SOUTĚŽ: Jak se vám líbí náš produkt Linola šampon?

simi_linola
13. led 2016

Setkali jste se již s Linola šamponem, který je určen pro suchou a svědící pokožku hlavy?

U nás doma se těší velké oblibě hlavně u dcerky Lenky, protože ji konečně nic neštípe v očkách a taktéž i u mě, protože obě děti mají konečně klid od seborei ve vláscích.

Rada si přečtu i vaše názory či postřehy a jednoho z vás odměníme Linola figurkou.

simi_linola
autor
13. led 2016

@cb ďakujem za tvoj tip 🙂 pekný deň prajem 🙂

simi_linola
autor
13. led 2016

@kh to sa veľmi teším a ďakujem za tvoju veľmi milú reakciu 🙂 prajem pekný deň 🙂

simi_linola
autor
13. led 2016

@pavlikovarenata moja dcérka je na štipľavé šampóny tiež háklivá, tak sme tento od Linoly my dospeláci podrobili skúške a s mužom sme ho vyskúšali a neštípali, takže u nás spokojnosť 🙂 verím, že to tak bude aj u vás a synček bude spokojný 🙂

simi_linola
autor
13. led 2016

@carrie4 to sa veľmi teším a ďakujem za tvoj milý príspevok 🙂

petrastudio
13. led 2016

Linola šampon jsem začala používat na 1. dceru když se jí objevila seborea ve vlasové části-musím říct, že efekt byl znát po 1. použití. Prostě TOP produkty :o)

jamborka
13. led 2016

Je i pro dospělé??? Já že mám přesně tento problém ... ale mastné vlasy ... myslíte, že by pro mě byl vhodný??? 😉 Zatím máme od Linoly skoro vše, ale šampon ne 🙂

lenboda1
13. led 2016

Linola šampon dělán je z lásky,
milujeme ho všichni na naše vlásky 😉 .
Nejvíc ho syn při koupání užije,
hlava po něm nesvědí a to on miluje.
K tomu okejícek do vody,
v klouzaní málem jsou to závody.
Celý voňavý pak do postýlky běží,
sladký je, když usíná a spokojeně leží.
Pro spokojenost a zdraví našich děti,
Kupujeme Linolu. Děkujeme jste zlati. 😉

mkrelo
13. led 2016

Šampon jsme nezkoušeli, ale určíte bychom rádi zkusili...Matysek má zatím jen pár vlásků, ale už mu začínají vice růst. .. 🙂

jankaks
13. led 2016

U nás sa používa už iba tento sampon... pomohol nám s lupinami a dcére sa aj lepšie rozcesavaju vlasy a nemastneju jej tak rychlo ... takže je to pre nás jednicka 😉

simi_linola
autor
13. led 2016

@petrastudio Ďakujem za krásny príspevok 🙂

simi_linola
autor
13. led 2016

@jamborka áno, je vhodný aj pre dospelých, no je určený pre suchú a svrbiacu pokožku hlavy....správe rozumiem, že takú máte a k tomu sú vlásky aj mastné?

sosama
13. led 2016

Ano, šampon jsme vyzkoušeli( díky info od kamarádky, která také používá) na malé když měla asi 2 měsíce a měla šupinky na hlavičce, s používáním tohoto šamponu jsme se jich brzo zbavili a už jsme u šamponu zůstali, dcerku neštípe v očích, je velmi příjemný. I já sama ho používám, zmizely mi konečně lupy a jsem s ním taktéž velmi spokojená 😉 🙂 😵 Určitě doporučuji všem, je to parádní výrobek 🙂

simi_linola
autor
13. led 2016

@sosama ďakujem za krásnu reakciu 🙂 veľmi ma to teší 🙂

verkaunka
13. led 2016

ahoj, osobně nemám zkušenost, ale kamarádka ho používá a veliká spokojenost...

myka21
14. led 2016

tak jsem právě vygooglila co to vůbec seborea je a zjistila jsem, že je to právě to co má od narození ve vláskách můj 4 měsíční syn :( takže dnes vyšlu manžela pro šampon a začneme řešit a snad pomůže. Moc děkuji, že díky vám bude mít syn hezčí hlavičku 🙂

kutr26
14. led 2016

Také ještě neznám ale určitě ráda poznám 🙂

tajemna30
14. led 2016

Ahoj, ztím nemám žádnou zkušenost s Vaším šamponem, ale potřebovali bychom něco na seboreu pro synka. Tak koupím a ráda vyzkouším.

sandi777
14. led 2016

Dobrý den, zkušenosti nemáme, potřebovali bysme nějaký vzoreček jestli to naše mládě snese, má strašně citlivou pokožku 🙂

jamborka
14. led 2016

@simi_linola ano, mám suchou pokožku hlavy, často svědí ... a k tomu mastné vlasy :-/ Takže šampon na suché vlasy není vhodný ☹

janadano
14. led 2016

Linola šampón je super, používame veľký aj malý a hlavne dcérky konečne nekričia, mamka štípe, nechce umýva´t hlavu, ale naopak, umývanie hlavy bez stresu a plaču, to je hlavne, ale je aj účinný krásne umyje a vlasy hebké a krásne sú. pekný deň

rezetka
14. led 2016

Vypadá dobře, zatím jsem ho tedy nepoužila. Voní stejně jako většina produktů? Nemastí se po něm příliš vlásky? Děkuju 😉

kaca08
14. led 2016

Šampon jsem koupila na doporučení kamarádky. Viktorka měla po porodu na hlavičce hodně seboreu a tento šampon nám moc pomohl. Lahvička nám vydrží strašně dlouho, stačí dát malinko šamponu a pění celá hlavička 🙂 Jsem moc spokojená

simi_linola
autor
14. led 2016

@myka21 budem na vás myslieť a veľmi držať palce, nech zaberie 🙂

simi_linola
autor
14. led 2016

@rezetka vôňu má veľmi jemnú a nevýraznú, no za to pre mňa príjemnú 🙂 a čo sa týka mastenia, ja dokonca sebe umývam vďaka nemu vlasy len 1x týždenne a deťom taktiež 🙂 my sme veľmi spokojný 🙂 a dokonca neobsahuje žiadne farbivá, parfumy ani konzervačné látky 🙂 🙂

simi_linola
autor
14. led 2016

@simi_linola čítam tu čoraz viac skúseností o dobrom penení šampónu, tak neviem :D asi každý každý máme iné požiadavky na peno, ale teda možno by sa aj tvoja dcérka uspokojila :D 🙂 🙂

pavlavidenska
14. led 2016

už jsem o něm slyšela od kamarádek, ještě jsem ho nevyzkoušela,ale značku Linola máme doma moc rádi 🙂

simi_linola
autor
14. led 2016

@sandi777

Ahoj 🙂 Dakujem za tvoj dotaz. Co se týká vzorků, tak je distribuujeme do vybraných pediatrických a dermatologických ordinací. Tam už je přímo těm potřebným dětem posunou.
Avšak ještě jedna možnost je na našem e-shopu, kde je možné si objednat cestovní balení (balení na zkoušku), kde jsou 3 vzorky mezi nimiž je i Linola šampon. Stojí to 98 Kč a je možné i osobní vyzvednutí u nás pokud by maminky nechtěly platit poštovné.
http://www.medacshop.cz/linola-mini-cestovni-ba...

Tak snad to trochu pomůže. 🙂 Preji hezkej den 🙂

simi_linola
autor
14. led 2016

@jamborka hmmmmm, to je ťažká situácia :( No co se týká šamponu, tak je nejšpíš nejlepší to vyzkoušet. Já jsme se s tím zatím nesetkala.
Když jsou mastné vlasy, tak je i zvýšený mazotok v kůži a nebývá suchá, ale může svědit....
Ale Linola je šampon jemný a je možné i každodenní mytí, tak čistě logicky aspoň by neměl dráždit a určitě by eliminoval svědění.
Neviem či sme pomohli, asi najlepšie by bolo vážne vyskúšať :( držím palce 🙂

indyn
14. led 2016

Za nas super....starsi dcerka je svetlounke pleti a blond vlasky 🙂 ale celkem se ji vlasky prave poti tak jsme od nasi pani doktorky dostaly navrhnuto, ze mame zkusit Linolu na zlute fleky a hlavne je i citlivy k pokozce deti a

pmikesova
14. led 2016

Linola sampon u nas super, doporucila nam ho detska doktorka pote co me maly plnou hlavickou stroupku, velice rychle se nam to zacalo uzdravovat, takze ted uz jiny sampon nekupujeme.