty chutnají i mě 🙂, příkrmy atp.
Za mě už bych dceři nedala jinou značku ani omylem.