Dny HiPP končí. Kde se potkáme? 🙂

lidka_hipp
2. kvě 2015

Bylo mi tu s vámi moc dobře a jsem ráda, že máte o HiPP, naše dobrůtky i kosmetiku takový zájem. Bohužel naše Dny s HiPP zítra končí. To ale znamená, že se také zítra dozvíte jména šťastných výherců 🙂 Doufám, že jsem i já byla pro vás užitečná a dozvěděly jste se, co jste chtěly vědět a můžete se lépe rozhodnout při nákupech 🙂

U nás v HiPP ale s maminkami komunikujeme i jinde, než tady na Modrém koníku, a proto tu pro vás dvě možnosti, kde s s námi můžete nejen potkat a dozvědět se o všech našich novinkách a akcích, ale také s námi soutěžit o krásné dárky. Pro všechny naše maminky funguje Baby Club, kde máme i moc užitečnou aplikaci s Mámou na cestách, která vám pomůže najít místa přátelská k dětem i upozorní na ty, kterým je lepší se vyhnout. Přihlásit se můžete tady: http://babyclub.hipp.cz/registrace

Jsme s vámi také na facebooku, kde vám neustále přinášíme novém informace o tom, co se u nás děje i kde můžete naše výrobky nakoupit za zvýhodněné ceny. Také na našem fb pravidelně soutěžíme! Rádi vám tu také odpovíme na všechny vaše otázky. http://www.facebook.com/hipp.cz.sk

lidka_hipp
autor
2. kvě 2015
yvonneullmann
2. kvě 2015

Děkujeme za Váš čas a rady... Těšíme se na vás zase příště. 🙂

janicka53
2. kvě 2015

Lidka,tieto dni normalne ozivili moj stereotyp. Dobre sa mi citali rady a nazory inych mamiciek. Zistila som,ze s niektorymi problemami nebojujem sama. Rada sa pridam aj na facebooku. Dakujem za pekne dni a zelam vsetko dobre.

tajemna30
2. kvě 2015

Moc děkuji Lidko za Váš čas,a příjemný týden.

karinvy
2. kvě 2015

Také děkujeme za Vaše skvělé příspěvky a soutěže 🙂

lenkaatom
2. kvě 2015

Moc děkujeme za 'Váš čas, rady a skvělé příspěvky 🙂

megy
2. kvě 2015

souhlasím, přečetla jsem si spoustu zajímavých příspěvků 🙂 je to příjemné zpestření

lidka_hipp
autor
2. kvě 2015

@yvonneullmann
@janicka53
@tajemna30
@karinvy
@lenkaatom
@megy

Moc vám všem děkuji za podporu 🙂 Když jsem procházela příspěvky maminek často pozdě večer, říkala jsem si, jestli radši nemám jít dělat něco jiného 😉 Ale jsem moc ráda, že pro vás naše Dny HiPP byly příjemné, mohly jste si hezky popovídat i se dozvědět něco nového 🙂

twoangels
2. kvě 2015

Taky děkujeme za příjemný týden. Hned jsme si přidali HIPP na facebook rozhodně se registrujeme i do babyclubu 🙂 Přejeme Vám i vaší dcerce jen to nejlepší 🙂

marssyy
2. kvě 2015

Děkuji za Dny HIPP, skvěle připravené témata a soutěže. Značce zůstávame věrní a členkou Hipp clubu už jsem 🙂

petkab82
2. kvě 2015

Děkujeme za popovídání, soutěže a zajímavé rady🙂

zimkova
2. kvě 2015

Děkujeme 🙂 🙂 Čas je cenná věc a vy ho trávíte s námi a ráda. Hezký máj.

1velrybka
2. kvě 2015

Také moc děkuji za příjemné "povídání", za Váš čas, rady, informace. Ať se Vám daří nejen v pracovní oblasti, ale také v osobním životě.

lidka_hipp
autor
2. kvě 2015

@twoangels Jsem ráda, že jste i na facebooku 🙂 Určitě se tam brzy potkáme 🙂

@marssyy Tak to mám velkou radost, že s námi zůstáváte dále a moc se vám naše Dny HiPP líbily 🙂 Sama jsem se moc těšila, až se "uvidím" s tolika maminkami 🙂

@petkab82 Rádo se stalo 🙂 I já děkuji za milou společnost.

@zimkova Myslím si, že člověk by měl dělat takovou práci, která mu přináší radost a to pro mě HiPP je 🙂

@1velrybka Děkuji, jsem ráda, že vám s námi bylo dobře 🙂 Mám štěstí na fajn rodinu a vím, že to není samozřejmost.

1denca
3. kvě 2015

Děkujeme za krásné soutěže, snad se na nás usměje štěstí 🙂 Přeji vám mnoho úspěchů a rodinka ať vám dělá jen samou radost 🙂

ppepik
3. kvě 2015

Děkujeme 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

monunkaaa
3. kvě 2015

Moc dekujeme 🙂