Máte už pro děti koupené první vánoční dárky?

bara_lego
Moderátor
20. říj 2017

Na Vánoce je ještě celkem brzy, ale stejně 🙂 Hodně mých kamarádek kupuje vánoční dárky už od července. Další zase nákupy nechávají až na poslední chvíli. Jak to chodí u vás? Máte už v zásobě připravené nějaké balíčky pod stromeček? 🙂

mr_falko
22. říj 2017

nemám nic, ale mam toho dost vymysleneho

annapans
22. říj 2017

Mám už sepsaný seznam dárků ale koupený pouze jeden, který si syn přeje už půl roku. K narozeninám v červnu dostal Lego Duplo pásový bagr a nakladač. V letáčku, který byl v krabici ale objevil "cvakač". To je ta hlavní část Lego Duplo Velké staveniště. A protože ze dvou narozeninových sad má dvě malé lžíce a jednu velkou, neustále se pokouší tento"cvakač" nějak postavit různým propojením dalšich kostek. Občas mu to vážně funguje ale přesto jsem mu musela to staveniště koupit, tedy Ježíšek 🙂 Mile mě překvapilo, že tahle sada má na krabici vysněný "cvakač" reálně zobrazený pod plastovou fólii. Syn se zblázní radostí až tento dárek rozbalí. (A já zas budu brečet jako želva).

papunkova
22. říj 2017

Já mám připravený pouze jeden dárek a vůbec netuším co všechno budu kupovat ☹

krystalka
22. říj 2017

@monika51 - přesně, já mám kolikrát už i s předstihem nakoupeno a pak těsně před Vánocemi ještě tuhle a támhle zahlédnu něco, co by se mi ještě líbilo a nakonec je toho vždycky víc, než jsem původně zamýšlela 🙂, takže se taky snažím těsně před svátky chodit už jen třeba na vánoční trhy...a i to někdy stačí 😀

krystalka
22. říj 2017

@papunkova - tak já už od konce léta tak nějak sleduju, o čem syn mluví, co ho zrovna zajímá a po čem kouká...a pak píše (nebo dřív kreslil) dopis Ježíškovi a dává ho večer za okno....dokud ho bavily hlavně hračky, tak to bylo jednoduché, ale bude mu na jaře 10, hravý je ještě dost, ale klasické hračky už jsou celkem pasé (kromě plyšáků, ty miluje)....takže se to vymýšlí už trochu hůř....uvidíme, co bude v dopise, jinak asi nějaké knížky, výtvarné potřeby (rád kreslí), nějaké pěkné tričko....a začal chodit do skauta, tak možná nějaké drobné vybavení na táboření - nějaká pěkná baterka, čelovka, nožík, nebo tak něco...

smallinka
22. říj 2017

Hezkou neděli. Mám tříletá dvojčátka holčičky a něco už mám 🙂 kupuji postupně už od října, aby toho pak nebylo moc naráz finančně (tzv. první vlnu mám už doma) 🙂 holky rády staví puzzle tak mám koupeny 2xpuzzle krtečka-15 dílků a 2xpuzzle dinosaurů-15 dílků 🙂 pak saxofon 🙂 a klavírek (ten mám teda od švagrové slíbený po dětech)...krájecí ovoce do kuchyňky s nožíkem a prkýnkem, hrnce do kuchyňky....a tzv. magnetickou tabuli s dřevěnými magnetickými obrázky 🙂 V plánu mám ještě lego (ještě přesně nevím jaké), flaštičky na mlíko pro panenky, nějakou pěknou knížku s obrázky....a asi ještě něco co cvrnkne do nosu a bude se líbit 🙂😉

eliskan
22. říj 2017

Od te doby co mam deti, nakupuju postupne. Clovek se ani do obchodu nedostane, natoz bez deti 🙂))

krystalka
22. říj 2017

@eliskan - v tomhle mám super pracovní dobu - na dlouhý/krátký týden - takže některá dopoledne v týdnu mám celé volné a tudíž jsem si vždycky bez dítěte oběhla a vyřídila všechno, co bylo potřeba...a i bez front 🙂. Pak jsem ho v klidu vyzvedla ve školce, nebo ve škole a bylo vyřízeno 🙂

jamborka
22. říj 2017

Už mám hooodně dárečků nakoupeno, hlavně pro děti 🙂 Protože zatím jsme měli jen LEGO DUPLO, tak pro syna nesmí chybět LEGO CITY 😉

eliskan
22. říj 2017

@krystalka Ja mam triletou, ktere se do skolky nechce,,tak ji nenutim a je se mnou doma (prvni dny plakala, budila se v noci) a trimesicniho kojence, tu ani do obchodaku tahat nechci. Tak to eshopy jistí 😀

krystalka
22. říj 2017

@eliskan - tak to naprosto chápu, s miminem jsem taky nikam do obchodů nechodila, maximálně na rychlý nákup jídla, pokud vyloženě nemohl manžel, jinak s ním počkal doma on a já si oběhla, co jsem potřebovala...

bara_lego
autorModerátor
28. říj 2017

Tolik příspěvků! Trvalo mi celý týden si je všechny pečlivě pročíst. Obdivuju, kolik z vás už většinu dárků má! Je pravda, že s dětmi se to asi nedá honit na poslední chvíli, ale i tak. Klobouk dolů! A samozřejmě mi udělalo velikou radost, že mezi vašimi oblíbenými dárky nechybí ani stavebnice LEGO DUPLO. Předem vám přeji krásné svátky plné radosti! 🎉🎁☃❤

slunicko1368
28. říj 2017

Tak jsem ještě včera objednávala Lego classic - myslím, že je pro ni již vhodnější než Duplo - dvě základní sestavy, tak doufám, že se jí budou líbit???!!!

eimmy
28. říj 2017

mám už vše nakoupeno

jolisha
15. říj 2019

Měla bych začít kupovat vánoční dárky. Skoro listopad a nic nemám

nicol22
15. říj 2019

Nemám vůbec nic koupeného ani vymyšleného, teprve se těšíme na dovolenou. 😂 Dárky začnu řešit nejdřív koncem listopadu. U nás jede lego, jak u syna, tak u manžela. Takže mi to moc práce nedá. 😃

sitemaka
15. říj 2019

Díky nemoci a dostatku času,jsem objednala první dárky a také ostatní vymyslela 🙂

mollyweasley
15. říj 2019

Já jenom doufám, že ty které mají nakoupený stejný prd, jako já, taktně mlčí, ale ve skutečnosti jsou ve většině...

eliskan
15. říj 2019

Něco už ano. Rok od roku začínám dřív a dřív. 😂❤❤