SOUTĚŽ: Jak jste vybíraly kosmetiku pro miminko?

lidka_hipp
22. dub 2015

Milé maminky, hodně si vás přálo soutěž o balíček voňavé kosmetiky HiPP 🙂 Vůbec se vám nedivím, protože HiPP kosmetiku u nás používá celá rodina a to už moje Anička chodí do první třídy 🙂 Napište mi, podle jak jste vybíraly kosmetiku pro miminko. Co pro vás bylo důležité při výběru? Daly jste na zkušenosti jiných maminek? Používáte kosmetiku, se kterou jste se setkali už v porodnici? Všechno mě zajímá 🙂 Soutěžit samozřejmě mohou i těhulky 🙂 Pět vylosovaných odpovědí se může těšit na kosmetický balíček HiPP.

V HiPP víme, že citlivá dětská pokožka si zaslouží jen tu nejjemnější péči, a proto jsme vytvořili kosmetiku s BIO mandlovým olejem. Mandlový olej má již po staletí prokázané účinky v kosmetice a je dlouhou dobu známý svými blahodárnými účinky na pokožku. Osvědčil se v péči o citlivou pokožku miminek, protože je mimořádně dobře snášen suchou pokožkou a je doporučován na promazání pokožky. Mandlový olej je neuvěřitelně jemný a nedráždivý.

lenculina
28. dub 2015

Hipp olejíček po koupání malá miluje,k tomu příjemná masáž zádiček a je spokoná,navíc na její suchou pokužku je to přímo pohlazení, tuto vůni už musela zaznamet v břišku,hipp jsem používala i jako těhulka i ted jako maminka, tato příjemná vůbec nás pojí k sobě 😵 😵

zvirka
28. dub 2015

Používáme Babylove ultra sensisitve z DM - mycí gel, mléko a krém na obličej. Malý je od narození atopik, tahle se nám osvědčila. Exém držíme na uzdě, pokud se objeví, nejvíc se mi osvědčilo mazat obyčejnou vazelínou, případně měsíčkovou, lepší než Excipial. Taky malý nesnese olivový olej. V porodnici mi ho vyloženě nutila doktorka, ale Mireček se po něm opravdu osypal, zkoušeli pak ještě asi dvakrát, ale prostě ho nesnese, takže musím hlídat i složení přípravků do koupele, krémů atd. Jinak do vany občas koupíme i nějakou šaškárnu, třeba barevné tabletky z DM nebo jejich praskací kuličky. No a občas se chce namazat maminčiným, obzvlášť, když mám něco nového, taky vše snášel v pohodě. Pak mám dobrý trik - do koupele nekupuju přípravky typu Linola (šíleně drahé), ale stříknu zase DM ultra sensitive olej, dávám i k pěně a super, doporučuju. Komu nevadí, může i obyčejný extra panenský olivový olej na vaření, stačí pár kapek.
Přiznám se, že Hipp jsme snad ani nezkoušeli, alespoň se nepamatuji 🙂 .

Výše jsem četla pár příspěvků, kde maminky mažou olejem a zdají se jim děti suché. pozor na to - samotný olej vysušuje, zkuste nějaké plěťové mléko a uvidíte ten rozdíl.

maks
28. dub 2015

U nás se to zatím řeší. Osobně bych nejraději pro miminko to nejlepší ale nemohu si dovolit koupit jeden výrobek za 300 Kč. A na druhou stranu nechci kupovat nejlevnější z drogerie plné chemických derivátů, parabenů, silikonů apod. Po vyřazení značek obsahující toto mě na výběr moc nezbylo. Když jsem se dozvěděla o nové řadě Hipp docela mě překvapilo, že kosmetika která se dá sehnat běžně v drogerii splňuje tyto podmínky a navíc je v Bio kvalitě. Tak proč ne, ráda vyzkouším. Sama mám olejíček proti striím a zatím nemám ani jednu.

ellektron
28. dub 2015

Hipp kosmetiku používali v porodnici a protože se nám zalíbila, pořídili jsme ji i domů 🙂

noirdame
28. dub 2015

Hipp používali v porodnici, byla mi moc příjemná, Mišanka na ní dobře reagovala (příjemná kůže, žádné pupínky), pěkně voní, a jakmile jsem si přečetla složení, bylo to jasné. Hipp máme nejradši a používáme hlavně - na opruzeniny, do koupele a mandlový olej po koupání. 😉

mate26
28. dub 2015

Já měla možnost vyzkoušet Hipp kosmetiku hned v porodnici a našim čertíkům vyhovovala. Takže ji používáme do teď a jsme spokojení a hlavně naše děti jsou spokojené 🙂. Příjemně voní a nikdy se nenaskytl žádný problém s pokožkou jako u jiné značky. Teď máme doma šampon, pěnu na mytí s kachničkou, tělové mléko a vlhčené ubrousky 🙂.

scruffy
28. dub 2015

V porodnici jsme měli jinou kosmetiku než Hipp, ale popravdě to na mě nemělo vůbec žádný vliv. Nejdůležitější u dětské kosmetiky je pro mě složení.

billi
28. dub 2015

Pro mě bylo nejdůležitější, aby byla kosmetika vhodná i pro děti s citlivou pokožkou, protože u našich dětí hrozí atopák. S Hipp kosmetikou jsme se setkali už v porodnici a proto pro mě volba kosmetiky na doma byla jasná, s Hippem jsme měli skvělé zkušenosti z jiných výrobků, tak jsme u něj zůstali i doma. Prcek ho skvěle snáší a krásně voní. Postupně rozšiřujeme repertoár a používáme Hipp kosmetiku všichni.

krtulin
28. dub 2015

Do porodnice jsem dostala doporučení od několika známých na Niveu baby a Hipp, oproti tomu na předporodním kurzu lektorka hodně doporučovala značku Eoné. Nakonec to u nás skončilo tak, že jsme si udělala do porodnice takový mix Eoné a Hippu. Obojí značky používám doteď. Na komsetice od Hippu se mi líbí nejen složení, ale i velmi příjemná vůně. Babičky jsou vždycky z té naší malé voňavé princezny celé nadšené :D

el1ska
28. dub 2015

Marečkovi je teprve 24dní a jsme naprosto zamilovaní do mandlového olejíčku HiPP. Už máme druhý! 😵 Používám ho nejen pro Marečka, ale i pro sebe na prsa. Mareček je pak krásné voňavé miminko. Příbuzní i paní doktorka nás chválí jak krásně voní 😎 Kosmetiku HiPP jsme poznali v porodnici u Apolinaře a když jsem si pak pročítala spokojené recenze maminek, koupila jsem i ubrousky, šampón. Uvidíme, co nás zaujme a co budeme potřebovat dál.

duck09
28. dub 2015

Kosmetiku HIPP jsem používala už u první dcery pro svoji vůni a kvalitu. Používaly jsme zejména olej na relaxační masáže, které jsme si obě užívaly. Byly to takové jedinečné nezapomenutelné chvíle. Teď při narozeni syna pro mě byla kosmetika HIPP jasnou volbou už v porodnici a ráda jí užívám znovu i doma.

raduska21
29. dub 2015

Když se malá narodila, používala jsem na doporučení porodní asatentky co nejméně kosmetiky, aby se nenarušil přirozený film kůže miminka, takže jsme koupali v čisté vodě (jednou týdně jsme přidali lazeň od Weledy) a mazali obyčejným olejem z lékárny. To se mi moc osvědčilo, všechny miminka okolo nás měli nějaké kožní projevy a Zuzanka pleť jako hedvábí.... Přeji hezký den

bimmka
29. dub 2015

Vybírala jsem dle referencí na internetu od ostatních maminek, pak dle složení ( čím méně chemie tím léepe) a nakonec i dle vůně. Takže u Hippu jsme už zůstali a zůstáváme stále, doufám, že i malá jej bude snášet a budeme mí jen jednu značku kosmetiky.

zazana81
29. dub 2015

S Hippem jsem se poprvé setkala tak, že jsem dostala vzoreček krému na ozkoušení. Zkusila jsem nejdříve na svém předloktí - mám dost citlivou pleť a kdyby bylo něco špatně, okamžitě se to projeví. Ale neprojevilo 🙂 Tak jsem mazala dcerku. Postupně jsem zkoušela další produkty od Hippu a vždy jsme byly spokojené. Kosmetika Hipp krásně voní, nedráždí, je šetrná k dětem i přírodě. Nyní čekám dalšího prcka a v používání kosmetiky Hipp budu určitě pokračovat 😵

maudn
29. dub 2015

Dám na kvalitu a pověst značky. Prvně jsme používali kosmetiku sebamed, ale pak jsme přešli na HIPP a u ní i zůstaneme. Co jen můžu zmínit, mám dítě s nemocnými střevy a jen ubrousky HIPP mu nedělají zle na opruzenou pokožku a co je používám,tak měl místo (plácnu) 30 opruzenych zadecku jen dva a ty se daly rychle do pořádku, jiné ubrousky už nekoupím a vřele doporučuji vyzkoušet. Co se týče, kde jsem se s Hippem setkala, tak jsme použivali Hipp mléko a občas hipp příkrmy, pak mi bylo jasné,že je to prostě kvalita a jasná volba. První Hipp kosmetika se k nám dostala od Mikuláše jako nadílka od prarodičů.

masenka88
30. dub 2015

Tuto kosmetiku používají u nás v porodnici.Malému po ní krásně voněly vlásky,tak jsme nakoupili snad všechny výrobky Hipp a pokaždé,když k němu přivoníme,vzpomenem si, jak jsme šťastní za to naše miminko 🙂

petramaria
30. dub 2015

Ja som si dopredu nakupila Niveu, no a v porodnici nam pri ukazke ako kupat babatko dali k dispozicii Hipp...a vtedy to medzi nami zaiskrilo. Precitala som si viac o tejto kozmetike, zistila ze ide o svajciarsku kozmetiku a nebolo viac o com, Nivea sla bokom a mame Hipp uz 5 a pol mesiaca. Laska na prvy pohlad

vequi
30. dub 2015

Už v porodnici jsem se poprvé setkala s kosmetikou HIPP a zjistila, že mé dceři velmi svědčí a zůstala jsem u ní do teď. Máme 8 měsíců a za celou dobu jsme neměli s kosmetikou sebemenší problém. Navíc miluju chvíle po koupání, kdy si ji vezmu do náruče a ňufám si k ní, jak krásně voní 😵

karolinahd
1. kvě 2015

Ja sem dala na rady znamych....s kosmerikou Hipp sou vsechny spokokene...dokonce i v porodnici pouzivali kosmeriku Hipp....nasi malicke naprosto vyhovuje...u nas uz nema jina kosmetika misto😉

markettkkaa
1. kvě 2015

Využila jsem vzorků, mj. i z kufříku od Family Service, Hipp jsme používala asi do roku a půl dítěte 😉

myskyyy
1. kvě 2015

Já jsem hodně dala na zkušenosti ostatních maminek, ať už kamarádek nebo internetových přispěvovatelek Osobní zkušenost je pro mě důležitá a když je někdo s něčím spokojen, tak to samozřejmě také ráda zkusím 🙂 Proto maminky - pište recenze! Ostatním se budou hodně hodit 🙂

cicibajza
2. kvě 2015

Pred porodom som sa rozhodovala medzi Weledou a Hippom, oboje malo dobré hodnotenia od maminiek na MK, ale stačilo raz "pričuchnúť" k mycej emulzii od Hippu a bolo rozhodnuté. Krásne vonia, synovi vyhovuje a okrem iného túto kozmetiku používali v porodnici.

mollyweasley
2. kvě 2015

U nás to bylo jednoduché - přišla za mnou do porodnice novopečená babička, nadšená z toho, že to je holčička, kterou si moc přála a donesla kopec růžové kosmetiky, protože to tam přece nemohla nechat!

marticep
2. kvě 2015

Výběr nebyl lehký, chtěla jsem bez zbytečných přídavků, dráždivých látek atd...Zároveň jsem toho chtěla používat co nejméně, v podstatě jsem si vystačila s ochranou proti opruzení, olejem na tělo, ten jsem chtěla s obsahem mandlového oleje (takže od Hippu) a troškou šampónu.

hanach93
2. kvě 2015

po HIPPU mala krasně voní celé dny i noci. pomohl nam od opruzenin narozdíl od jiných značek .JIná kosmetika nám nesedí bud se osype nebo ji vysušuje vysušuje.takže za nás HIPP na 1.místě 🙂

kahira
2. kvě 2015

HiPP mi bylo doporučeno už v porodnici, krásně voní, citlivé k pokožce miminka. Nakoupenou jsem měla doma Niveu, ale v porodnici objevila HiPP a tím Nivea skončila 🙂 Navíc mi připomíná první chvilky s mojí prdelkou. Sprchový gel používám i já 🙂

sara1978
2. kvě 2015

Nechci žádnou chemii a výrobky obsahující ropné produkty (paraffinum liquidum, petrolatum, mineral oil apod.), které mají škodlivý vliv na játra či ledviny, endokrinní a reprodukční systém apod. PREFERUJI PŘÍRODNÍ BIO KOSMETIKU 🙂

kafrie14
2. kvě 2015

Já ještě miminko nemám a nejsem ještě ani těhotní, ale Hipp kosmetiku miluji už dlouho. Sama jsem si pro sebe kupovala dětský krém na obličej a pak i olej na celé tělo a jak krásně to voní... No prostě nádhera na mimi budu používat zase a budeme vonět stejně 🙂... Palec nahoru pro výrobky HIPP 🙂

mamamili
2. kvě 2015

Hipp jsem prvně zkusila v porodnici. Jelikož je malý atopik tak nemůžeme všechnu kosmetiku, ale krém na opruzeniny používáme pořád, je skvělý a nedám na něho dopustit.

mississka11
2. kvě 2015

Dobrý den, v porodnici mi nutili kosmetiku jiné značky, ale protože jsem slyšela dobré rady s vaší značkou - dostala jsem umělé mléko Hipp Bio combiotik a mám dobré zkušenosti s Čajánkem a Hipp nápojem pro matky, zkusila jsem i kosmetiku vaší značky. Malá má 4 týdny a kosmetiku budu používat co nejdéle, malá má krásnou pleť, krásně voní a hlavně Hipp je pro mě ověřená značka 🙂