SOUTĚŽ: Jak se vám líbí náš produkt Linola šampon?

simi_linola
13. led 2016

Setkali jste se již s Linola šamponem, který je určen pro suchou a svědící pokožku hlavy?

U nás doma se těší velké oblibě hlavně u dcerky Lenky, protože ji konečně nic neštípe v očkách a taktéž i u mě, protože obě děti mají konečně klid od seborei ve vláscích.

Rada si přečtu i vaše názory či postřehy a jednoho z vás odměníme Linola figurkou.

anakolut
13. led 2016

Mně by spíše zajímalo jakou má konzistenci. Často se mi u šamponů pro děti stává, že jsou takové moc hutné a špatně se vymývají, i když je dost naředím.

simi_linola
autor
13. led 2016

@anakolut Ahoj 🙂 Ďakujem za tvoju otázku 🙂 Konzistencia šampónu mi príde normálna, určite nie hutná a nemali sme problém ani s vymývaním a to ho používame už vyše roka. Obsahuje tzv. tenzidy, takže je vhodný na naozaj šetrné umývanie a u nás má úspech 🙂

katkakiki
13. led 2016

Šampón od Linoly máme doma a jsem s ním velice spokojena. Když byl syn mladší tak ho trápila svědivá kůže na hlavičce a pořád se na ni škrábal. Od té doby co jsem použila šampón Linola, tak se mi zdálo že ho ta hlavička tolik nesvědí. Nejdříve jsme měli od linoly olejíček, pak šampón a postupně jsem přidávala sprcháč a krémy a jsem s touto kosmetikou velice spokojena. Příjemně voní a synovi pomáhá při atop. exemu. Určitě budeme Linole věrni i nadále 🙂

petrasipkova1
13. led 2016

Šampon používám skoro od narození, na seboreu je super, malá má atopický ekzém, takže jí hlavička dřív svědila, teď pravidelně myjeme vlásky tímto šamponem a je to daleko lepší. Konzistenci má příjemnou, vymyvá se dobře.

kupcovci
13. led 2016

Ahoj sampon linola je aj u nas doma jednicka uz ani mna ci deti nesvrbi hlavicka 🙂

zuza01
13. led 2016

Tenhle šampon používáme neustále, dcerám se vracely šupinky ve vlasech a jen s ním se nám podařilo je odstranit bez nějakého dalšího mazání do vlasů, vyčesávání atd. Jako plus navíc je to, že po něm nemají zacuchané vlásky.

pavlak5
13. led 2016

Jeste nemame ,diky za tip🙂

natalka20141205
13. led 2016

linola je skvělá doporučuji všem 🙂

victress
13. led 2016

ještě jsem nezkoušela, ale vypadá dobře, doufám, že dělá i dostatečně velkou pěnu, to dcera při koupání miluje🙂 my asi víc šamponu vypěnujeme než vyumýváme na vlasy 😝

petra_pf
13. led 2016

Ještě jsme nezkoušeli, můžou tento šampón pouze děti?

mrkew
13. led 2016

Zatím neozkouseno ale rádi bychom otestovali 🙂

blanka89
13. led 2016

také nemáme zkušenosti rádi ny jsme vyzkoušeli dceru i šampóny,které pálit nemají tak pálí a ve spaní se jí potí vlásky a drbe se.

fouskovi
13. led 2016

ještě jsem nezkoušela ale se sprchovou emulzí jsem spokojená tak by i tohlo mohlo být super 🙂

simi_linola
autor
13. led 2016

@petra_pf šampón, tak ako všetky ostatné prípravky môžu používať všetci...bábätká od prvého dňa narodenia, deti, ale normálne aj dospelý a dokonca je veľmi vhodný aj pre starších ľudí, pretože s rastúcim vekom pokožka stráca dôležité tuky (lipidy), ktoré Linola v prirodzenej forme dopĺňa.... u nás používame všetky prípravky všetci, tak ako deti, aj my s mužom a aj moja mamina a aj svokra 🙂

simi_linola
autor
13. led 2016

@victress hmmm, popravde vďaka jemnému zloženiu Linola šampón nepení až tak, ako sme možno zvyknuté pri bežných šampónoch, ale jeho účinnosť to neznižuje. Dokonca sa objavuje čoraz viac štúdií o tom, že látky ktoré spôsobujú bohatú a hustú penu, nie sú pre jemnú vlasovú pokožku práve najvhodnejšie.... ale ako mama 2 detí presne viem aké je vysvetľovať to deťom :D My sme urobili kompromis a namiesto penivého šampónu používame trošku menej penivý šampón, ale za to sme kúpili farbičky do vane (u nás ich bežne predávajú v hračkárstvach aj niektorých drogériách) a namiesto penenia teda kreslíme 🙂 vlasy nesvrbia, dcérka neplače, ale za to kreslí, mama je teda spokojná, proste všetci spokojní DD

kubicek11
13. led 2016

Tak to je super TIP 😀. My zatím šampón nepoužíváme. Jednak z toho mám trochu obavy, a navíc mě ani nenapadlo zeptat se na šampón od Linoly v lékárně. Takže, až jednou bude potřeba Linola šampón to jistí 😀

zuzikuzlik
13. led 2016

sa mpon neznáme a děkuji za tip rádi vyzkoušíme 🙂

manma
13. led 2016

Tento váš produkt neznáme a určitě bychom rádi vyzkoušeli.

p_ch
13. led 2016

šampon neznáme ale pokud pomůže na šupinky v pokožce hlavičky tak jdu hned pro něj ;)

markysek2
13. led 2016

šampon, neznám, mohli bychom vyzkoušet, synovi se hlavně v zimě , vůli čepici, tvoří na hlavě stroupky a "lupy" ...tak třeba bude účinější než dětské (šetrnější) šampony ...po pravdě mě nenapadlo se jít ptát do lékarny protože je spíše sezoní problém...třeba se nám díky tomuto šamponu ho podaří zbavit 😀

simi_linola
autor
13. led 2016

@p_ch u nás zabral a viem že aj u kamošiek väčšinou tiež....samozrejme, nie je to ako hormonálne mastičky od lekára, že ho raz použiješ a všetky šupinky zmiznú...pôsobí pomalšie a použití je treba trošku viac, no o to je citlivejší k vlasovej pokožke 🙂 držím palce 🙂

simi_linola
autor
13. led 2016

@markysek2 budem držať palce a myslieť na vás, aby zabral 🙂

ustarana
13. led 2016

Som rada za túto otázku. Dcera má od narodenia seboreu vo vlasoch - na jednom mieste zmizne a objaví sa na inom. V lekárni mi bol doporučený Linola šampon. Váhala som, ale keď to čítam, tak ho vyskúšam. Inak Linolu pre deti používame pravidelne, pretože obaja majú atopický ekzém. Používame olejíček do kúpele, telové mlieko a krém na obličej.

sofinkajulinka
13. led 2016

Musíme nutně vyzkoušet holky se občas škrabkaji tak snad pomůže. 🙂 Můžu se zeptat kolikrát týdně mýt hlavičku, aby nebyla pokožka suchá?

cb
13. led 2016

Šampon nemám, ale některé výrobky ano a jsem s nimy spokojena, šampón bych chtěla dcerce koupit , až jí tedy narostou vlásky, zatím má krátké a umýváme jen vodou. Vzhledem k tomu, že jsme alergické na heřmánek a měsíček, tak oceňujeme, že ho Linola neobsahuje. Doma si ale vše přelévám do lahvičky s dávkovačem kvůli lepší manipulaci a proto vždy ocením výrobky, které jsou rovnou v lahvičce s dávkovačem.

simi_linola
autor
13. led 2016

@ustarana jééj, tak to máte doma teda peknú výbavu 🙂 ďakujem za tvoju skúsenosť a držím palce, nech porazíte spolu s Linolou aj seboreu 🙂

kh
13. led 2016

Sampon pouzivame (ostatne jako další produkty do koupele - olej, sprchacek; i po koupeli - telove mleko). Vyrazne pomohl synovi na seboreu. Kosmetika nam byla doporucena pediatrickou na atopicky exem.
A uz se tesim, az vyzkouším, tentokrát pro sebe, novinku - krem na ruce.

pavlikovarenata
13. led 2016

Taky jsme zatím nevyzkoušeli, zaujalo mne ale to, že by neměl štípat v očích, s tím máme docela problémy, i ty dětské tomu našemu vadí. Tak nejspíše vyzkoušíme 😉

simi_linola
autor
13. led 2016

@sofinkajulinka ahoj 🙂 najvhodnejšie je riadiť sa aktuálnym stavom vlaskov....ty najlepšie uvidíš ako sa bude vlasová pokožka správať... je však pravda, že vlasy by sa nemali veľmi často umývať , aby sa zbytočne kontaktom s vodou pokožka nevysušovala... de facto teda umývať len keď sú vlásky mastné...ale deťom sa tak často nezvyknú vlásky mastiť a tak väčšinou úplne stačí 2x do týždňa 🙂 držím palce a ďakujem za otázku 🙂

carrie4
13. led 2016

my sme začali používať tento šampón na podnet kožnej lekárky ked mal syn cca 1 rok a problémy so seboreou na hlavičke a iný šampón sme ešte nepoužili 🙂 sme max spokojní, problémy postupne ustúpili a najmä svrbenie hlavičky.