Kam poletí sloníci? Kdo vyhrál balíček za 2 500 Kč?
Taky se už nemůžete dočkat výsledků našich dvou soutěží o plyšové sloníky HiPP a taky o velký balík dobrot HiPP v hodnotě 2 500 Kč? Tak já vás už nebudu dlouho napínat a prozradím vám, kdo se může čekat na dárky 🙂
Moc nás potěšil váš zájem o sloníkovou soutěž, a tak jsme se rozhodli, že nerozdáme pět, ale rovnou deset hebkých plyšáků 🙂 Tady jsou jména šťastných výherců:
@88petule
@yvonneullmann
@mandelynka2
@kaeth01
@roseinka
@xcere100
@berenika39
@pajanovak1
@vostrov
@bjoucik.15
Na dobrůtky HiPP se mohou těšit tyto maminky, které vyhrávají balíčky v hodnotě 250 Kč.
@lenkaatom
@hrasok100
@blahova_andrea
@akrabka
@kmotrice
@anetaben
@duliinka
A velký balík HiPP dobrot v hodnotě 2 500 Kč vyhrává:
Milé maminky, prosím, pošlete mi v soukromé zprávě svou adresu, abychom vám mohli balíčky doručit co nejdříve. Pokud jste vyhrály balíčky dobrot, prosím, napište i věk svých dětí, abychom mohli vybrat to, co jim bude chutnat 🙂
Stručné shrnutí
- Soutěž značky HiPP rozdávala plyšové sloníky a balíčky dobrot; organizátor původně plánoval pět plyšáků, ale počet navýšil na deset.
- V soutěži byly malé balíčky dobrot v hodnotě 250 Kč a jeden velký balík dobrot v hodnotě 2 500 Kč; vítězové byli požádáni, aby poslali soukromou zprávu s adresou a u balíčků dobrot uvedli věk dětí.
- Zástupce organizátora uvedl, že kontrolují nepoctivé pokusy (zakládání více účtů) a že již jednu takovou osobu odhalili.
Nejčastější otázky
Q: Jak si nárokovat výhru z internetové soutěže HiPP na fóru?
A: Organizátor požaduje zaslat soukromou zprávu s doručovací adresou; pokud jde o balíček dobrot, je třeba uvést i věk dětí, aby bylo možné vybrat vhodné produkty.
Q: Jaké přesně ceny HiPP rozdával v soutěži?
A: Ceny zahrnovaly plyšové sloníky HiPP (celkem 10 kusů), malé balíčky dobrot v hodnotě 250 Kč a jeden velký balík dobrot v hodnotě 2 500 Kč.
Q: Kolik plyšových sloníků HiPP bylo rozdáno oproti původnímu plánu?
A: Organizátor uvedl, že původně plánoval pět plyšových sloníků, ale vzhledem k zájmu rozdělil deset.
Q: Co organizátor dělá, když zjistí, že někdo soutěží pod více profily?
A: Zástupce HiPP oznámil, že takové nepoctivé účty kontrolují, že již jednu takovou osobu našli, a že budou výsledky dalších soutěží hlídat.
Q: Jak rozhodovali o odměnění návrhů jmen pro sloníka?
A: Organizátor uvedl, že bylo tolik krásných jmen, že porota nedokázala vybrat jen jedno a odměnila více maminek místo volby jediného vítěze.
Q: Jak kontaktovat pořadatele soutěže, pokud mám dotaz k výhře?
A: Kontakt probíhal přes soukromé zprávy na fóru směrem k zástupci/organizátorovi soutěže (požadována adresa a případně věk dětí u dobrot).
Závěry z diskuze
Shoda
- Soutěže HiPP byly obecně vítány jako příležitost získat plyšáka nebo balíček dobrot.
- Většina účastníků považuje zakládání více profilů za nepoctivé a souhlasí s tím, že pořadatelé by měli kontrolovat podvody.
Sporné názory
- Někteří požadují přísné prověřování a trestání účtů založených k získání výhod, zatímco jiní zdůrazňují, že většina soutěžících je poctivá a že by pořadatelé měli raději pořádat více soutěží.
Otevřené otázky
- Jak konkrétně budou pořadatelé v budoucnu technicky prověřovat a identifikovat více účtů?
- Která konkrétní jména návrhů budou použita pro oficiální pojmenování plyšáků, pokud vůbec?
Zmíněné značky a firmy
HiPP
Zmíněné produkty a metody
plyšoví sloníci HiPP, balíček dobrot HiPP 2 500 Kč, balíček dobrot HiPP 250 Kč, příkrmy, založení více nicků (podvádění), zasílání soukromé zprávy s adresou a věkem dětí
Místa a osoby
žádné
@tajemna30 Díky. Soutěží je opravdu hodně, a tak šance na výhru mají všechny maminky 🙂
@zulitvi Díky za fér přístup. Dotyčná maminka má teď pocit ukřivděnosti, ale opravdu se mi nelíbí, když si někdo založí víc profilů, jen aby mohl co nejvíc vyhrávat.
@jbzirafa @88petule Krásných jmen bylo tolik, že jsme nakonec nedokázali vybrat jen jedno a odměnili jsme i víc maminek, než jsme původně plánovali 😉
@blahova_andrea Bohužel se stává ledacos. Ale lež má krátké nohy 🙂
Taky moc blahopřejeme všem, co vyhráli a třeba se příště usměje štěstí i na nás🙂
A fuuuj maminky co podvádíte, takhle to vaše děti odkoukají a co z nich potom vyroste!!🙂
@petit_grisu Nám také ne, ale my zásadně nikdy nevyhráváme tak žádné překvápko 😀
@alyssa.anna No já právě taky nikdy neměla štěstí, tak jsem se poctivě zúčastnila všech soutěží a říkala jsem si, že aspon tomu mrňouskovi se musí poštěstit a ono prd. 😀
Gratuluji výherkyním, já díky vánočnímu shonu soutěž prošvihla 😖
Jak se bude sloník jmenovat?
Taky gratuluji vsem maminkam a detem co vyhraly a at si vyhru plne uziji ;).Jinak je mi smutno z tech co dokazi podvadet pak se nedostane s takovou na poctive lidi kteri hraji fer.
Taky gratuluji všem výherkyním!
@lenkaatom Bohužel zase takovou ostudu nemá, když její jméno/nick(y) zná jen paní Lidka. To by se to tu muselo zveřejnit. Je mi z takového neférového chování smutno. Samozřejmě, výhru bychom si přály všechny, ale ne za tuto cenu. To raději malé dobrůtky Hipp koupím jako obvykle, než abych podváděla.
@petit_grisu No jo, malinko zamrzí kvůli tomu pokladu co člověk doma má, ale musí se to brát s humorem a ne se tady pomalu vztekat že jsme nic nevyhrály a nebo nedej bože podvádět. Konec konců, máme dítka, to je naše největší vyhra 🙂
@lidka_hipp ano, já jsem si přečetla že je oceněných více a že se líbilo více jmen. ale ptám se, které návrhy od oceněných autorů se líbily nejvíc? která konkrétní jméná porotu zaujala - a proto byli autoři oceněni. tedy byl by to znak solidní soutěže, uvést výherce a odůvodnění, za co výhru dostal. ( a rozhodně nezávidím, jen jsem upřímně zvědavá, co se líbilo, která jména jsou nej)
nechcete po mě, abych pročítala celou diskusi a vypisovala si co všechno vymysleli výherci?! 😲 😎
@petit_grisu Jasně, já taky nemyslela Tebe, ale umím si představit, že někdo doma soptí, že nevyhrál, nebo s na to založiil dalších 20 nicků aby byla větší šance, jak tu někdo psal 😀


@lidka_hipp vůbec si nedovedu představit, že to někdo dělá. mě by něco takového nikdy nenapadlo a to nejsem poctivka až za hrob vždy a ve všem 😅 jako zapojit se do x soutěží ano, ale do jedné pod x nicky? styďte se, ty kterých se to týká! 😠