Soutěžte s Klorane Bébé o Jemné čisticí ubrousky!

zdenka_kloranebebe
4. zář 2014

Dobrý den všem, vyhlašujeme další 24h soutěž, tentokráte o Jemné čisticí ubrousky (70 ks). Jsou hypoalergenní, bez alkoholu a bez parabenů, příjemně voní a netrhají se. Napište nám, na co všechno jste kdy použily vlhčené dětské ubrousky. Kreativitě se meze nekladou. Vyhrává nejoriginálnější odpověď. Soutěž končí zítra 5.9. v 10:00.
Držíme palce!

Soutěž je u konce🙂. Moc děkujeme za originální příspěvky.

Opět bylo těžké vybrat vítěze, nicméně nakonec jsme se rozhodli pro komentář od @lulda82,
která od nás dostává ubrousky Klorane Bébé 70 ks v hodnotě 185 Kč.

Prosím šťastnou výherkyni o adresu, kam můžeme výhru zaslat.
Ještě jednou díky všem a snad to vyjde příště🙂.

gepe
4. zář 2014

Kreativni a originalni nebudu, pouze z nasi praxe: detsky zadecek vcetne tvari a rukou, nekdy i nohy aby nesrmdeli 🙂) utirani prachu z nabytku, uklizeni spotrebicu v kuchyni, uter kocarku. Manzel i v aute. A priznam se, ze i ja na svoji prtku jiz pouzila.

zu_za
4. zář 2014

Na odličování mojí princezny 🙂

1nadenka1
4. zář 2014

No když člověk rychle potřebuje hadr a není po ruce tak na všechno at to jsou děti, podlaha, stůl.. Holky mi je teď vytahují a chytla jsem je jak utírají stěnu na které mají nakreslené obrázky😀

joannah13
4. zář 2014

používám na odličování, tím, že jsou v koupelně, občas tím utřu i záchod 😀 a celkově na úklid jsou dobré, občas tím vytřu i králíčkův záchůdek, na intimní hygienu, utření rukou, když není po ruce kapesník 😀

ajinka89
4. zář 2014

já na zadeček pro mé holčičky a hlavně nauklid naší domacnosti 🙂

panihk
4. zář 2014

Já se jimi pravidelně utírám, když jdu s kočárkem a vyhazuju odpadky, tak abych pak na malou nešahala rukama od popelnice. No a taky jima utíráme manželovi čelo, když jde běhat a pak se děsně potí. 🙂

teriska94
4. zář 2014

Velmi často do auta na palubní desku, na ruce. A jako malá jsem s nima utírala "čůrající" panenku 🙂

mesiacik2924
4. zář 2014

mi pouzivame kromne celeho telicka,cez nabytek,kuchyn a asi 2krat na boticky 🙂 nutno bolo treba utriet......🙂

jitukka
4. zář 2014

Téže používám na palubní desku v autě, ale i na cesty na ruce na odlíčení a hlavně na záchodě při oné delší činnosti, aby byla prdelka jako v peřince :D

hiki123
4. zář 2014

naši psi občas žerou trávu a taky sem tam moje vypadlé vlasy, takže když se vyprazdňují, občas jim hovínka zůstávají viset, takže ubrousky používáme na procházce mimo jiné k odstraňování visících hovínek a očišťování psích prdelek 😀

katy789
4. zář 2014

dobry den no ja ubrouski použiva na nabytek dobře to de tak co 🙂

ev13inka
4. zář 2014

já malé omývám šprusle na postýlce, aby je mohla vesele olizovat a taky se s nima skvěle čistí mobil a počítač 😀

mysicka003
4. zář 2014

V prvé řadě klasika -pusinka, zadeček, ručičky, celé tělíčko malé, musí být v autě, perfekně se s nimi otírá palubní deska, když mi malá počmárala zeď, šlo to díky ním skvěle dolu. V červnu jsme byli sestře na promoci v Českých Budějovicích, manžel miluje rozhledny a věže. Tak mi nezbylo nic jiného, než na náměstí vylez na Černou věž, jen podotýkám, že jsem byla ve 29 týdnu těhotenství, v šatech a lodičkách. Bohužel po pár schodech jsem to vzdala, lodičky a silonky sundala a vylezla to bosá, to samé zpět. Tak si dovedete představit jak ČERNÉ a VOŇAVÉ jsem měla nohy. 😀 Velice jsem ocenila mít v kabelce vlhčené ubrousky,abych mohla dát své nožky opět do čistoty a svěžesti, by mě manžel odmítl vzít do auta, že mi moc smrdí nohy 😀 😀 😀

svoba
4. zář 2014

Když jsme byli na dovolené, zapomněla jsem si oličovač i tampóny. Vlhčené ubrousky skvěle posloužily a to mám velmi citlivé oči.

lulda82
4. zář 2014

Mokré kapeníčky..na ruce i na nožičky. Na pusinku, na prdelku používám pak Rybilku 😊😅😅😊🙂 utírám tím nábytek,aby nebyl jak dobytek 🙂
Na skvrny jsou číslo jedna, ani Vanish se mu nevyrovná! Kapesníčky miluju-bez nich já uz nebudu 🙂

marketa11112
4. zář 2014

rada bych s nimi mela zkušenost --- tak uvidíme, zda budu mit prilezitost vyzkoušet . zatím cekame miminko, tak asi reknu, ze prilezitosti u mimca by mohla byt spousta. 🙂)

privka1984
4. zář 2014

Muj 10měsiční syn vše dává do pusy a v nestřežené chvilce tam skončil i ubrousek 🙂 . Asi chtel mit čistou pusinku.

vladiella
5. zář 2014

Krom beznych nutnych zakroku v hygiene, uz take I na kocarek - po "veselem jidle" , no a taky kolesa a boticky po "veselych bobcich" od pejsku na chodniku, timto pozdravuji pecujici pejskare a at jsi poridi taky vlhcene ubrousky a pecuji take o cistotu mista "po"... 🙂

1velrybka
5. zář 2014

Já moc kreativní nebudu, myslím, že ten čas úsměvných použití teprve přijde časem (malé je 6 měsíců). Zatím používáme ubrousky na zadečky celé rodiny 🙂, na nohy malé i moje a nedávno se velmi hodily mé mamce, když jsme se na procházce stavily u stánku s rychlým občerstvením. Dost často s nimi utírám a čistím drobná ublinknutí naší malé např. na hrací dece.

rad87
5. zář 2014

U miminka jsem zatím nevyzkoušela, čekáme první. Běžně ale používám pro sebe, pro pejska a různé nečistoty - nedávno jsem vyčistila flek z riflí a nezůstala ani skvrnka 😀