Jak se vám líbily naše Dny s Linolou?

simi_linola
23. led 2016

Pomalu jsou naše Dny s Linolou u konce a tak bych vám ráda poděkovala za všechny Vaše příspěvky a za krásné chvíle, které jsem tu s vámi mohla zažít. Cítila jsem se tu s vámi moc dobře a hodně jste mě toho naučili.

Co se vám na našich Dnech s Linolou líbilo a co byste do budoucna změnili?

Bylo mi ctí a ještě jednou děkuji. Mějte se krásně 🙂

P.S. Už zítra se můžete těšit na vyhodnocení všech soutěží na fóru 🙂 Mezitím však ještě soutěžíme a stále se můžete zapojit. Těším se na každý váš příspěvek.

twoangels
23. led 2016

Moc děkujeme za krásné dny s Linolou! 🙂 Během nich se nám políčka v koupelně naplnila dalším Linola výrobkem - k olejicku a masticce ještě krémík na pusinku a určitě brzo vyzkoušíme i ostatní výrobky např. šampon, mléko a krém na ruce. Výhra by nás moc potěšila, ale držíme palce všem! Ještě jednou děkujeme! 🙂 twoangels

kami1984
23. led 2016

Simi, moc děkuji za tyto skvělé dny🙂 Zvládla jsi to na 1*** 🙂 U nás si Linola našla místo hned 2produkty a to Linola Fett a Linola šampon, který doběhnu dokoupit. Zkusíme ještě určitě Linola Hand🙂
Zamilovala jsem si tu vůni, pořád si čuchám k rukám, už to je jako tik🙂)) Měj se prima !!!

janadano
23. led 2016

Ahoj Simi.Dni ubehli veľmi rýchlo a boli super.Stále nové infa o produktoch.Aj vďaka Tebe sa Linola našla miesto o nás a hlavne,že môj manžel konečne našiel krém na svoju podráždenú tvãr s ekzémom a linola mu veľmi pomohla,za čo vďačná.Myslím,že vo firme Linola môžu byť radi,že ťa majú,lebo propagujuš linolu nielen v Čechách ale aj na Slovensku Linolu veľmi dobre Dni boli dobre .ďakujem aužívaj si rodinku a teším sa na teba opäť. A zajtra nakuknem či šťastie nestálo aj pri nás ....a pozdrav vo firme a tiez pozdravujem a ďakujeme za dni s super kozmetikou.pekný večer.

pavlak5
23. led 2016

Super ,jsem rada ,ze jsem na ne tady natrefila 🙂

kh
24. led 2016

S takovou milou a usmevavou ambasadorkou nemohly byt jiné, nez bajecne. Ucel splnily, prestoze dost Linolu pouzivam(e), dozvedela jsem se nove informace (třeba ze je L. Face i na ven) a také mne nalakaly na další produkty.

monunkaaa
24. led 2016

Dekujeme za krasne dny a spoustu novych informaci 🙂

kupcovci
24. led 2016

Pacilo sa my mnoztsvo zaujimavuch tem a dozvedela som sa mnoho informacii vidno ze ta sprostredkovanie informacii naozaj bavi a nerobis to len ako pracu dakujem za pekne dva tyzdne s linolou 🙂

kspp1
24. led 2016

Děkuji za velmi příjemné dny a hlavně za to, že jsem objevila Linolu. Neměla jsem ani ponětí, že existuje :D a už jsem si ji stihla oblíbit. Děkuji a ať se daří v práci i doma 🙂

mrkew
24. led 2016

Moc díky za skvěle zpestření všedních dnu kdy jsme mohly s magdalenkou zkusit štěstí uvidíme zda se na nás usměje

bimmka
24. led 2016

Jsem ráda, za každé dny s.... mám aspoň možnost se dozvědět, něco o výrobcích, ale třeba hlavně i o novinkách na trhu, v konkrétním případě třeba o krému na ruce.

janicka1424
24. led 2016

Dny s vami byli super ,

prada11
24. led 2016

Dobrý večer. Dny s Linolou byli úžasné. Jste moc milá a komunikace z maminkami úžasná. Škoda, ze jsem se nezapojovala do všech otázek ale i tak se mi vše moc.

simi_linola
autor
24. led 2016

Ďakujem vám veľmi pekne dievčatá <3 Veľmi si to od vás vážim a naozaj mi bolo veľkou cťou môcť tu s vami tieto 2 týždne byť 🙂 Ešte raz ďakujem krásne a prajem všetko dobré <3 <3 <3