Kam poletí sloníci? Kdo vyhrál balíček za 2 500 Kč?

lidka_hipp
15. pro 2014

Taky se už nemůžete dočkat výsledků našich dvou soutěží o plyšové sloníky HiPP a taky o velký balík dobrot HiPP v hodnotě 2 500 Kč? Tak já vás už nebudu dlouho napínat a prozradím vám, kdo se může čekat na dárky 🙂

Moc nás potěšil váš zájem o sloníkovou soutěž, a tak jsme se rozhodli, že nerozdáme pět, ale rovnou deset hebkých plyšáků 🙂 Tady jsou jména šťastných výherců:

@88petule
@yvonneullmann
@mandelynka2
@kaeth01
@roseinka
@xcere100
@berenika39
@pajanovak1
@vostrov
@bjoucik.15

Na dobrůtky HiPP se mohou těšit tyto maminky, které vyhrávají balíčky v hodnotě 250 Kč.

@lenkaatom
@hrasok100
@blahova_andrea
@akrabka
@kmotrice
@anetaben
@duliinka

A velký balík HiPP dobrot v hodnotě 2 500 Kč vyhrává:

@ewulka88

Milé maminky, prosím, pošlete mi v soukromé zprávě svou adresu, abychom vám mohli balíčky doručit co nejdříve. Pokud jste vyhrály balíčky dobrot, prosím, napište i věk svých dětí, abychom mohli vybrat to, co jim bude chutnat 🙂

blahova_andrea
15. pro 2014

@lidka_hipp vůbec si nedovedu představit, že to někdo dělá. mě by něco takového nikdy nenapadlo a to nejsem poctivka až za hrob vždy a ve všem 😅 jako zapojit se do x soutěží ano, ale do jedné pod x nicky? styďte se, ty kterých se to týká! 😠

lidka_hipp
autor
15. pro 2014

@tajemna30 Díky. Soutěží je opravdu hodně, a tak šance na výhru mají všechny maminky 🙂

@zulitvi Díky za fér přístup. Dotyčná maminka má teď pocit ukřivděnosti, ale opravdu se mi nelíbí, když si někdo založí víc profilů, jen aby mohl co nejvíc vyhrávat.

@jbzirafa @88petule Krásných jmen bylo tolik, že jsme nakonec nedokázali vybrat jen jedno a odměnili jsme i víc maminek, než jsme původně plánovali 😉

@blahova_andrea Bohužel se stává ledacos. Ale lež má krátké nohy 🙂

petulaleskova
15. pro 2014

Taky moc blahopřejeme všem, co vyhráli a třeba se příště usměje štěstí i na nás🙂
A fuuuj maminky co podvádíte, takhle to vaše děti odkoukají a co z nich potom vyroste!!🙂

alyssa.anna
15. pro 2014

@petit_grisu Nám také ne, ale my zásadně nikdy nevyhráváme tak žádné překvápko 😀

petit_grisu
15. pro 2014

@alyssa.anna No já právě taky nikdy neměla štěstí, tak jsem se poctivě zúčastnila všech soutěží a říkala jsem si, že aspon tomu mrňouskovi se musí poštěstit a ono prd. 😀

kmotrice
15. pro 2014

jeeee my vyhráli 🙂 děkujeme

marssyy
15. pro 2014

Gratuluji výherkyním, já díky vánočnímu shonu soutěž prošvihla 😖
Jak se bude sloník jmenovat?

vercula7
15. pro 2014

Taky gratuluji vsem maminkam a detem co vyhraly a at si vyhru plne uziji ;).Jinak je mi smutno z tech co dokazi podvadet pak se nedostane s takovou na poctive lidi kteri hraji fer.

1velrybka
15. pro 2014

Taky gratuluji všem výherkyním!

@lenkaatom Bohužel zase takovou ostudu nemá, když její jméno/nick(y) zná jen paní Lidka. To by se to tu muselo zveřejnit. Je mi z takového neférového chování smutno. Samozřejmě, výhru bychom si přály všechny, ale ne za tuto cenu. To raději malé dobrůtky Hipp koupím jako obvykle, než abych podváděla.

vostrov
15. pro 2014

děkujeme moc a těšíme se na sloníka 😀

alyssa.anna
15. pro 2014

@petit_grisu No jo, malinko zamrzí kvůli tomu pokladu co člověk doma má, ale musí se to brát s humorem a ne se tady pomalu vztekat že jsme nic nevyhrály a nebo nedej bože podvádět. Konec konců, máme dítka, to je naše největší vyhra 🙂

petit_grisu
15. pro 2014

@alyssa.anna Však ano.. vždyť já se nevztekám, ani nepodvádím. 😀

jbzirafa
15. pro 2014

@lidka_hipp ano, já jsem si přečetla že je oceněných více a že se líbilo více jmen. ale ptám se, které návrhy od oceněných autorů se líbily nejvíc? která konkrétní jméná porotu zaujala - a proto byli autoři oceněni. tedy byl by to znak solidní soutěže, uvést výherce a odůvodnění, za co výhru dostal. ( a rozhodně nezávidím, jen jsem upřímně zvědavá, co se líbilo, která jména jsou nej)
nechcete po mě, abych pročítala celou diskusi a vypisovala si co všechno vymysleli výherci?! 😲 😎

alyssa.anna
15. pro 2014

@petit_grisu Jasně, já taky nemyslela Tebe, ale umím si představit, že někdo doma soptí, že nevyhrál, nebo s na to založiil dalších 20 nicků aby byla větší šance, jak tu někdo psal 😀