Jaká jste máma?

jana_rajec
Moderátor
15. led 2018

Pro vás, všechny maminky světa, jsme přichystali jeden originální test, ve kterém se dozvíte, jaké mámě z Rajecké doliny se nejvíce podobáte. Už jste o něm slyšely? A stihly jste ho už vyplnit na www.rajec.com/jaka-jste-mama?

Já jsem jednoznačně rozlétaná sýkorka, a to nejen kvůli mému jménu Ptačinská... 🙂 V sobě mám i kousek vyplašené srny. A vzhledem k tomu, že doma mám jednoho nespavce, asi nejvíc soucítím s ospalou sovou! 😉

Která zvířecí maminka je nejbližší vám? Jakou vlastnost byste chtěly mít? Nebo jste se snad v žádné naší charakteristice nenašly? Podělte se o své dojmy...

absintka19
15. led 2018

Rozlétaná Sýkorka 🙂 dělala jsem si to minulý týden 🙂

vlaxyz
15. led 2018

Žába 😂😂😂

jana_rajec
autorModerátor
15. led 2018

Tak to vítej do klubu, @absintka19! 👍 Kam letíš dneska? Máš něco v plánu? ✈ A jak se Ti test líbil?

beruda
15. led 2018

Vyklidněná žába 😀 no nevím....

makynaeliska
15. led 2018

To je sranda,ze pry vyklidnena mama 😂😂😂Je fakt ze plno veci neresim,na druhou stranu mi nekdy chybi ta vlastnost “byt v klidu”☺️

jana_rajec
autorModerátor
15. led 2018

@vlaxyz, @beruda, jak to děláte?! Trochu závidím... 😀 Doufám, že se od Vás tento týden něco přiuučím. 😉

jana_rajec
autorModerátor
15. led 2018

@makynaeliska Neznám mámu, která dokáže být úplně pořád v klidu... Vážně to jde?! 😉 Myslím, že vyklidněná žába je super znamení, že u vás doma vládne aspoň většinou pohoda. 😉

vlaxyz
15. led 2018

@jana_rajec Já jsem si řekla, že si tu "dovolenou" užiju. 😂 Když budu chtít stres tak půjdu do práce. 😂 Dneska malý vstával v 5 hodin, tak jsem to vzala pozitivně a uvařený jsem měla už v 7 hodin a hned je ten den delší 😂😂

makiszek
15. led 2018

Vyplasena srna 😊

jana_rajec
autorModerátor
15. led 2018

@vlaxyz Klobouk dolů... Já - ač rozlétaná sýkorka - tak rozhodně nejsem ranní ptáče, takže nevím, jestli bych to tak dobře v pět ráno nesla. 🙂 Ale skvělá inspirace, budu na tuhle Tvoji radu myslet pokaždé, když se věci nevydaří úplně podle plánu. 👍👏

makynaeliska
15. led 2018

@jana_rajec ja to vidim stejne 😉a doma??Doma je to na houpacce,nekdy klid,nekdy panika a chaos ale je to sranda 😊

minonnka
15. led 2018

Vyklidněná žába 😀 No nevim nevim...s tim klidem je to nekdy hodne naklonene 😇

jana_rajec
autorModerátor
15. led 2018

@makiszek Konečně nějaká máma srna! Srny mám nejraději... A to nejen kvůli naší krasný háčkované ambasadorce. 😉 Blízké je mi i nošení miminek, o čemž mámy srny vědí asi nejvíce...

jana_rajec
autorModerátor
15. led 2018

@makynaeliska @mimonnka Hlavní je si to užít za všech okolností... 😉

babanci
15. led 2018

Jsem vydra. 🙂

pekosek
15. led 2018

Vyklidnena zaba a taky se tak citim - nikdy jsem nebyla v takove psychicke pohode jako nyni na materske. Uzivam si to

sweet81
15. led 2018

Trpělivá vydra, ale ve skutečnosti, trpělivá nejsem. Jsem spíš nervák, takže to nesedí.

cajkma
15. led 2018

Trpělivá vydra, jen ta trpělivost občas rychle vyšumí 🙂

jana_rajec
autorModerátor
15. led 2018

@babanci A sedí to?! 😉 Trpělivosti není s dětmi (a možná i s manžely 🙂)) nikdy dost, že?

makky1310
15. led 2018

Vyplasena srna-z casti to sedi 🙂

jana_rajec
autorModerátor
15. led 2018

@pekosek Super! Je to tak nabíjející slyšet takový názor maminky! 😉

apacheee
AMBASADORKA
15. led 2018

Jsem sýkorka, ale u některých odpovědí jsem se moc neztotožnila ani s jednou z možností🙂

dc2015
15. led 2018

Vyklidněná žába. Ale cítím se tak až v poslední době, synovi jsou 2 a měsíc. A to ještě ne vždycky :D

minonnka
15. led 2018

@jana_rajec
No to ano, uzivam si vse plnymi dousky 😀

jana_rajec
autorModerátor
15. led 2018

@sweet81 @cajkma A autorita sedí? Ví všichni doma, kdy je dost srandy? 😉

babanci
15. led 2018

@jana_rajec S dětmi mám trpělivost neuvěřitelnou. Po třech dětem a dvou vnučkám myslím, že už vydržím skoro všechno. Je ale zajímavé, že s mužskými takovou trpělivost nemám. Jednoho jsem vyprovodila hodně rychle a s druhým to sice táhnu 26 let, ale není to teda vůbec stojatá voda. Spíš pořád rozbouřené moře, ale je to tak prima, alespoň se nenudíme.

jana_rajec
autorModerátor
15. led 2018

@apacheee Snažili jsme se maximálně pojmout to spektrum, ale chápu, že se v tom člověk nemusí vždy úplně najít... A našla bys třeba ještě nějakou charakteristiku, která nám tam chybí a která by na tebe seděla nejvíc? 😉

jana_rajec
autorModerátor
15. led 2018

@babanci 26 let 👏!! Stojaté vody se většinou pěkně kazí, takže není o co stát... 😉

kexina
15. led 2018

Zdravím všechny spřízněné vydry! 🙂 Musím uznat, že to na mě sedí dalo by se říct 100%, i když časem určitě přibude i něco od mámy vlčice (naše máma vlčice když zavrčela, stáli v pozoru i sousedi 😂 ).

claudie89
15. led 2018

Tak i já jsem sykorka😁