SOUTĚŽ o mléka HiPP Combiotik

lidka_hipp
24. dub 2015

Moc nás těší, že se tu objevily maminky, které mají dobré zkušenosti s mléky HiPP Combiotik, a tak jsme se rozhodli, že je odměníme soutěží o pokračovací mléka 🙂 Stačí tady do diskuse vložit fotografii vašeho miláčka s některým z našich mlék 🙂 Pět vybraných maminek se může těšit na náš mléčný balíček, ve kterém najdete hned čtyři balení vámi zvoleného mléka.

Naše mléka jako jediná na trhu obsahují unikátní komplex probiotik a praebiotik, který je důležitý nejen pro spokojené bříško, ale také správný rozvoj imunitního systému. Tyto „hodné“ bakterie jako jedny z prvních osidlují trávicí trakt kojence a vytváří tak příznivé prostředí pro další vhodné bakterie spoluvytvářející zdravou střevní mikroflóru. „Hodné“ bakterie tak velmi pomáhají rostoucímu organismu děťátka a současně a trénují imunitní systém pro boj se „špatnými“ mikroorganismy, které způsobují infekce ve střevech, ale také onemocnění dýchacích cest. Vedle toho „hodné“ bakterie učí imunitní systém správně rozeznávat vlastní neškodné buňky od nebezpečných cizích. Navíc celý proces výroby mléčné výživy HiPP je velmi přísně kontrolován. Kromě kvality navíc testujeme i rozpustnost a senzorické vlastnosti. Během celého procesu výroby je provedeno více než 600 kontrol u každé výrobní šarže. Více o mlécích HiPP Combiotik najdete na našem webu: http://goo.gl/OCxhmD

lidka_hipp
autor
24. dub 2015
loninkan
24. dub 2015

Lilinka a její oblíbené mlíčko🙂 a musím říct, že je opravdu skvělé chutově,...na vánoce jsem z něj dělala malinké i rafaelko kuličky🙂

yvonneullmann
24. dub 2015
lenculina
24. dub 2015

Nešlo nám kojit a tak máme to nejlepší -HIPP BIO COMBIOTIC 😵

emmaa4
24. dub 2015

Emmička nám hezky roste z počátečního mlíčka HIPP s novou recepturou 😉

petit_grisu
25. dub 2015

Mléko Hipp u nás vítězilo před 5 měsíci a vítězí u nás stále. 🙂 Chutná opravdu moc a balení máme jen na pár dní, tak musíme mít neustále zásoby... 😀 Prázdné plechovky jsou pak príma na bubnování a skvěle se do nich tříská chrastítkem. 😀

twoangels
25. dub 2015

Hipp je nejlepší - nejen na papání, ale i na hraní 😀

yvonneullmann
25. dub 2015

@petit_grisu ten je krasnej...;))) a ty kalhoty.. Take jsme chtěli ale nemeli velikost

petit_grisu
25. dub 2015

@yvonneullmann Děkujeme. 😵 Bylo strašně těžký ho vyfotit, pořád mi ty plechovky a krabice rozkopával a shazoval. 😀 Nehledě na to, že přemlouvání, aby se na mě podíval bylo nekonečný. 😀

yvonneullmann
25. dub 2015

@petit_grisu ale fotka je nakinec krásná

janicka53
25. dub 2015
hanina14
25. dub 2015

Hurááá, mám Hipp....

marssyy
25. dub 2015

Nejlepší mlíčko HIPP 🙂

faminka
26. dub 2015

NENE, granule byly včera - dneska si dám mlíčko HIPP 😀

matous24
26. dub 2015

Mami, tak uuuz??? 🙂

anitram23
27. dub 2015

S čajíkem Hipp...
je mému bříšku mnohem líp
V noci už méně brečím...
mlíčku Hipp za to vděčím 🙂
Když krabičku vyhraju..
na mámu se poprvé usměju...

myskyyy
27. dub 2015

Pro Matýskovo spokojené bříško je HIPP tou nejlepší volbou a všude ho doporučujeme 🙂

maice
28. dub 2015

Hippíka mám od narození, mami...a dneska už to zkusím sám, jo?

sjuzka1
28. dub 2015

Já mám rád i mamky mlíčko i Hipp mlíčko 🙂 Vítek 13m

luciepisek
28. dub 2015

S plným bříškem mlíčka Hipp, spinká se mi mnohem líp 🙂

nonnni
29. dub 2015

Tak si take zahrajeme🙂

lenculina
29. dub 2015

@lidka_hipp Krásný den,můžu se zeptat,kdy bude vyhlášen výherce soutěže? 🙂,děkuji

lidka_hipp
autor
29. dub 2015

@lenculina Všechny soutěže budeme vyhlašovat o víkendu 🙂

billi
1. kvě 2015

Co piju mlíčko HiPP, spí se mi mnohem líp.

kofik.h
1. kvě 2015

bastime, rosteme a druhe bradicky pestujeme diky hippu 🙂

ellektron
2. kvě 2015

Mlíčko Hipp nedám z ruky 🙂