Podzimní soutěž se značkou KiK

klara_kik
Moderátor
22. říj 2018

Pěkný den dámy,

mám tu hned na začátek pro vás připravenou zajímavou soutěž, která poběží až do konce týdne. Vítězka dostane 10 poukázek v hodnotě 250 Kč do prodejen KiK. Navíc získá unikátní možnost zasednout v porotě KiK Tvář roku a bude se podílet na výběru nejvíce okouzlující finalistky.

Šanci máte všechny a další dvě výherkyně získají také 10 poukázek do KiKu a pozvánku na tuto prestižní akci. Vítězky budou vyhlášeny v neděli, kdy soutěž končí.

Stačí jen napsat, jaký kousek oblečení z vašeho šatníku nosíte nejraději a nedáte na něj dopustit?

Už se moc těším na vaše odpovědi!

Vaše Klára

novamamina
22. říj 2018

Tak u mne jsou to jednoznačně džíny. V podstatě nic jiného nenosím. Hodí se ke všemu a vždycky vypadají dobře.

denimoda
22. říj 2018

@klara_kik Nedám dopustit na koženkovou bundičku,kterou jsem si sama vyšperkovala a je jedinečná 🙂

vecerinka
22. říj 2018

Podprsenka, skvěle mi padne 🙂

tercasv
22. říj 2018

Tenký svetr na zip. Když je teplo, můžu si vzít navrch už jen vestu a když je zima, tak po bundou krásně sedí 🙂

renda501
22. říj 2018

Nejradeji dziny mam jich doma nekolik a jsou fajn

hojda
22. říj 2018

Jednozačně jeasy, jsou nejvíc univerzální, do práce na volný čas, prostě se dají nosit skoro všude.

verik87
22. říj 2018

Tak u mě jednoznačně vede dlouhý svetr...využívám ho neustále během celého roku.

xslunecnice
22. říj 2018

@klara_kik leginy🙂 Holt jsem na materske...

heliante
22. říj 2018

oblíbených kousků je víc, ale nedám dopustit na lehkou kruhovou šálu. Skvěle oživí oblečení a v případě potřeby zahřeje krk nebo schová i uši proti větru, což člověk ocení, když je s dětma venku. Mám jich několik, shodou okolností i právě z Kik.

ninanela
22. říj 2018

Mám ráda dlouhé svetry,kardigany.Mam jich víc,různých barev ,střihu,tenké i tlusté .

klara_kik
autorModerátor
22. říj 2018

@hojda
@renda501
@novamamina Naprosto souhlasím 🙂. Je to takový "must have" kousek, který se hodí ke všemu 🙂

majka20201
22. říj 2018

Legíny ty jsou nej, i když je nahoře nějaký to kilečko, tak do legín se vlezu 😎🤔😉

aronek
22. říj 2018

U mně vedou kalhoty. Vzhledem k tomu, že mi dost skáče váha, najdu zde v každém období - hubeném - tlustém -těhotenském vždy takové, které mi padnou 🙂 Nyní končím období těhotenské (jen do úterý), nastane období tlusté a postupně hubnoucí 🙂

klara_kik
autorModerátor
22. říj 2018

@majka20201
@xslunecnice Jak já vám rozumím 😀! Pohodlí nade vše! 😎

petkasadelkou
22. říj 2018

Já mám tedy nejraději šaty. A to proto, že jsou volné a nikde mne neškrtí. Nejlépe je nosím v létě, neboť nemusím mít žádné punčocháče, které právě škrtí a dělají se oka. Takže léto a volné šaty. Pod šaty si schová i to nějaké kilčo. 😉

dasinaa
22. říj 2018

Džíny a mikiny 😊

klara_kik
autorModerátor
22. říj 2018

@heliante Různé šátky a šálky také ráda nosím 🙂. Zvláště teď, když už jsou rána pěkně chladná❄

bubla25
22. říj 2018

Právě teď na podzim nedám dopustit na svou koženkovou starorůžovou bundičku.

klara_kik
autorModerátor
22. říj 2018

@denimoda Super nápad! 🙂 Vsadím se, že i skvěle vypadá ❤

simdan
22. říj 2018

Nedám dopustit na leginy, je fuk jestli černé nebo barevné, dají se nosit jak na sport, tak např.ke kozačkám, sukni, košili, jakkoliv. A navíc nemusím řešit, když přiberu nějaké kilo navíc vždy se do nich vejdu 😉

klara_kik
autorModerátor
22. říj 2018

@vecerinka Někdy je docela boj najít padnoucí a pohodlnou podprsenku že? 😀

dejana79
22. říj 2018

Dlouhý svetr na zip,ten u mě vede,zamaskuje co je potřeba a je krásný 🙂, Každopádně tam nakupuji hlavně svým dcerkám,já si koupím jen když je opravdu nouze 😀

bobo2015
22. říj 2018

Za mě top podprsenky, ponožky a mikiny.... Podprsenky sedí skvěle, i když má člověk potřebu malého obvodu ale velkých košíčků. A i přes to že nejsem nejhubenější, vždy tam na sebe něco najdu. A hlavně teď dost věcí pro děti 🙂

oliviaaa
22. říj 2018

Před otěhotněním džíny, teď je u mě top kardigan 🙂

janalov
22. říj 2018

Nejraději nosím svoje křiváky, kabátky, bundy.. Ať mám na sobě pod tím cokoliv, co je spíš pohodlné než co jiného, když nosím děti a běhám za nimi, tak hezká bunda navrch tomu dodá šmrnc 🙂

deniiiskad
22. říj 2018

Největší radost mám tet z legin které nosím každý den 🙂

klaarusa
22. říj 2018

Hned mi naskočilo pyžamo 😊 To nosím nejraději, protoze to už je jasný signál, že děti spinkaji, povinnosti splněny a já můžu relaxovat.

zuzina_m
22. říj 2018

Nejraději nosím džíny 🙂 a pak různé šátky

hance09
22. říj 2018

Kalhoty 😁

makynaeliska
22. říj 2018

Jen jeden?No momentalne v devatem mesici je to pohodlna sportovni podprsenka,jinak bych mela prsa az nekde u kolen 🤣
A v "normalnim "stavu miluju ruzne satky a saly kor na podzim a zimu,protoze si myslim,ze to umi suprove ozivit jakkykoliv outfit 😊