SOUTĚŽ: Jak se vám líbí naša olejová přísada do koupele Linola Fett Ölbad?

simi_linola
20. led 2016

Jak se vám líbí olejová přísada do koupele Linola Fett Ölbad?

U nás doma je přísada srdeční záležitostí, protože právě ona byla první, kterou jsme vyzkoušeli a po dlouhé době jako jediná začala zabírat na dcerčin ekzém. Rada si přečtu i vaše názory či postřehy a jednoho z vás odměníme Linola figurkou. 🙂

patema
20. led 2016

Přesně tuhle tu samou nám poradila naše Mudr. malý měl pořád suhá zádíčka a čelo. Pořád se loupal a já říkala, že je jak sušenka taky takový drobivý 🙂 Používáme jí už delší dobu vždy do vany při koupání. Starší dcerka ji chce při koupání taky, prý potom voní jako miminko. My jme s ní spokojení a malýmu se zádíčka i čelo spravilo a má pokožku krásně jemnou. Za nic bych už Linolu nevyměnila.

bimmka
20. led 2016

Dostali jsme od známého pediatra a musím říct, že dítko bylo krásně vláčné, akorát známá říkala, že jej pak udržet je hrší jako chytání ryby do ruk

panihk
20. led 2016

Já jsem z ní nadšená. Myju si s ní ruce, protože mám na jednom prstu vyrážku, kterou se mi díky tomu daří držet celkem na uzdě (Nic nepomáhá natrvalo, stačí jednou umýt nádobí bez rukavic nebo i jen krájet syrové maso a je to zpátky...), a malé ji dávám do koupele a má i díky tomu krásnou kůži a nikdy netrpěla na žádné ekzémy, pupínky, opruzeniny, atd. Pro mě je tahle olejová koupel skoro zázrak. 🙂

jitka_cv
20. led 2016

My se s Linolou teprve seznamujeme. Olejovou přísadu do koupele používáme pár dní a zatím tedy super 😀

cb
20. led 2016

My pouzivame olej do koupele cela rodina,pac mame vsichni suchou pokozku a vzdycky po vane nas kousala cela kuze a tvorila supinky,olej jsme dostali od babicky a je po problemu. Takze pro nas jednicka a babi aspon vi, co kupovat kdyz nam chce udelat radost ;)

aninousek
20. led 2016

Používáme do každé koupele kůže se krásně zklidní zrovna jsem si přinesla z lékárny 😉

kaca08
20. led 2016

Včera jsem byla s dcerou u dětské lékařky, jelikož se jí začala dělat suchá kůže na ručičkách, tak nám doporučila tuto koupel a ještě krém,. Včera jsme hned koupily a použily a vidím trošku zlepšení, tak doufám, že nám Linola opět pomůže jako šampon na seboreu 🙂

elisacek
20. led 2016

U nás jede pořád, první dcerka ji dostala na ekzém zhruba ve 3 měsících a po pár dnech byl klid a u druhé dcerky jsme začali používat hned od narození, pěkně voní, zvláční celou kůži a neumím si bez ní už naše koupání ani představit, jěště máme i krém, ten taky využíváme, jsme spokojení 🙂

rezetka
20. led 2016

Má cenu to psát? 😀
Miluju ji! Není nic lepšího. A jak voní! 😵 😀

kh
20. led 2016

Je to muj nejoblibenejsi rodukt od Linoly.
Akorát mi vadi lahvička - konkretne odmerka na vicku - je to dost neprakticke, i když se odmerka umeje, zustava uzaver kluzky. Navrhovala bych jen jednu věc - odmerka primo ve vicku. U nas to pak prakticky dopada tak, ze neodmeruji a rovnou strikam do vany lahvicky 🙂

rezetka
20. led 2016

@kh taky stříkám a ještě je tím navíc umývám, takže tu odměrku vůbec nepotřebuji 😉

kubicek11
20. led 2016

No to je to nejlepší co máme, zrovna si jdeme odpoledne vyzvednout recept na novou. Opovažte se ji přestat vyrábět 😀

misisule
20. led 2016

@kaca08 Mohla bych se vás zeptat, jaký šampon jste používali? Malej má tři roky a pořád se mu to vrací ☹

kaca08
20. led 2016

@misisule Používáme šampon Linola a ten jí nejvíce pomohl. Měla pomalu celou hlavu pokrytou krustou seborei, po používání Linola šamponu jí to zmizelo až na pár malých kousíčků (cca 7 ks o velikosti 1x1 mm). Stejný problém jsem měla u syna, tomu se to pořád vracelo, ale okolo 4 roku to samo od sebe zmizelo a teď v 6ti letech pořád bez seborei. Držím palce, aby se Vám také podařilo se zbavit seborei. Zjistila jsem, že každému pomáho něco jiného. Kamarádky malá používá šampon od Biodermy a ten jí pomohl, Linola ne.

makulinecka
20. led 2016

Hezký den, u nás jeden z nejoblíbenějších produktů vůbec. Koupání si bez něj nedovedeme představit. "Linoláčkový ojej" jak říká moje dcerka nesmí chybět. A to kouzlo, když se nalije do vody, to ji asi jen tak neomrzí 🙂

sandriiita
20. led 2016

Hezky den, malá měla za krkem a na pažích ekzémy na které jsme zkoušeli celou řadu různých krému. Ale až tato přísada do koupele ji konečně pomohla 🙂 jupííí 🙂

zuzikuzlik
20. led 2016

neznám,ale ráda bych vyzkousela vse co me konečně zbavi exému na rukách 😉

fouskovi
20. led 2016

Za mě je to výborný produkt krásně promastí a nevysušuje pokožku

sedmiteckas
20. led 2016

Už jsem tu nadšeně popisovala v jiných Linola diskuzích/soutěžích zkušenosti s olejem do koupele, ale klidně napíšu ještě jednou, olejíček nám předepsala pediatrička, Lucka měla hodně suchou pokožku a za krkem ekzém. S Linola olejíčkem za nás opravdu absolutní spokojenost, dcera má pokožku promaštěnou, ale ne vyloženě mastnou, nešpiní se mi oblečení, prostěradla.... A hezky voní. Ač je olejíček hlavně pro dceru, někdy se do něho "naložím" i já.
Jen, jak tady psala předemnou jedna "maminka koníkovka", také bych dala odměrku přímo na víčko - přiznám se, že my moc neodměřujeme, a dávám tak "přiměřeně, přiměřeně" 🙂

p_ch
20. led 2016

od narození jsem v tom chlapečky koupala. Pokožka byla hebká a nádherně voňavá! - teď jsem si vybavila jednu fotografii.. Je to stará fotka ale důkaz jasný :D aneb " mamo jdeme se koupat"

janicka1424
20. led 2016

je to výborný krásně promastí a nevysušuje pokožku 🙂 😉

kuratkol
20. led 2016

Dostavali jsme ji na recept u obou deti, ktere trpely na ekzemy. Krome toho, ze fakt pomaha, uzasne voni 🙂

ustarana
20. led 2016

Radšej uprednostňujeme sprchu, ale raz za týždeň deťom napúšťam vanu. Linola Fett Ölbad je super, deti po nej majú krásne premastenú pokožku. Páči sa mi i jej voňa a priznám sa, že si občas od nich niečo požičiavam 😀. Len to kúpanie je pre mňa na nervy, pretože deti sú klzké ako kapríci a keď vo vani blbnu, tak mám strach, že si ublížia.

twoangels
21. led 2016

Nás olejíček zachránil od ekzému hned po příjezdu z porodnice. Stačilo pár dní + promazat fett krémem a malý byl zase krásnè a spokojené miminko. Červené fleky výsledly a svědění ustalo. Takže na Linolu nedáme dopustit a rozhodně ji nad kdy za nic na světě nevyměníme 🙂 Linola je člen naší rodiny 🙂

petra_pf
21. led 2016

Když ty holky tady tak čtu, tak se mi ten olejíček líbí už teď moc 🙂

sarka49
21. led 2016

Je skvělá, doporučila mi ji kamarádka pro mimi a já si sem tam kapicku taky ukradnu z lahve.

petronellarikov
21. led 2016

Používáme již od narození 🙂 Malá měla ekzém, ale po pár dnech koupání v Linole zmizel a už se neobjevil. 🙂 teď, když má někdy suché nožky nebo ruce stačí promazat a kůže je zas krásná 🙂

verkaunka
21. led 2016

Ahoj, mám moc ráda přísady do koupele, a malá to má asi po mně...Linola Fett Ölbad neznám, ale kdybych jí měla, tak vyzkouším ráda...

avori
21. led 2016

Ahoj, zatím používáme jinou značku olejové koupele, ale určitě rádi vyzkoušíme Linola Fett Ölbad. 😉

victress
21. led 2016

neměla jsem zatím tu čest, ale určitě ji koupím sestřenici jako dárek pro čerstvě narozené miminko🙂