Poslední možnost soutěžit s kostkami LEGO DUPLO
Milé maminky, blíží se konec našich Dnů s LEGO DUPLO, a tak máte dnes poslední možnost zapojit se do našich soutěží o krásné stavebnice. To ale znamená, že se už zítra dozvíte, kdo se může těšit na krásné dárky pod stromeček 🙂
Soutěžíme o stavebnice LEGO DUPLO Vláček, se kterým je cestování velká zábava.
Na svoje výherce čekají i stavebnice LEGO DUPLO Velké staveniště, s velkými silnými stroji.
Také tu máme krásné stavebnice LEGO DUPLO Cesta kolem světa se spoustou zvířátek.
Čekáme i na deset z Vás, kterým domů přijele LEGO DUPLO Můj první náklaďák.
Stručné shrnutí
- Dny s LEGO DUPLO probíhaly na Modrém koníku a v rámci akcí proběhly soutěže o stavebnice LEGO DUPLO Vláček, LEGO DUPLO Velké staveniště, LEGO DUPLO Cesta kolem světa a LEGO DUPLO Můj první náklaďák.
- Soutěže byly časově omezené a v této kampani byly ukončeny k půlnoci; výsledky byly vyhlášeny na blogu Modrého koníka během odpoledne.
- Akce pořádala společnost LEGO ve spolupráci s týmem Modrý koník a nabízela soutěžní formáty typu malování, stavění a psaní spolu s tipy na vánoční dárky a inspirací pro společné hraní.
Nejčastější otázky
Q: Jak se mohu zúčastnit soutěže Dny s LEGO DUPLO?
A: Klikněte na logo "Dny s Duplo" na Modrém koníku, otevřou se diskuzní fóra a vyhledejte vlákna označená jako "soutěž" v názvu; v konkrétních soutěžních vláknech jsou zadány úkoly (např. namalovat, postavit, napsat) a termíny pro odeslání příspěvků.
Q: Kde najdu seznam výherců soutěží Dny s LEGO DUPLO?
A: Výsledky soutěží byly zveřejněny na blogu Modrého koníka; organizátor oznámil, že seznam výherců bude na blogu během odpoledne a pak byl na blogu vyhlášen.
Q: Jaké stavebnice byly v soutěžích jako ceny?
A: V soutěžích byly jako ceny uvedeny stavebnice LEGO DUPLO Vláček, LEGO DUPLO Velké staveniště, LEGO DUPLO Cesta kolem světa a LEGO DUPLO Můj první náklaďák; k sadě "Můj první náklaďák" bylo uvedeno, že ji získá deset vítězů.
Q: Kdo pořádal Dny s LEGO DUPLO?
A: Akce probíhala ve spolupráci společnosti LEGO a týmu Modrý koník, přičemž moderátorka/hostitelka komunikovala v diskuzích a odkazovala na blog Modrého koníka.
Q: Kdy soutěže končily a jsou plánovány znovu?
A: Soutěže v této vlně byly uzavřeny k půlnoci; organizátoři uvedli, že akce se plánují vrátit i příští rok s novými stavebnicemi.
Q: Jaké typy úkolů soutěže obsahovaly?
A: Soutěžní úkoly zahrnovaly aktivity typu malování, stavění a psaní (např. něco namalovat, něco postavit, napsat příspěvek podle zadání).
Závěry z diskuze
Shoda
- Dny s LEGO DUPLO poskytly rodičům inspiraci na vánoční dárky a příležitost ke společnému hraní s dětmi.
- Soutěže byly časově omezené a jejich výsledky byly zveřejněny na blogu Modrého koníka.
- Organizaci akce zajistila spolupráce společnosti LEGO a týmu Modrý koník a plánuje se opakování akce v budoucnu.
Sporné názory
- Někteří účastníci vnímali akci jako užitečnou a zábavnou inspiraci pro rodiny, zatímco jiní ji vnímali více jako marketing/reklamu na výrobky LEGO.
- Některé rodiče mrzelo, že soutěže měly striktní termíny a nestihli se zapojit, zatímco jiní oceňovali jasné uzávěrky a vyhlášení výsledků.
Otevřené otázky
- Kolik bylo celkem výherců ve všech soutěžích dohromady?
- Jaká konkrétní kritéria a postupy hodnocení byly použity při výběru výherců?
- Bude program Dnů s LEGO DUPLO v budoucnu rozšířen o aktivity zaměřené na seniory nebo osoby s handicapem?
Zmíněné značky a firmy
LEGO, LEGO DUPLO, Modrý koník, Dny s LEGO DUPLO, blog Modrého koníka
Zmíněné produkty a metody
LEGO DUPLO Vláček, LEGO DUPLO Velké staveniště, LEGO DUPLO Cesta kolem světa, LEGO DUPLO Můj první náklaďák, První domeček, koleje k vláčku, soutěžní formáty: malování, stavění, psaní
Místa a osoby
Paula Fassati, Modrý koník
Také jsem byla ráda za tyto dny. Aspoň jste mě nakopli ke koupi prvního dupla. A věřím, že i syn si s tím začne hrát a já s ním 😀 ale třeba se mi i poštěstí a něco pro malého vyhraju, ale pod stromečkem určitě najde nějakou jednoduchou stavebnici pro začátek 🙂 tak zase někdy na viděnou 🙂
Všem Vám moc moc děkuji za tak krásná slova ❤ Jsem ráda, že se Vám naše Dny s LEGO DUPLO líbily. Moc díky za všechny Vaše příspěvky a komentáře. A už teď se těším, až se tu za rok opět potkáme! 🙂 ❤
Taky přejí hodně štěstí všem a děkuji ze jsem si i já mohla zasoutezit.Byli by jsme taky řadí,kdyby jsme dostali alespoň nějakou malou stavebnici,at ma Karolinka radost.Bohužel od roku 2013 co mi umřel syn v 36.týdnů tehotenstvi máme většinou porad na vše celkové smůlu.Ještě ze mám alespoň to moje jedno stistko,a to je ma mala Karolinka,můj malý andilek s obcasnyma ruzkama.Tolik bych ji chtela doprat radost na kterou bohuzel nemam.Tak uvidime,no co,není důležité vyhrát,ale zúčastnit se.Děkuji za soutěž.
@zaverecneprace na seznam výherců si budete muset ještě chvilku počkat. 😉 Ale nebojte, během odpoledne se u nás na blogu objeví! 🙂
Hezké odpoledne 🙂, také moc děkuji za zajímavou soutěž, díky které jsme si společně stavěli a stavěli...Díky ní jsem si také uvědomila jak moc se blíží Ježíšek...Moc bych ráda také takové hezké zaměstnání a myslím, že i malý Ondra by nebyl proti, ani babička a dědeček... 🙂, všichni by se rádi zapojili do testování...Teď mám asociaci, byť babi a děda jsou mladí a zdraví (3x ťuk), velmi oceňuji, že Lego myslí i na lidi s handicapem (nevidomí) a myslím, že se může uplatňovat i v oblasti života lidí ve vyšším věku apod.. Možná by nebylo od věci se nad tímto směrem zamyslet, jestli je možné uplatnění u této kategorie nějak ještě vylepšit... (prevence demence, koordinace pohybu, paměť, logické myšlení)
Krásný den Baruško, moc děkujeme za Vaše soutěže. Já se sice do soutěží nestihla zapojit, ale Lego jistě nebude chybět i pod naším vánočním stromečkem.
Baro děkujeme za super soutěžní tyden..., bylo fajn videt co stavi maminky s ostatnima detma a jak vsem Duplo dela radost... a i kdyz to bylo nase první zapojeni se do soutezi, tak urcite nebylo posledni. Dnes jsme koupili dalsi koleje k vlacku a Vladik si drzi palec aby vyhrál pandu(ani jsem si ji v jedne z výher nevšimla🙂) 🙂 krásnou nedeli vsem🙂
To je škoda, že LEGO DUPLO dny už končí, mám je moc ráda, vše je skvěle zorganizované.....Všem kteří vyhrají předem gratuluji a pokud by se štěstí usmálo na nás tak dcerka Laura by měla skvělý vánoční dáreček 🙂
Taky by se mi a mým klukům líbilo něco vyhrát 🙂 Čekají nás do vánoc ještě troje narozeniny 😀 Ale hlavně, proč píšu - bylo moc fajn, si počíst ty názory mamin, ještě víc se mi líbily fotky a možná ještě o fous víc ty obrázky, co děcka kreslili. 🙂) Chápu, že tu holky děkují, i když to je reklama, tak je to fajn. Myslím, že jste navnadila, Báro, hodně mamin k nákupu 🙂 Takové prostě fajn počtení, pozitivní, sdílené, někdy jsou diskuze spíš jen smutné... tak príma změna!
Milé maminky, na blogu byly právě vyhlášeny výsledky všech našich soutěží! 🙂
Moc Vám všem ještě jednou děkuji, jste skvělé! ❤
Po temer 14ti dennim marodeni cele rodiny sem mrknu a a to jsem zas neco prosvihla.. jak je mozne se do souteze zapojit?
to je skvela soutez, boded by jsme i my jednou za zivot neco vyhrali - vlacek nebo nakladat by byl pro syna uzasnym darkem.. ale nepochopila jsem jak se do ty souteze zapojit :( takze asi zase nic ....
Víc takových krásných dnů s Lego Duplo 🙂 Děkuji za získané užitečné informace a moře spokojených dětských zákazníčků. Mějte krásné dny a ještě krásnější Vánoce přeje Petra a 22-ti měsíční Eliška 🙂





@kikiss všechny soutěže byly k půlnoci na dnešek ukončeny. ☹ Ale nebojte, za rok jsme tu pro Vás znovu a s novými stavebnicemi! 🙂