SOUTĚŽ: ubrousky HiPP ULTRA SENSITIVE

lidka_hipp
2. únor 2016

Taky si svůj život neumíte představit bez vlhčených ubrousků? Pro mě jsou doslova darem z nebes 😀

Věřím, že i vy berete vlhčené ubrousky jako něco moc užitečného, a tak tu pro vás mám soutěž o OPRAVDU VELKÝ BALÍK našich Čistících vlhčených ubrousků HiPP. Stačí napsat, kdy vám ubrousky pomohly a zachránily situaci 😀 Pět nejvtipnějších odpovědí se může těšit na pořádný balík 🙂 V každém z pěti balíků budou celkem 3 velké balení (4x56) našich Čistících ubrousků HiPP ULTRA SENSITIVE, tedy dohromady 672 jednotlivých kusů ubrousků.

Abyste věděly, o co soutěžíte, tak tady pár informací k našim ubrouskům:

Pro velmi citlivou pokožku miminek jsme vytvořili HiPP Čistící vlhčené ubrousky ULTRA SENSITIVE s jemnými vlákny, které umožňují mimořádně šetrné očištění pokožky. Ubrousky jsou napuštěny jemným pleťovým mlékem, které obsahuje výtažek z BIO mandlí. Jsou proto vhodné už od narození. Hodí se i na ošetření pokožky se sklonem k alergiím a atopické dermatitidě, protože nejsou parfémované, neobsahují éterické oleje, mýdlo, barviva, parabeny a ani složky živočišného původu. Mají neutrální pH a nejsou běleny chlórem. Více: http://goo.gl/8lLJBn

ellektron
3. únor 2016

Ubrousky jsou opravdu všestranné :o) Jednou u nás byla návštěva a děti pomalovaly voskovkami podlahu. Napadlo mě, že když se s nimi tak dobře čistí digestoř od mastného prachu, že by mohly zvládnout i toto nadělení. A ono to fungovalo 😀

jitka_cv
3. únor 2016

ubrousky u nás nosí u sebe už všichni z rodiny. manžel je má i v tašce do práce a v autě. Jednou se mu dcerka v autě poblinkala a to pak byl rád, že je má u sebe. Od té doby na ně nedá dopustit. 😀

kkrotilova
3. únor 2016

Ubrousky nás naposledy zachránili právě dnes, když jsme šli na procházku po dešti a Matýsek se rozběhl do té největší louže, zakopl a hodil takovou tlamu, že se divím, že se celý neodřel, plakal, že je cely fuj a tak situaci zachránili Vaše ubrousky 🙂

gartik
3. únor 2016

když se naše holčička vykala ,nepozorovaně sundala plínku a snad během vteřiny zapatlala co mohla včetně koberce,zautočila jsem na toto nadělení ružovými hipp ubrousky a nikdo by nic nepoznal a koberec jak nový a ještě krásně vonavý :D

tak2014
3. únor 2016

Protože jsem běžkyně, hned po šestinedělí jsem začala běhat a závodit.Po jednom závodu v parném létě jsem doběhla totálně zpocená a zaprášená,že se mě moje holčička bála :D takže manžel pohotově vytáhl vlhčené ubrousky a uvedl mě do vizuálně přijatelného stavu 🙂

bodlinka7
3. únor 2016

Dobry den,
Hipp ubrousky mi doporucila mudra na rymu, nemusim pak synkovi mazat nosik.
Zachranily me kdyz prisla necekane tchyne, a ja mela uplne zaneradeny stolek, nez vysla k nam nahoru, ubrousky jsem stolek setrela rozhodne rychleji, nez bych to resila houbickou. Tak nas snad pak nepomluvila 🙂

nikabere
3. únor 2016

Tak u nás jsou ubrousky na denním pořádku, nejen pro dcerku na běžnou hygienu, ale v neposlední době i spíše pro naši zběsilou Yorkšírku, která se bojí lidí a jak přijdeme při procházce na ulici, tak si před prvním člověkem přičupne a ... děj se vůle Boží... takže zchvácená matka, dělá jakože nic a nenápadně posbírá dáreček po fence, která už dávno prchla a dělá, jakože NIC... v těchto chvílích nejvíce ocením, že jsou ubrousky sympaticky voňavé a vydržím ten balíček nést až k nejbližšímu odpadkáči 🙂

avori
3. únor 2016

Zdravím, čistící vlhčené ubrousky jsou náš velký pomocník. Od té doby co máme miminko je nosím neustále sebou. Jako čerstvá maminka, která se vrátila po x dnech z porodnice jsem se chtěla pochlubit naším miminkem a kočárkem. Tak jsme se připravili na naši první procházku. Pěkně jsem oblékla naši holčičku , sebe a načančala kočárek. V polovině cesty se nám přímo na boudičku kočárku krásně vykadil pták. ☹ Máme černou boudičku, takže se to velmi krásně vyjímalo, a že toho bylo. Tak jsem vytáhla vlhčené ubrousky a začala jsem čistit, a podařilo se. Žádný flek na boudičce nezůstal. 🙂

laska.nezna.hranic
3. únor 2016

nám pomohly zachránit oblečení návštěvy, kterou nám náš špunt poblindil 😀

prdecek
4. únor 2016

nám ubrousky zachránili situaci nedávno, byli jsme na návštěvě u mamčiných známých, kteří si fakt potrpí na pořádek a úklid je asi jejich jediná denní činnost. Samozřejmě si dokážete představit naše dva raubíře, jak tam řádili. Když paní domu odešla pro občerstvení do spodního patra, tak náš mladší převrhl květináč s kytkou, asi byla zrovna i zalitá. No bordel neskutečnej, tak jsem rychle vytáhla ubrousky a než paní přišla s jídlem tak se mi to vše podařilo zamaskovat a díky ubrouskům uklidit, jen moje kabelka potřebuje asi vyměnit, protože byla plná hlíny a ubrousků od ní 🙂 Jestli paní pak něco poznala nevím, ale do konce naší návštěvy určitě ne 🙂

opeth
4. únor 2016

Letní metalový festival, kdy u TOI TOI stály zástupy lidí a stěžovali si, že uvnitř nejsou toaletní papíry (kdo by to byl čekal, že jo 😀 ) a já vytáhla balení vlhčených ubrousků HIPP...najednou na mne koukalo asi 20 lidí a já začala rozdávat ubrousky 😀 ..kdybyste viděli tu radost starých i mladých vlasatých, fousatých, na pohled drsných metalistů, když si měli čím utřít dupku 😀 😀

phoebe37
4. únor 2016

Používáme ubrousky na všechno 🙂 na dceru komplet od hlavy až po paty 🙂 taky na utírání prachu, když nestíhám 🙂 a náš taťka si s nimi čistí boty 🙂 zachránili mu život, když jsme jeli na nákup a při parkovaní najel na obrubák a urazil nárazník, musel sel ho celý sundat a ruce měl jako čuně, použil vl. ubrousky Hipp, které stále vozíme v autě 🙂

lillinka123
4. únor 2016

Vlhčené obrúsky sú u nás nutnosťou.. stále ich mám po ruke.. najviac sa hodili vo chvíli, keď sa malá rozhodla, že nám nahnedo vymaľuje prebaľovák, nebesa od postieľky, koberec a dokonca aj posteľ, ktorá je meter od prebaľováku :D musela som to rychlo odstrániť, pretože keby to videl priateľ, tak by sa mu urobilo zle a urobil by ešte vačší bordel, ako bol :D a v tej chvíli som bola vďačná za vlhčené obrúsky!!

pavla2015
4. únor 2016

Krasny den preji, ubrousku neni u nas nikdy dost. Vnucka ma velkou spotrebu. Kdyz jsem prisla z prace, nasla jsem dceru v obyvaku jen v podprsence, vnucku nahatou, na zemi v pytli obleceni, v druhem plina a hromada ubrousku a smradek jak .... 🙂 vnucka se totiz pokadila, ale tak dokonale,ze mela pokadene body, laclacky i ponozky, jelikoz se ji to poďarilo u maminky, tak i maminku a pri prebalovani to schytal i gauc. Tak si urcite umite predstavit jak to vypadalo, zvlast kdyz vsude davala rucky a kopala nohama.

mako2014
4. únor 2016

Ubrousky používáme často, na zadeček i okolo třeba po jídle. Na cestování skvělí pomocník. Moje dcerka je tak trochu prasátko, takže se určitě hodí za každé situace 🙂

kacenka131
4. únor 2016

Nám Vaše ubrousky hodně pomohli, jelikož se nám po jiným ubrouskách jako je například pampers, atd syn vždy osypal. Měla jsem už strach, že nám snad nebudou žádné vyhovovat a cestování už nebude tak jednoduché 🙂 Pak jsem vyzkoušela ubrousky hipp a cestování je zase příjemné a nemusím nikde hledat toalety s umyvadlem 🙂

nicky_2
4. únor 2016

jo ubrousky, to je malý zázrak, protože se dají použít opravdu na všechno, nejen na utírání pusinek, ručiček, či zadečků našich malých dětiček, ale nedávno mě zachránili před katastrofou v ložnici, ve které s námi bydlí i náš malý zakrslý králíček Míša. No a i na zvířátka někdy přijde bola břich, tak se nám pěkně pokadil. Naštěstí mám ubrousky vždy po ruce, tak jsem mu ten zadek hold vzala ubrousky 🙂 takže katastrofa byla zažehnána 🙂 🙂

enacek
4. únor 2016

Krásný večer! Od té doby, co jsem maminkou, používám vlhčené ubrousky každý den. Natolik se nám osvědčily k rychlému umytí u syna, že u nás mizí rychlostí blesku. Narychlo s nimi umývám stůl, když přijde neohlášená návštěva, krbová kamna 🙂 , boty, konstrukci kočárku, protože jezdíme néé vždy úplně čistým terénem a nedávno mě zachránily ve městě, když jsem najela s kočárkem do pořádného psího exkrementu a široko daleko nebyl žádný klacík 😉 Pomohly i manželovi, když se potřeboval ´zkulturnit´ na cestu domů, když odcházel ze stavby, kde boural staré zdivo a byl jak sněhulák. Takže hip hip hurá Hipp ubrouskům 😉

zulitvi
4. únor 2016

Většinou, když jedeme na výlet, první "atrakce" je pro nás stanek s klobasama. Tak jsme jednou vyrazili do ZOO, zamířili jsme hned ke stanku, koupili si grilovanou klobasu a nikde nebylo misto, tak jsme se postavili ke stolku k jiným lidem. Manžel se do toho zakousnul a jak to bylo pořádně mastné, tak to vystříklo a mně nezbylo nic jiného, než s rudyma tvarema rozdávat ubrousky těm cizím lidem, které to nahodilo. :D tak takhle nám ubrousky pomohly vybruslit z trapné situace.

xperia1985
4. únor 2016

Vlhcene ubrousky pouzivame pri vsem moznem, od myti oken az po utirani nehod. Pritel je ma take moc rad ... jela jsem na nakup a nechala tatku s Kubickem doma. Rada si uzivam volne chvilky ;) Kubicek pokazde prichysta prekvapko. To by bylo jeste v poradku, ale kdyz se ho pokusi tatka prebalit, tak mu s tim rad pomaha. Pokakany zustane cely prebalovak, rucicky, nozicky i tatinek. Ubrousky jsou uzasna vec a ja se vratim do cisteho a mam vonave miminko :D

mische
4. únor 2016

Mam docela pro mne usmevne hororovou historku, diky ktere jsem se dostala k vlhcenym ubrouskum hipp sensitive a ihned si je oblibila. Snad tim nikoho nepohorsim. Jsem ted v 3. trimestru, snazili jsme se o miminko od r. 2007 s dvemi neuspesnymi tehotenstvimi v roce 2011. Loni se zadarilo zcela prirozene po martyriich s lekari a v dubnu ocekavame chlapecka.
Chodim ted docela casto na WC, coz kazda tehule dobre zna. Hlavne v noci je to vstavani za rozespaleho stavu v temnem byte fakt neprijemne. Jednou v noci, kdyz uz jsem nad ranem sla na onu mistnost asi po desate. Vykonam potrebu, odmotam kus toaletniho papiru a konam nezbytnou hygienu. Jenze v tom rozespani odmotam pouze slaby kousek, utiram se a co se nestane, papir se protrhne a ja se trochu skrabnu. Zanadavam. Odmotam dalsi kousek, opravim utirani. Na papire jasne cervena krev, podotykam, ze to byl asi 24 tt tehotenstvi. Zacinam panikarit, utiram znova, opet krev .... vybavim si dva potraty, kamaradku, ktera rodila pred tydnem v 30 tt, a druhou, co pred sesti lety v 27 tt, kdy jeji syn ma nasledky dodnes. Panikarim, nemyslim logicky. Budim manzela, ten okamzite vyskakuje, oblika se a ze pry jedem do nemocnice. Najednou ho uklidnuju, ze jsem se asi skrabla .... odchazim na WC, uz je to dobry. S miliony omluv, ze jsem pitoma ulehame do luzka zpet. Posledni, co pred usnutim rikam, je to, ze do konce tehotenstvi nechci toaletni papir videt.
Jo jo, psychika je hrozna vec.

Druhy den letim do obchodu pro vlhcene ubrousky. Kupuju v akci nekolik balicku Hipp sensitive. Jsou krasne vonave, tak akorat, pekne pevne. Uz se tesim, az budu pouzivat i pro syna.

mollypet
4. únor 2016

Ubrousky mají čestné místo v každé mé kabele a jsou snad nejdůležitější položkou, bez ostatního se existovat dá, ale bez vlhčených ubrousků nemohu opustit barák 😀 Co jiného by mě totiž zachránilo např. v situaci, kdy syn upadne na procházce do bláta(padá často), spustí ryk na celou vesnici a dokud mu neotřu špinavé ručky a "bebíska", neuklidní se.... Také když jedeme na svatbu přátelům a mladší poblijonek ohodí sebe i mě, samozřejmě když jsme nachystaní ve slavnostním oděvu... už jsem s nimi také zachranovala svou pověst dokonalé matky, když jsem s nima myla narychlo boty před návštěvou tchyně, aby si o nás nemyslela jaká jsme čunátka... no a navíc mi skoro denně ušetří práci a nemusím mýt celou koupelnu a sebe, protože naše čůrací a kakací miminko skoro při každém přebalování zákeřně spustí vodotrysk a dříve i něco jiného...tedy pokud jsem pohotová a včas přidržím ubrousek 😀

zuza92
5. únor 2016

Ja zacla pouzivat ubrousky uz kdyz jsem zacla chodit na stredni a to jsem nemela jeste dite ...zachranovali mi zivot kazdy den :D nejvic ve vlaku kterym jsem dojizdela a chtela jsem se v nem nasvacit nebo si neco odlozit na opatlany stolecek ...od te doby je u sebe nosim neustale...samozrejme po narozeni syna se jejicj spotreba rapidne zvysila ale to uz zna kazda mamina 🙂))

jhhd
5. únor 2016

Sice už jsem sem svůj příspěvek psala, ale mám z dnešního rána zcela čerstvou zkušenost, tak ji musím přidat 🙂 .

Když jsem ráno přebalovala svého 3-měsíčního synka, vše probíhalo standartním způsobem. Už zbývalo jen namazat zadeček a zabalit do plínky a bylo by vše hotovo. Jenže ve chvíli, kdy jsem synkovi zvedla nožky, že mu namažu zadeček, ozvalo se známé zabublání a já byla v tu ránu osprchovaná od hlavy po paty synovou stolicí. Byla jsem ráda, že mám ubrousky po ruce, abych se dostala alespoň z toho nejhoršího. Kdybych něměla ubrousky po ruce, tak máme exkrementy snad po celém bytě, jak by ze mě odkapávaly, až bych pelášila zlikvidovat tu katastrofu do koupelny.

apacheee
AMBASADORKA
5. únor 2016

Vlhčené ubrousky považuju za vynález století🙂 Jejich kouzlo jsem objevila až s Eliáškem. U nás v domácnosti se používají snad na všechno - na mytí oken, otírání skříní, na zadeček, ručičky, pusinku. Před soutěží leštíme drápky pejskovi, otíráme auto. Ale v poslední době jsem objevila jejich kouzlo i při uměleckých činnostech. Zjistila jsem, že perfektně rozmývají akvarelové pastelky, neničí stránky v knížce a dosáhnu s jejich použitím skvělých výsledků. Pro představu přidávám pár obrázků, který jsou touto technikou dotvořeny🙂

makynaeliska
5. únor 2016

Tak to vim naprosto presne.....Je to uz ctyri roky zpet,kdy jsme sly na kontrolu k dr,Eli jsem si hezky polozila v cekarne na prebalovak,svlekla,otevrela plenu a sup,nasrajdeno bylopo cele cekarne,dokonce trochu doletlo az na kalhoty jedne pani.....Pamatuju si to vazne jako dneska,jak jsem vytahovala ubrousky hipp(jinou kosmetiku jsem nepouzivala)a utirala tu zkazu😀 Pani se smala a ptala se na ubrousky ze krasne voni🙂

denitek
5. únor 2016

No tak já tedy nosím ubrousku v kabelce snad od počátku věků 🙂 malou s tím teď šůruju od rána do večera, takže nic jiného neznám 😀 hlavně jsem ráda, že můžu malou ušetřit toho, co dělala mamka mě. Nasliněná plínka mi utírala obličej a já si to dodnes pamatuji, jak jsem to nesnášela. Já už vím, že malou můžu tohoto ,,trápení" ušetřit 🙂

sandi777
5. únor 2016

Naposled jsme ubrousky velice ocenili, když si naše zlato při čekání v ekektru trochu ublinklo tak, že jsme já i přítel měli nablinkáno přes naše kolena a odnesl to i jejich koberec. Jediná naše omluva byl pak malý v kočárku, když jsme ještě museli nakoupit 😉

charmed
5. únor 2016

Ubrousky máme v každé místnosti i autě. Hlavně s nimi otírám nákupní vozík, než do něj usadím dceru. Tím nám ubrousky zachraňují život snad i doslova. Když pominu, že mi zachránili několikrát oblečení a trapnou situaci, když vás trefí holub. A vzhledem k tomu, že je máme i v autě, tak fungují jako prachovka na palubní desku či utěrka na sedačku v případě rozlitého nápoje. Bez vlhčených ubrousků si už neumím představit den a nechápu, že jsem se bez nich tolik let mohla obejít 🙂

pidisek
5. únor 2016

Výborná otázka 🙂 u nás padne denne balíček . Já s nimi utírám dvojčátkům prdelky, oni si s nimi utírají kromě zadečku taky hračky, a občas se snaží utírat nos všem, kdo přijde na návštěvu... NIKDY ale nezapomenu na to, jak před pár týdny chtěly dvojčátka utřít z trávníku napadaný sníh.... padly dva balíčky a byla to fakt legrace! Docela by se v tu chvíli hodilo, kdyby byly ubrousky barevné, protože jsem musela počkat, až přijde obleva a vlastně je uklízím ze zahrady ještě i dnes! 🙂