Hlavně v teple a pohodlí

klara_kik
Moderátor
27. říj 2018

Zdravím dámy,

jak jistě víte, den matky na plný úvazek je dost náročný. Když byly děti menší, už ráno jsem vstávala s myšlenkou na to, jak si zase večer půjdu ráda lehnout. Také to tak máte?
Mám moc ráda pocit, když si po náročném dnu lehnu do čerstvě převlečené postele a konečně si mohu chvíli oddychnout. Často se mi stává, že sotva se hlavou dotknu polštáře, tak už spím.

A jak je to u vás? Také se už od rána těšíte na měkoučké peřiny?

Hezký den!

Klára

verunkanatalka
27. říj 2018

Jóóó!!!!Miluju postel a když je ještě čistě povlečíno...tak to je skoro neskonalé štěstí!!!

klara_kik
autorModerátor
27. říj 2018

... a když je takové počasí jako teď, má to zachumlání do peřin ještě větší čaro! 😍

pomoztekacence
27. říj 2018

@klara_kik to je pravda,taky jsem se chtela treba dnes vylecit,ale s ditetem moc prilezitosti nemam,neda mi to,pustit ji pohadku a jit si lehnout.Ale uz se tesim do postele,snad se do pondelka vylecim.Cekaji me hned dva pohovory.

klara_kik
autorModerátor
27. říj 2018

@pomoztekacence Budu držet palečky!

evusacek
27. říj 2018

Take miluji to kdyz i vecer lehnu do cerstve povlecene postele, jen ja jakmile si lehnu, tak ditko je hnedle vzhuru😐 😂🤣asi sesty smysl ci co 🤣😂

houfinka
27. říj 2018

Když je pěkný den, tak se do svého pelíšku těším až večer, jako taková odměna za celý den. Když prší jak dnes, tak bych z pelechu nejraději ani paty nevytáhla. Vůbec nejraději mám ulehnutí do čerstvě povlečené postýlky :0)

vercula7
28. říj 2018

Jak kdy 🙂 někdy jsou děti milionové a den bych nejraději prodloužila ,když děláme něco zajímavého ,někdy mají oba svůj den a jsou příšerní tak v takové chvíli se pak těším až je odevzdam večer do postýlek na spaní a sebe také :D

luckamb
28. říj 2018

V tomhle počasí je peřina to nejlepší co může být. A vypraná, voňavá ještě o to víc 🤣

terezak88
28. říj 2018

@evusacek :D u nas to same

verunka045
28. říj 2018

Skoro roční dcera mě teď vyspat nenechá ale když jde večer spát, zarochňám se do deky, kterou jsem si přivezla ješte od babičky kdyz jsem byla malá a to je pocit štěstí! Teplá deka, kakao a spala bych celou noc... kdyby to šlo😁

kkaatte
28. říj 2018

Už tři roky jsem se pořádně nevyspala, protože máme doma ranní ptáče. Hlavně dnes, když se měnil čas, vstávala před pátou. A já bych v peřinách byla nejraději celý den.

krtcice
28. říj 2018

Jj, kolikrát se sotva ráno vzbudím a už se těším na večet 😅

petuliee
28. říj 2018

no zrovna dneska z té peřiny vylezem akorát na záchod a na jídlo 😀

adrianka1816
28. říj 2018

Nejlepší pocit lehnout si do čisté měkkoučké a voňavé postele😍 usíná se jako v pohádce

kachnitkooo
28. říj 2018

Není nic lepšího, než se po náročném dni vrátit zpět do postele! 😍 Milujeme naši postel a často jsme schopni v ní strávit celý den. 😁

romaz
28. říj 2018

Taky milujeme tzv. "pyžamove dny" kdy se ani neprevleceme z pyžama a celý den se prostě provalime