Jaké pohádky mají vaše děti nejraději?

klara_kik
Moderátor
23. říj 2018

Dobré ráno maminky!

Vzpomínám si, že jako malá jsem milovala Křemílka a Vochomůrku. Moc se mi líbil i Rumcajs. Už půl hodiny před Večerníčkem jsem seděla u televize a netrpělivě čekala, až konečně začne.

Dnes samozřejmě frčí úplně jiné pohádky. Přiznejte se, na jakých vaše dítě ujíždějí? Ty moje milují Frozen! To za nás pohádky jako Shrek nebo Madagaskar vůbec nebyly. Dokonce v KiKu seženete trička s motivem těchto pohádek. A nejen trička, ale i hračky. Taky vám přijde, že je to úplně jiný svět?

Hezký den, vaše

Klára

zzandulkaa
26. říj 2018

U nás televize nějak nefrčí. Až teď, ve dvou a půl letech malý objevil večerníček a to se koukne jenom na znělku a jde pryč. I když mi včera brečel, že nestihl Křemílka a Vochomůrku. Jinak u nás jedou spíš knížky. O vlaku, hasičích, popelářích, bagru.

levandulina
26. říj 2018

U našeho teď vede mašinka Tomáš. Chtěl by všechno s tímto motivem. A taky Pat a Mat. To když je v TV, tak sleduje celá rodina 😀

bbrittany
26. říj 2018

U nás se to tak nějak cyklicky střídá - Mája, Krteček, Rákosníček, Doktorka Plyšáková, Víla Amálka, Pejsek a Kočička - na ty si i doma hrajeme, já jsem samozřejmě pejsek, dcerka kočička a drhneme podlahu a následně sami sebe v neckách... 🙂 Mimochodem, absolvuji to už podruhé, neboť stejně si se mnou před pár lety hrávala i neteř.

uglyduckling
27. říj 2018

U nás momentálně frčí Ferdinand a musím uznat, že je to moc pěkně udělaná kreslenka 🙂

houfinka
27. říj 2018

Naše děti zbožňují snad všechny pohádky, zvláště pokud maminku a tatínka ukecají na další a další.
Začínali jsme na krtečkovi, pak bylo období dinosaurů, bořka stavitele, letos v létě to byla tlapková patrola a teď přecházíme na želvy Ninja.

evaamy
27. říj 2018

v tv nic, na dvd Blesk Mc Queen a Prasek Skocdopole, na mobilu ( ja vim, ja vim ...) chlapecek co rozbaluje hracky s Bleskem, a vlacky. z knizek miluje rikadla a Jak postavit zeleznici. ja mu ctu Ezopovy bajky, ty se mu moc nelibi..

vercula7
28. říj 2018

Naše malá miluje Doktorku plysakovou ,prasátko Peppa,Kráska a zvíře tu starou kreslenou a v neposlední řadě Frozen .to jsou u ní top pohádky .Malý ten miluje kouzelnou školku 🙂 a prasátko Peppa

krtcice
28. říj 2018

Starší dcera Ledové království, a My Little Pony. Mladší dcera Prasátko Peppu a Krtečka. Syn zatím nic 😀

eloise02
28. říj 2018

Synovi jsou čtyři roky a nejraději má Prasátko Peppu a Pata a Mata. Občas vezme na milost i Červený traktůrek, nebo Požárníka Sama.

triquetrum
14. zář 2020

My jsme nejprve dětem pouštěli spíše kvalitní anglické věci, ale pak jsme narazili na český youtube kanál pro děti a jejich rodiče https://www.youtube.com/c/ElfSamael kde je opravu velký výběr českých večerníčků, pohádek a animáků uspořádáný úhledně do seznamů..