Slavíte 1. máj? Kdo vás dnes políbí?

lidka_hipp
1. kvě 2015

Nevím, jak vám, ale pro mě byl svátek lásky vždy 1. máj a ne Valentýn 🙂 Ne, že by se mi nelíbilo dostat něco, od svého miláčka, ale po pár letech manželství považuju za úspěch, když manžel tuší, kdy mám narozeniny 😀 Jak oslavíte dnešní den? Dostanete polibek pod rozkvetlou třešní? 🙂

petit_grisu
1. kvě 2015

Polibek pod rozkvetlým stromem dostávám každý rok. Do tohoto roku od přítele a letos poprvé od manžela (v kuse již 9 let). 😵 U nás 1. máj frčí místo svatého Valentýna, toho neslavíme. 🙂 Počkám si než přijde manžel z práce a půjdeme se synem na procházku vybírat místo, kde to spácháme. 😀

mishell56
1. kvě 2015

Polibek dostanu od přítele, slavíme 1. máj místo Valentýna 😉

mipahoji
1. kvě 2015

Přesto, že máme taky radši 1.máj než Valentýna, "oslavíme" to tak, že je manžel v práci a já doma sama s malou. A pochybuju, že až z té práce dorazí, že bude mít myšlenky na nějakou třešeň, takže se políbíme jako každý den, prostě jen tak 🙂

marssyy
1. kvě 2015

Také u nás slavíme 1.máj a ne Valentýna, a polibek pod třešní dostanu, je to naše tradice 🙂

maudn
1. kvě 2015

První polibek jsem dostala na 1. máj až od svého manžela, do té doby jsem ani nevěděla,že jde o svátek lásky... dnes se těším na svůj polibek, i když doufám,že se na to skrz deštivé počas nezapomene🙂

anniesfibis
1. kvě 2015

ja asi tezko ☹ muj manzel na tohle absolutne neni...coz ovsem neznamena, ze by me nemel rad...pusu sjem dostala rano po probuzeni :D

joannah13
1. kvě 2015

no jelikož se přítel vytratil s alexíkem ven, předpokládám, že donese větvičku a dostanu pusu od něj i od synka alexíka, ovšem tato pusa bude spíš hodně oslintaná 😀

lidka_hipp
autor
1. kvě 2015

@petit_grisu Přeji vám, ať vám hlavně neprší a romantická procházka se vydaří 🙂

@mishell56 A čeká vás polibek pod třešní nebo budete hledat jiný rozkvetlý strom? 🙂

@mipahoji Co kdybyste mu polibek pod třešní navrhla sama? 😉

@marssyy Je hezké, že dodržujete tradice 🙂

@maudn Počasí se je dnes nevyzpytatelné, ale třeba zasvítí sluníčko, až se vydáte pod třešeň 🙂

@anniesfibis Má vás rád, jen po svém 🙂

@joannah13 To je moc hezké 🙂 Navíc se Alexík učí od tatínka, jak se hezky chovat k ženám 🙂

chris_n
1. kvě 2015

neslavíme nic pořádně, nebyli jsme včera nikde na žádných čarodejnících (ani nevím, jestli tady neco takového vůbec je). Dneska se asi nikde nepolíbíme, nebot vytrvale prší a prší....

ann_87
1. kvě 2015

Přítel večer doveze větvičku a budeme mít "splněno" 😵

billi
1. kvě 2015

My taky raději 1. máj, ale můj muž oslavuje svátek práce prací, tak dostanu pusu pod rozkvetlou třešní od obou synů 😀

markoulek
1. kvě 2015

My se akorat ted s manzelem chystame ven najit rozkvetly strom a letos poprve nam u toho bude asistovat nase mala princezna 😀. Takze dostanu pusu od manzela i od male 😀

camelinka
1. kvě 2015

......zrovna sem manžela povalila pod naši malou třešničku.... 😀 😀 😀

myskyyy
1. kvě 2015

Tento 1.máj je výjimečný tím, že dostanu prvomájové pusy hned dvě a to od nejlepších chlapů mého života ♥ bude to první májovka v manželství a první od našeho krásného syna ♥ Hezký první máj i Vám @lidka_hipp 🙂

ivular
1. kvě 2015

@lidka_hipp Já už třetím rokem slavím 1. máj výhradně se svým synem. Sice se asi trochu lišíme od správného pojetí tohoto svátku, ale to prckovo hlasité řehotání, když jej pod stromem obsypávám pusinkama, to se ničemu nevyrovná 😅

myska26
1. kvě 2015

Já dostávám prvomájový polibek každý rok,letos je to poprvé jako manželský🙂 aby to bylo jisté že neuschnu,tak mě manžel políbil 3x,pod třešní,pod jabloní a pod švestkou🙂

snany
1. kvě 2015

Můj manžel neslaví žádný svátek, už jsem si na to zvykla, takže mě to nijak nemrzí a maximálně může překvapit 🙂

lenkaatom
1. kvě 2015

Tak nám dneska nevadilo ani dešťové počasí za zahradou totiž máme krásně rozkvetlou třešni a už jsem od manžela dostala prvomájový polibek. 🙂

twoangels
1. kvě 2015

Náš táta zahájil protestní spánek, takže pusu dostanu maximálně tak od malého 😀 ale to nevadí 🙂

misar91
1. kvě 2015

já dostala od přítele (snoubence) a od syna (16m) tomu jsem ale spíš dala pusinu já,moc mě nerozmazluje 😀

sunshine125
1. kvě 2015

Doma pod lustrem :D

dita1979
1. kvě 2015

Letos jsme si dali májovou pusu pod rozkvetlou malou višní na naší zahradě, která vůbec poprvé kvetla 🙂 měla 3 květy a doufám, že z toho budou 3 višně 🙂 Malá mi jich dala dnes taky hodně 🙂

micka1
1. kvě 2015

Pusu na 1. máje dostávám už 38 let. Právě v tento den mám narozeni. 5 let ji dostávám pod rozkvetlou třešní od manžela, od syna a od dcery. Letos jsem dostala pod rozkvetlou třešní puse 4 a to od manžela,od syna ( 7 let) od dcery (4 roky) a od naší nejmladší dcery ( 9 měsíců). 🙂 Valentýna neslavíme

forda
1. kvě 2015

Manžel na žádné slavení svátků není, ale 1. Máje si nikdy nenecháme ujít. 🙂 Takže jsme se pod rozkvetlým stromem líbali, a posledních 5 let se pusinkuji i se synem. 😀