Dny s HiPP končí. Kde se potkáme?

lidka_hipp
21. pro 2014

Bylo mi tu s vámi moc dobře a jsem ráda, že máte o HiPP, naše dobrůtky i kosmetiku takový zájem. Bohužel naše Dny s HiPP končí. To ale znamená, že se večer dozvíte jména šťastných výherců 🙂 Doufám, že jsem i já byla pro vás užitečná a dozvěděly jste se, co jste chtěly vědět a můžete se lépe rozhodnout při nákupech 🙂 Ráda bych vám všem popřála krásné svátky s vašimi miláčky 🙂

U nás v HiPP ale s maminkami komunikujeme i jinde, než tady na Modrém koníku, a proto tu pro vás dvě možnosti, kde s s námi můžete nejen potkat a dozvědět se o všech našich novinkách a akcích, ale také s námi soutěžit o krásné dárky. Pro všechny naše maminky funguje Baby Club, kde máme i moc užitečnou aplikaci s Mámou na cestách, která vám pomůže najít místa přátelská k dětem i upozorní na ty, kterým je lepší se vyhnout. Přihlásit se můžete tady: http://babyclub.hipp.cz/prihlaseni

Jsme s vámi také na facebooku, kde vám neustále přinášíme novém informace o tom, co se u nás děje i kde můžete naše výrobky nakoupit za zvýhodněné ceny. Také na našem fb pravidelně soutěžíme! Rádi vám tu také zodpovíme všechny vaše otázky. http://www.facebook.com/hipp.cz.sk

twoangels
21. pro 2014

@lidka_hipp taky moc děkujeme za hezké zpříjemnění předvánočních dnů a přejeme krásné a klidné svátky plné zdraví a šťastných a rozzářených dětských očí při rozbalování dárečků 🙂

brendamonique
21. pro 2014

@lidka_hipp Děkujeme moc za Váš strávený čas v naší společnosti a rovněž velký dík za přání krásně prožitých svátků.
Přeji nejen Vám, ale i všem uživatelkám a maminkám krásné pohodové Vánoce a šťastný Nový rok 2015 prožitý ve zdraví a klidu. 😉

marssyy
21. pro 2014

děkuji za hezkou akci, také přeji všem zúčastněným hezké prožití vánočních svátku a vše NEJ do nového doku 🙂

irenoslava
21. pro 2014

doufám že ne mě usměje štěstí a vyhrajeme aspoň jednu soutěž, všem krásné vánoce!

brendamonique
21. pro 2014

@irenoslava ...myslím, že doufáme všechny, co jsme se zúčastnili, to je jasný 😉 😀

1denca
21. pro 2014

Moc dekuji za super souteze 🙂 To asi ano doufame vsichni, uvidime kdo bude mit stesti. At.uz vyhrajeme nebo ne, tak vsem preji krasne a pohodove Vanoce a stastny Novy rok.