Jak trávíte podzimní večery?

klara_kik
Moderátor
23. říj 2018

Ahoj maminky! Jak se máte?

Já miluji večery s knížkou hezky pod dekou s čajem. Mám také ráda různé tematické deky a ráda je obměňuji podle ročního období. A co je nejlepší? KiK má vždycky široký výběr těchto dek. Navíc teď přišel s dekami pro děti, které jsou i vtipné. Která holčička by nechtěla být mořská panna? Ale i já sama si tam vyberu deku, která se mi líbí.

Když už tady máme podzimní tématiku, zajímalo by mě, jak nejraději trávíte chladné podzimní večery vy? Nejzajímavější odpovědi odměníme třemi poukázkami po 250 Kč do KiKu 😊.

Těším se na Vaše odpovědi.
Vaše Klára!

nikyselen
23. říj 2018

podvecery se snazime travit vsichni spolecne,je to dost tezke tatka v praci,holka ve skole na krouzkach,takze potom co se udeji ukoly apod. se snazime nejakou hrou nejradeji mame Carcasone,nebo s dcerou peceme nejakou buchtu na dalsi den k snidani apod.,Ale vecery jsou u nas dost hekticke byvam doma sama na deti, takze jedno uspavam,mezitim se druha koupe..uklid po veceri,svaciny,topeni..no a pak se najim ja a vana,coz vsichni vime ,jaky je balsam na nervy a ,kdyz buh da tak si dam sklenku vina i v te vane ,nejaka knizka.Kdyz je doma muz tak film..coz se nesmi planovat jinak 5× za hodinu odbiham za malou(vypadl dudu,krkanec,zizen 😀) a je po atmosfere 😀.No a obcas travim romanticky vecer se zehlickou,ale tomu se snatim vyhnout,jak cert krizi.

petramoravcova
23. říj 2018

Když přijde podzim, tak je konečně čas na podvečerní společenské hry s dětmi - pexeso, člověče... a k tomu svíčka, která provoní obývák - mám tento čas moc ráda 🙂

makynaeliska
23. říj 2018

Priznam se ,ze od te doby co mam deti,jakmile ulehnou...zapalim svicku,udelam caj,vypnu vse co vydava zvuk a ctu
..uzivam si to BOZSKY ticho 😀😀

miatia
23. říj 2018

Záleží na tom zda je všední den či víkend, při všedním dnu se snažím co nejdříve dostat děti do pelíšku neb vstávají do školky, tak že dřív jak kolem 9 večer volno nemám a když už spí tak si buď vezmu knížku či si pustíme s mužem něco pěkného nebo se zachumláme pod peřinu a většinou klasika usneme 😂 a když je víkend, tak děti do pelíšku tolik nehoním, hodně si povídáme, zpíváme, nebo čteme pohádku a nebo si pustíme nějakou moc pěknou pohádku či film a to pak sedíme zachumlaní všichni pod jednou dekou a užíváme ten pocit, že nic nemusíme a jsme jenom spolu 😉 😍

petracig
23. říj 2018

O chladných podzimních večerech nejraději plánuji vše okolo Vánoc, protože to je znamení, že už je nejvyšší čas 🎁

kackark
23. říj 2018

Když je krásné počasí, travim nejraději čas s dětmi venku a užíváme si úžasných podzimních barev všude kolem nás. A když prijde déšť s vichřicí rádi se zachumláme pod deky, zapálíme svíčky, uvaříme čaj s citronem a medem a dáme si k tomu nějakou dobrotu, dnes třeba chleba se sádlem 🙈

anna0306
23. říj 2018

Večer vždy když všichni spí, tak zapálím svíčku užívám si odpočinku a šiji věci pro mou princeznu.

nuninove
23. říj 2018

s prichodem podzimu u me zacina cajova sezona 🙂 takze ja mam nejradeji zachumlane vecery pod dekou s poradnou konvici citronoveho horkeho caje a vune svicek 🙂 a taky manzel do mi drbe u filmu zada 😃

michaste
23. říj 2018

Dříve si člověk udělal pohodu zachumlany v pelíšku a koukal na TV, na stole nějaké dobroty a sklenka dobrého vína. Se svým milovaným v náručí, dnes když nás malý brouček ulehne ke spánku tak si uvaříme dobrý čaj a povídáme si. Já už pomalu myslím co k vánocům a tak. Malému se blíží narozeniny tak myslím na to čím bych mu udělala radost., stejně tak svým blízkým pod stromečkem.

kamilanikola
23. říj 2018

Jelikož a bohužel manžel chodí z práce až večer tak si dáváme teplou večeři, hrajeme si s dcerou a odpocivame. 💞Teď už začala sezóna svíček takže vesele pálíme. A jednou za tři týdny když má muž odpolední tak jak malá usne tak sedam ke knížce. 😊

fouskovi
23. říj 2018

Před synem nejraději v teplé dece s horkým čajem a knížkou teď se zachumlame spolu a prohlížíme knížky nebo koukáme na pohádky

deniiiskad
23. říj 2018

Od té doby co jsem na mateřské tak trávím podzimní večery pod dekou s čajem a samozřejmě nesmí chybět spousta zapalených svíček a přitom čekáme na přítele 😊

jamborka
23. říj 2018

Miluju podzim plný barev, takže se s dětmi snažím být venku, posbíráme různé listy a plody, ze kterých pak vytváříme různé obrázky a výtvory 🙂 No a pak se těším na večer, kdy se naložím do vany a pak do obýváku pod deku, zapálím si nějakou svíčku a užívám si ticha 🙂

bubla25
23. říj 2018

Pokud mi to naše zlatíčko dovolí a spí, napustím si horkou vanu, přidám vonný olejíček, zapálím si svíčku a relaxuji 😊 ale teda moc často se mi to nepoštěstí 😁

tadeasek2016
23. říj 2018

No, tak já jsem takový trochu bubák, a jelikož mám narozeniny přímo na halloween, tak i miluji tohle strašidelné období... Brzy tma, fouká vítr, holé větve stromů tvoří zvláštní ,,postavy,, a když se k tomu přidá měsíc kolem úplňku, tak to je nejvíc... Takže já moc ráda trávím podzimní večery tím, že sedím u otevřeného okna v pokoji, kde je tma, zachumlaná do deky, a koukám ven na stromy, mraky osvícené měsícem, vychutnávám si chladný vzduch s vůní kouře z komínů a poslouchám vítr... 😊

janikas85
23. říj 2018

Na gauči pod dekou s antistresovými omalovánkami a dobrým čajíkem

tereza2016h
23. říj 2018

Já je popravde trávím stejně jako v jiných ročních obdobích. Po sedmé hodině padnu vyčerpáním, dítě konečně spí a já si můžu hodit nohy na stůl a kouknout se alespoň na půlku ulice 😏
Často si představuji,že si po tom náročném dni nalijí alespoň sklenku vína,ale to teď díky těhotenství nejde,tak za rok😉))

matty.
23. říj 2018

Nejraději si zalezu s pěknou knížkou a hrnkem horké čokolády pod deku . Zapálím svíčky a dělám že nejsem doma 😀

leniczka23
23. říj 2018

Leto bylo celkem vydarene a tam mi bylo blbe valet se doma, jenze ja tak miluju, kdyz to vyjde a na vikend prsi a my nemusime vubec nic, jen se valet u pohadek a udelat si neco dobreho k veceri..neco uz trosku vydatnejsiho..takze podzim beru jako zahajeni omackove sezony a knedliku🤗🤗

t22d
23. říj 2018

čaj,svíčky,deka,manžel a film 🙂

sitemaka
23. říj 2018

na tyhle večery já se strašně těším,pohádky,společenské hry,klukum jsem koupila předlohu bubáčku a každej si ušije svojeho plyšáka,kluci jsou tvořivý,takže když je venku škaredě,hned jak je vzyvednu ze školy a školky ptají se,co budem tvořit :D takže ještě že jsou obchody jako KIK,kde se dají potřeby na naše tvoření nakoupit za pár korun 🙂

alkena
23. říj 2018

Když už jsou večer děti v posteli, zalízám na gauč pod deku, s hrnkem čaje a do ruk jehlu, jehlice nebo háček 🙂

ivis04
23. říj 2018

Ahoj. Večery přímo miluji. Co přijde muž domů přestávám dítě zajímat, tak se uvelebím v křesle, dám si něco dobrého a pozoruji jak si ti dva hrají, malá je šťastná a její smích je balzám na uši ☺️ Později večer se ráda v klidu mrknu na Modrého koníka a ujistím se, že v tom kolotoči mateřská nejsem sama 😉

drex951
23. říj 2018

K večeru hrajeme s dcerou hry, tvoříme, čteme nebo koukáme na pohádky. Vždycky se ale teším až nastane čas koupání, přečteme pohádku a dcera konečně usíná. Pak mám chvilku jenom pro sebe, kdy po tmě přemýšlím, plánuji a konečně mám čas i vypnout. Miluji si napustit horkou vanu, se spoustou pěny a jenom tak si v ní poležet, člověk se krásně prohřeje a uvolní.

evusacek
23. říj 2018

Chladne podzimni vecery nejradeji travim pod teplouckou dekou, se svarakem( cajem) a nejaky pekny filmek- proste relax po celem dni😉

nikkki
23. říj 2018

Nejraději ležíme s manželem pod dekou, díváme se na dobrý film a zatopíme v krbu.
Občas si do jablečné pícky dáme jablíčka se skořicí, rozinkami a medem. Krásně provoní dům a je to mňamka.

sudylichozrout
23. říj 2018

Ahoj, podzimní večery trávíme jako každé jiné - blbneme s dcerkou až do pozdních hodin 🙂
Ale když si představím svůj ideální podzimní večer, tak je to knížka, čaj a klid na čtení...
... Hm, čistá utopie 😀

jednamaminka
23. říj 2018

Na podzim přichází čas na svíčkovou každý večer, něco dobrého k pití (nejlépe teplý čaj, nebo čokoláda) a příjemnou společnost mého muže. Ne, nevážíme metrák 😀 Svíčková totiž u nás není jídlo, ale večer při svíčkách, ať už večeříme cokoliv 😉

martinulinka
23. říj 2018

Podzimní večery trávíme především pod teplou dekou,k tomu dobré vínečko,zapálit voňavé svíčky a už stačí jen užívat ten klid po náročném dni...většinou to užívání klidu nevydrží dlouho,protože jsem tak utahaná,že brzo usínám 🙈 😀

sulcovajana
23. říj 2018

Teplíčko,dobrý čaj a dobrou knížku.Druhá verze :zachumlat se pod deku s mojí rošťandou a koukat na pohádky.😉