Úterní SOUTĚŽ: Nejoblíbenější vánoční dekorace

klara_kik
22. lis 2016

Přeji krásný den a hodně štěstí vám všem, které si s námi dnes zasoutěžíte! 😉 Vánoce bez výzdoby a dekorací by byly jako ryba bez vody. Věnec na dveřích, ozdoba na okně i nazdobený stůl k Vánocům prostě patří. Moje maminka mívala vánoční dekorace tak ráda, že neopomněla vyzdobit jedinou místnost v bytě. Některé ozdoby měla ale raději a ty měly vždy své speciální místo.

Napište nám nebo nejlépe vyfoťte svou nejoblíbenější dekoraci, která má u vás své speciální místo, a povězte nám, proč je to právě tato. Na konci týdne jednu z vás odměním poukazem na nákup v KiKu v hodnotě 250 Kč a vánočním dárečkem. Psát můžete až do středy 9:00, a pokud svou oblíbenou dekoraci ještě hledáte, možná ji najdete u nás: www.oblekamesechytre.cz

vkaskounova
23. lis 2016

Muj adventni svicen vlastni vyroby, svicen nesmi chybet a navic je bezpecny🙂

bzanda
23. lis 2016

Bohužel nejsem tvořilka, ale děti se u nás vždy vyřádí 🙂

feedoo
23. lis 2016

Vánoce miluju, minulé Vánoce byly pro mě nejkrásnějšími, protože se mi narodilo těsně před nimi náš druhý miláček, celé šestinedělí jsem tam prožila v radostné euforii.
Dekorace zbožňuju, loni byly do stříbrna

klaarusa
23. lis 2016

Pro nás je to každý rok určitě vánoční růže a sněhulák 😊 vždy je vystavim o první vánoční neděli na parapet do obýváku.

terdo
23. lis 2016

Tohle je náš výtvor z prvního letošního sněhu...

klara_kik
autor
23. lis 2016

Moc vám všem děkuji za fotky vašich nejmilejších dekorací a krásné vzpomínky, které se k nim pojí! Přeji, ať vám i tyto Vánoce dělají dekorace radost, a já udělám o trochu větší radost v neděli jedné z vás, kterou za její příspěvek odměním poukázkou do KiKu 🙂
A pokud mezi vaše oblíbené dekorace patří i adventní věnec vlastní výroby, můžete se s námi podělit o fotku v této diskuzi: https://www.modrykonik.cz/forum/dny-s-kikem-2/tvorite-adventni-venec/ Přeji pěkný den!