Jaká jste máma?

jana_rajec
Moderátor
15. led 2018

Pro vás, všechny maminky světa, jsme přichystali jeden originální test, ve kterém se dozvíte, jaké mámě z Rajecké doliny se nejvíce podobáte. Už jste o něm slyšely? A stihly jste ho už vyplnit na www.rajec.com/jaka-jste-mama?

Já jsem jednoznačně rozlétaná sýkorka, a to nejen kvůli mému jménu Ptačinská... 🙂 V sobě mám i kousek vyplašené srny. A vzhledem k tomu, že doma mám jednoho nespavce, asi nejvíc soucítím s ospalou sovou! 😉

Která zvířecí maminka je nejbližší vám? Jakou vlastnost byste chtěly mít? Nebo jste se snad v žádné naší charakteristice nenašly? Podělte se o své dojmy...

sweet81
15. led 2018

@jana_rajec to zas jo😄

makynaeliska
15. led 2018

@kexina jak moje mama😂Ta byla velice hodna v detstvi ale jak pretekl pohar stali jsme v pozoru 😂

hhranolka
15. led 2018

Jsem taky vydra 🙂

smudlinka24
15. led 2018

Vyšla mi ospala sova, nesedí to ani trochu a jsem rada, naše mimi je (zatím) spavec a pohodar😍. Možná mi vynahrazuje náročné těhotenství.

jana_rajec
autorModerátor
15. led 2018

@smudlinka24 Tak to zkuste ještě jednou! 😉

absintka19
15. led 2018

@jana_rajec test je bezva, minuly tyden jsem ho poslala i kvetnovym maminkam tak jsme se pobavily 🙂 dnes letim ke kadernikovi, vcera jsem mela pri behu osklivy pad tak se zotavuji 🙂 jinak porad nekde. Hodiny venku, na zavodech, v prirode, jen tak. Vsude tu svoji Adeli prdeli taham 🙂 moc se nam život nezmenil jak se rika. Ano preblajuji, krmim ale spi krasne, papa hezky takze mam fakt dovolenou 😘

bonulinka
15. led 2018

Vyšla mi vyklidněná žába a sedí to. S každým dítětem jsem se trochu povahově změnila - u prvního mi vyšla sýkorka, u druhého vydra a u třetího žába, jo sedělo by to u všech 🙂.

smudlinka24
15. led 2018

@jana_rajec OK, uspořádám dětskou party v um.dilne a rázem je ze mě vyklidnena žába, to už je lepsi😁

oliviaaa
15. led 2018

Trpělivá vydra 🙂

pavcatko
15. led 2018

Trpělivá vydra..Občas bych mohla být více trpěliva a důsledná 🙂

jana_rajec
autorModerátor
15. led 2018

@absintka19 Koukám, že u Tebe platí: sportem ku zdraví... 🙂 Drž se! Ale jak nás sýkorky znám, jsme "nenapravitelné" a nic nám nezabrání vylétat z hnízda zas a znovu. 😉

@bonulinka Každá máme podle mne kousek od všech zvířecích mamin světa... 😉

@smudlinka24 Někdy detail hraje velkou roli! 😉 A o tom to je... 👍

@oliviaaa @pavcatko O trpělivosti a důslednosti tady bude ještě v tomto týdnu řeč... 🙂) Sama jsem zvědavá, co se od Vás naučím!

35_a_budu_mamka
15. led 2018

Vyklidnena zaba, ale zatim mam jen jedno mlade. Trochu se obavam, ze se dvema uz bych tak vyklidnena nebyla😀

jana_rajec
autorModerátor
15. led 2018
babunka1
15. led 2018

Tak já jsem prý "vyklidněná žába"...já, já, JÁÁÁ 😀 😀 😀. Mám jedno dítě, do toho jsem cholerik a občas musím počítat do deseti, abych něco tomu našemu satanovi neudělala nebo neudělala sobě 😀 Ale je fakt, že mé dítě mě učí trpělivosti. Jsem trochu klidnější než dřív...ale i tak...vyklidněnou žábou bych se nenazvala 😀

magicaetezzz
15. led 2018

😂 tak tohle je bozi “test”
Jsem máma Ospala Sova - perfektně sedí!

luci_ela
15. led 2018

Vyklidněná žába... No nevím mno, svým způsobem ano. Nějaký nepořádek nebo neuvařený oběd neřeším. Ale za to péči o malou podle některých řeším až moc. Mně to nepřijde, dělám vše tak jak cítím, že bych měla.

jana_rajec
autorModerátor
15. led 2018

@luci_ela A tak to je ideál! 😉

jana_rajec
autorModerátor
15. led 2018

@magicaetezzz Děkujeme! Máme radost, že test padl do noty.

jana_rajec
autorModerátor
15. led 2018

@babunka1 Tak to chce ještě jeden test... pro kontrolu. 😉

kamino
15. led 2018

To sedi 🙂

luci_ela
15. led 2018

@jana_rajec Taky si myslím 🙂 Hlavní je co nejvíce času věnovat těm našim mrňouskům. To ostatní se poddá

mr_falko
15. led 2018

a já jsem vydra - dost to sedí 🙂

jana_rajec
autorModerátor
15. led 2018

@mr_falko Príma! To mám radost... Tak šup s výsledkem na sociální sítě, ať se otestují i další kamarádky. 😉 Stejně tak i @kamino. 😉

denny27
15. led 2018

Vyklidněná žába 😁😁

nikolettab
15. led 2018

Trpělivá vydra 🙂

karakalka
15. led 2018

Trpělivá vydra. 😉

fouskovi
15. led 2018

trpělivá vydra 😁

miba22
15. led 2018

Vyklidněná žába, i když u některých otázek bych klidně volila i jinou variantu, takže pak by asi vyšlo i jiné zvířátko ;)

bylinka36
15. led 2018

Ospala sova😗

mr_falko
15. led 2018

@jana_rajec akorat prvni dve otazky bych si normalne nevybrala ani jednu odpoved....