Soutěž: Máte doma domácího mazlíčka?

klara_kik
Moderátor
24. říj 2018

Zdravím děvčata!

Když jde o domácí mazlíčky, tak se prý lidé dělí na milovníky koček a příznivce psů. Do jaké skupiny patříte vy? Já se přiznám, že se nepřikláním ani na jednu stranu. Kočky jsou elegantní stvoření, ale mají svou hlavu. A pes je prý nejvěrnější přítel člověka. Já ale zkrátka miluju kočky i pejsky :D. Neumím si mezi nimi vybrat.

V poslední době jsem zaznamenala trend oblečků pro pejsky. Co na to říkáte? Nejzajímavější odpovědi odměníme třemi poukázkami v celkové hodnotě 750 Kč. Už se na ně těším!

Hezký den,
Klára

klea81
24. říj 2018

Mám doma kočku, mám ji rád, je to skvělý kamarád... 😸

snezenkaa
24. říj 2018

Nám pejsek před týdnem utekl,.děti zapoměly zavřít vrátka,..byl to kříženec jezevčíka,.. byl to kamarád pro děti,..a vždy nás vítal,.bohužel už se nevrátil,.tak nám to je líto,..ikdyž pořád věříme, že se snad ukáže někde v útulku.

pajacopanek
24. říj 2018

Jednomu pejskovi od nás z ulice závidím jeho zimní bundičku.Chodi líp a dráž oblékaný, než můj prcek 😅 No co by pro ty svoje zvířecí děti neudělali.

newwi
24. říj 2018

No... uprimne... za me-oblecky-HRUZA!Ale tak kazdy ma jiny vkus,jine nazory,jine uvazovani... mame 9-ti letou jezevcici a tri kocky 😊👍 jsem vseobecne vse-zvirectvo-mil 😂 neda se rict,koho mam radsi... kazde zvire ma u nas sve misto-kocky-dulezite madamky a dulezity PAN kocour-jsou venku (maji zateplene boudicky a cely zahradni altan jen pro sebe) a psi slecna-nejlepsi pritel cloveka-ma pelisek doma-ve stredu deni 😊👍

matty.
24. říj 2018

Bydlime v bytovce takže jsme si poridili radši králíčka .Až bude baráček bude stoprocentne i pejsek . Jinak oblečky pro mazlíčky proč ne ? Hlavni je , aby se v tom citil dobře pejsek , určitě bych ho nenutila kdybych vyděla , že se mazliček trápí.

nambr
24. říj 2018

@klara_kik no představa toho že bych oblékla do psího oblečku svoje dvě padesátikilová štěňátka je poněkud komická😂 každopádně pro menší zimomřivá plemena klidně 👍

keicy
24. říj 2018

Pokud není -15, není to vyloženě byťák-vencime-za-den-pulhodiny či naháč v zimě, tak jsou oblečky blbost. Kdy lidi přestanou mít tendence vše polidšťovat

simdan
24. říj 2018

Máme doma papouška a kočku 👍 vynikající kombinace 😂😂😂

hanach93
24. říj 2018

Máme doma 2 kočky a jsem naprosto spokojená jsou úžasné. Nedávno jsme si pořídili druhou a starší se postarala jako o vlastní,dokonce se i rozkojila ( podotýkám svoje kotě nikdy neměla) . Je to krásný jak jsou na sobě fixované. Psa bych chtěla leda do domku,podle mě má pes běhat po zahradě než sedět na gauči.

pomoztekacence
24. říj 2018

Já se taktéž nepriklanim ani k jedné straně,mám rada všechny zviratka
.A oblečky chápu i pejsci potřebují zahrát a nejen ti.Predevsim nahaci to maji v zimě nejhorší
Já to ale řešit zatím nemusím,máme doma tři potkanky.A ti se hrejou navzájem
Jsou strašně moc společenske a cistotne. A daji se vycvičit s dostatkem.času jako pejsci

nikolettab
24. říj 2018

Já se přikláním na stranu příznivců pejsků. Také jsme zkoušeli experimentovat s oblečky a musím říct, že někdy se ten náš mazel hrdě nosil a někdy stál na místě, čumáček zabořený do podlahy a ani se nehnul, naprosto nás ignoroval a občas dokázal trucovat, ještě pár hodin po tom co jsme ho z oblečku vysvobodili, asi jsme se hold netrefili do jeho vkusu nebo nálady.

kristyn.g
24. říj 2018

mám ráda pejsky i kočičky, na kočičkách mám ráda jejich samostatnou osobnost 🙂 nezávislost napsat nemůžu protože jsou to závisláci na nás, když někam jeden z nás odjede tak se můžou zblánit 🙂

ivaze
24. říj 2018

@klara_kik Tak k psim obleckum mam dobrou historku. Manzel je nemohl ani vystat a kdyz jsem se zminila, ze kamaradka byla psovi kupovat bundu, tak se chytal za hlavu a myslel si neco ve stylu: ty a Tvoje kamaradky...Za cas jsme potkali jednoho z jeho dobrych pratel se psem v oblecku, ktery vypravel, ze ten vymakany oblexek dovezla segra z Londyna a jeste ho museli na miru presivat, protoze Fido je krizenec. Smala jsem se jako blazen: takze ja a moje prastene kamaradky. Kdykoliv potkam nekoho se psem v oblecku, musim se smat.

jarcca
24. říj 2018

Máme doma vlkodava....no to co by případně šlo na něj bych oblečkem rozhodně nenazívala!😂

baru2015
24. říj 2018

V zimě oblečky jsou fajn, ale myslím, že je to pro mne velmi kýčové. Toto je náš Matoušek

romaz
24. říj 2018

Když je pejsek zvyklý doma,
ublížilo by mu zimní klima,
proto dáme obleček,
nezmrzne nám drobeček

pekosek
24. říj 2018

Jsem pejskařka, mám doma dlouhosrstého pražského krysaříka jménem Tobik, Jako malá jsem měla se sestrou také Pražského krysaříka, který se jmenuje Bucifálek. Pejsky v zimě oblékáme do oblečků pokud jdeme někam na delší procházku

lendulinkaaa
24. říj 2018

Než přišla dcerka, tak jsem měla místo dítěte psa, kterému bude letos 8. Ale jako správná matka jsem poznala tu pravou mateřskou lásku, takže ty místa se trochu přehodily. ;) Od května máme i kocoura. Všichni jsou kámoši jak hrom. Více se asi přikloním na psí stranu. A oblečky? Asi jak na kom... 😂 My máme labradora, takže nepoužíváme a musím říct, že to ani moc nevidím.

evik_svistik
24. říj 2018

U malých krátkosrstých pejsků oblečky budiž, na našeho pejska bych musela obléknout spíš manželovu bundu, naštěstí má náš hafan dost chlupů (a i slušnou tukovou zásobičku pod nimi), takže to zvládne a manžel mi nezmrzne... A naše kočky? Ty se umí schovat za komín, kde je krásně teplo a vylezou, jen když zacinkám miskou.

wanhedaa
24. říj 2018

Všechny zvířátka jsou úžasný...a když je řeč o psíkách, nebo kočkách, je to jedno. Každý z nich je totiž takový malý blbeček - v dobrém slova smyslu :D Kočky jsou velmi svý, jsou na nich silně poznat různé charaktery, každá je svá a hlavně mají svojí hlavu. Psíci jsou většinou úžasní společníci zase v jiném slova smyslu...jsou velmi věrní a až moc závislí na lidech - milují je tělem i duší a jsou jim velmi odevzdaní. Zatím co psík vám bude za zadkem běhat stále, kočky mají "svou pověst" a jsou jen když samy chtějí. Spousta lidí ale také rozlišuje radu psů...že takhle je hravá, tahle zase potřebuje tvrdou výchovu, tihle jsou nejvěrnější společníci atd., což ovšem nikdy není pravda...psí charakter není závislý na tom, zda je to kříženec, pudlík nebo boxer...ale každý má svůj rozdílný charakter, který je umocněn charakterem páníčka - bohužel občas ve špatném měřítku. Nelze říci, kdo je lepší - to není ani jeden. I obyčejná slepice, nebo kráva může být tím nejvěrnějším přítelem...A nasměju se u obou naprosto stejně. (PS.: momentálně máme 2 fenky a 7 koček) A to, že psíci a kočky spolu nevycházejí? Naprostá hloupost...každý z našim psíků si mezi našemi číčami našel tu svou "vyvolenou", a např. náš dalmatin (přesto, že nikdy neměl štěnata) se rozkojil speciálně jen kvůli jedné...a i když je ted' náš mourek dospělý, stejně mají každý den své "námluvy" a pak cucá mléko z cecíku naší dalmatinky 🙈 😂

klaarusa
24. říj 2018

Mám dvě dcerky a při každé procházce či výletu jim nesmí chybět doprovod v podobě jejich panenek. Takže oblékám sebe, dcerky, panenky a občas i manžela 😊 Pejska už neoblekam, to bych nedala. 😉

drex951
24. říj 2018

Máme doma jak pejska, tak kočičku. Psa máme spousty let, letošní rok byl plný zvratů a my jsme ho museli kvůli stěhování umístit dočasně k našemu dědovi, bylo to dlouhé a bolestivé odloučení. Už ho máme zase u sebe a jsme za to nesmírně rádi. K svatbě jsme letos dostali svatebním darem roztomilé koťátko, křížence bengálské kočky s kočkou domácí. A teda musím říct - nejradši bych ji zaškrtila. Aniž bychom tušili, že budeme mít kočku, tak jsme si pořídili nové koženkové židle...přišla kočička a během několika dní všechny židle děravé a okousané...to samé nové záclony, dceřiny plyšové a plastové hračky a spousta dalších věcí... Vyrůstala jsem se zvířaty, ale takovou bestii jsem ještě neviděla 🐱😀 Budiž ji odpuštěno když se přijde pomazlit, nebo tím, že má opravdu velkou trpělivost s naší čtyřletou dcerou, od které si nechá všechno líbit a poslouchá ji na slovo jako pejsek. Těšíme se až kočička "dospěje" a přestane likvidovat. Vyžití má víc než dost (škrabadla, hračky, pozornost), ale je znát, že v ní koluje divoká krev... Kdybych si musela vybrat, vyberu si psa, v tom mám jasno...
Zvířecí oblečky jsou krásné a roztomilé a vždy se u nich zastavím, ale myslím si, že nejsou vhodné pro každé plemeno, takže toho našeho bych do toho nenavlékala 🙂

vonrataj
24. říj 2018

@klara_kik mame doma Parson russell teriera, jmenuje se Kelly a je nasi vernou partackou nejen na prochazky, ale i na vsechny vylety. No nebudu vam rozepisovat, kde jsme vsude byli a co jsme zazili, ale loni me vazne pobavily slecny ve zverimexu, kdyz jsme byli vybirat prave zimni oblecek. Slecna se pta:”...a kolik ji je?” Odpovim: “6”. Slecna:”mesicu?” Ja:”ne, let”. 😃😃😃 Tak takovy kompliment ta nase ctyrnoha jeste nedostala.😁 Rikala jsem, ze priste bude muset ukazat obcanku😅

drex951
24. říj 2018

Ještě foto jak jsou obě nejhodnější 🙂

medya
24. říj 2018

MAXÍK
Takhle jsme si přivezli našeho kocourka. Lukášek ho hned pojmenoval Maxík. Bydlíme v bytě tak jsme mu tu vše přizpůsobili: pelíšek, škrabadlo, záchod. No bohužel v pelíšku se mu nelíbilo, spával v posteli, na gauči, za televizí prostě všude jinde než měl. Místo škrábání škrabadla to odnesl gauč, záclony a síťka v okně. A záchod? No nekomentuji. Bydlel s námi rok a chlupy všude, kočičí smrádek taky a já pohlcená hormonama v 8. měsíci už měla všeho dost. Poslední kapka bylaˇ, když se šel pán vyčurat do nové předpřipravené postýlky pro miminko. No tak jsme Maxíka přesunuli k rodičům na zahradu na které se mu nelíbilo, utekl a zabydlel se o dvě ulice dál u jedné starší paní. Jak jsme ho tam vyděli hned jsme se s paní spřátelili a Luky za Maxíkem chodí a pokaždé mu něco přineseme. 🐱❤

germaine
24. říj 2018

Lidi se dělí na kočkomily nebo pejskomily....já osobně kočky ráda nemám, mám k nim averzi z dětství, když jsem jezdila k tetě - měla na zahradě jednookého kocoura Mikeše (o jedno oko přišel nejspíš díky člověku), já se ho bála a ten hajzlík, jako kdyby to ze mě cítil, vždycky mi poškrábal celé nohy, takže od té doby, je nemůžu ani cejtit 😀
Psy ráda mám, ale vlastně se taky držím zpátky - bylo mi šest, když na mě zautočil náš pes, vyjel proti mě, když jsem šla kolem jeho boudy a nejspíš si myslel, že mu jdu vzít jídlo, co předtím dostal...pamatuju si pouze krev v obličeji a obr řev...přežila jsem, pes taky 😀 ale od té doby mám strach....takže já vlastně nepreferuju ani jedno 😉

deniiiskad
24. říj 2018

Místo oblečku si prý potrpí na prostor a pohodlí 😇😁

malcovarenata
24. říj 2018

Ta naše malá ,,myška,, obleček mít musí jinal by venku klepala veeelkou kosu 🤣🤣🤣

melanitta
24. říj 2018

Ptala jsem se kocoura, co by říkal na obleček ... no a odpověď je tak jasná, že už jsem ani nestihla dodat, že myslím pro sousedovic psa...

domca89
24. říj 2018

Doma máme psa, kočku a morčata. Pes s kočkou se nesnese a kočka s morčatama taky nejsou kamarádi. A jinak náš pes miluje různé oblečky, ovšem trochu jiného ražení, než které prodáváte. Třeba dneska v kotci seděl nějakou dobu na dešti a pak projel nejbližší hliněný plac s blátem. Takže jeho obleček mám na sobě už i já, úplně nechtěně. Nedávno si zase oblékl pár kousků z kupky hnoje a vyválet se v obědu je taky sranda.