icon

VELKÁ SOUTĚŽ o dárkové balení produktů Linola: Zima v plném proudu

avatar
simi_linola
11. led 2016

Milé maminky a tatínci,
Zima je jak se zdá tady a se vším všudy. Zmrzlé tváře, suché ruce, ale také bruslení a sáňkování…
Proto jsme na toto téma pro vás připravili zimní foto-soutěž.

Stačí, když sem vložíte jakoukoliv fotku jak trávíte tyto mrazivé dny s Linolou nebo i bez ní a my na konci našich Dnů s Linola vybereme 5 nejlepších fotek a výherci získají dárkové balení Linola produktů – Linola Face - krém na obličej, Linola Lotion - tělové mléko a Linola Shower and Wash – sprchová a mycí emulze.

Soutěž trvá od pondělí 11.1.2016 do pátku 22.1.2016 🙂. V neděli 24. 1. 2016 oznámíme výherce a budeme se snažit poslat výhry co nejdříve.

Přejeme vám příjemné zimní soutěžení a úsměv při vytváření i prohlížení soutěžních příspěvků.

VELKÁ SOUTĚŽ o dárkové balení produktů Linola: Zima v plném proudu
Shrnutí diskuse
Automatické shrnutí diskuse vygenerované umělou inteligencí · 13. čer 2026 · 180 příspěvků

Stručné shrnutí

  • Linola uspořádala zimní foto-soutěž konanou od 11.1.2016 do 22.1.2016 s vyhlášením vítězů 24.1.2016 a jako výhru nabízela dárkové balení obsahující Linola Face (krém na obličej), Linola Lotion (tělové mléko) a Linola Shower and Wash (sprchová a mycí emulze).
  • Rodiče v diskuzi uváděli pravidelné používání Linola produktů pro ochranu dětské pokožky v mrazivém počasí, zejména mazání obličeje a těla a přidávání Linola oleje do koupele pro zjemnění pokožky.
  • Diskuze zachycuje běžné zimní aktivity s dětmi vhodné pro rodiče i malé děti: sáňkování, bobování, bruslení, lyžování, procházky, stavění sněhuláků a návštěvy krytých bazénů či dětských heren.


Nejčastější otázky

Q: Jaké Linola produkty jsou vhodné pro zimní péči o citlivou dětskou pokožku?
A: Z diskuze vyplývá, že rodiče používají Linola Face (krém na obličej) na zarudlé a vysušené tváře, Linola Lotion (tělové mléko) na tělo a Linola Shower and Wash (sprchová a mycí emulze) jako mycí přípravek.

Q: Lze Linola olej použít do koupele pro suchou nebo atopickou pokožku?
A: Uživatelé v diskuzi píší, že přidávají Linola olej do koupele; konkrétně uvádějí, že olej pokožku dobře promastí a „nezamastí oblečení“.

Q: Kdy probíhala Linola zimní foto-soutěž a jaké byly ceny?
A: Soutěž probíhala od 11.1.2016 do 22.1.2016, vítězky byly oznámeny 24.1.2016, každá výhra byla dárkové balení zahrnující Linola Face, Linola Lotion a Linola Shower and Wash.

Q: Je Linola vhodná pro novorozence a kojence?
A: V diskuzi několik rodičů uvádí používání Linola „od narození“ a aplikaci na obličej i tělo u kojenců; jde o uživatelské zkušenosti, nikoli oficiální lékařské doporučení.

Q: Jaké zimní aktivity jsou bezpečné a oblíbené pro malé děti podle diskuze?
A: Rodiče v tématu uvádí sáňkování a bobování na menších kopcích, krátké bruslení na stadionu nebo kluzišti, procházky v kočárku a návštěvy krytých bazénů či dětských heren.

Q: Pomáhá Linola při kožních problémech jako je atopický ekzém nebo opruzeniny?
A: Někteří diskutující uvádějí, že Linola olej a krémy pomáhají při atopické pokožce a dokonce „i na opruzený zadeček“ (uživatelská zkušenost); tato tvrzení jsou v diskuzi anecdota a nejsou zde podpořena klinickými daty.

Závěry z diskuze

Shoda

  • Rodiče často chrání dětskou kůži v zimě mazáním obličeje a těla a používáním emoliencí jako Linola.
  • Mezi běžné zimní rodinné aktivity patří sáňkování, bobování, bruslení, lyžování a procházky.
  • Několik rodičů v diskuzi uvádí přidávání Linola oleje do koupele jako součást péče o suchou nebo citlivou pokožku.


Sporné názory

  • Někteří rodiče preferují trávit zimu venku i při mrazu a sněhu, zatímco jiní raději zůstávají doma kvůli nemoci nebo věku dítěte.
  • Několik uživatelů deklaruje, že Linola výrazně pomáhá u atopické pokožky, zatímco to zůstává sdílenou osobní zkušeností bez dodatečných klinických důkazů.


Otevřené otázky

  • Bude v dané sezóně dostatek sněhu v regionech, kde rodiče zmiňují jeho nedostatek, aby si děti mohly více užít venkovní zimní aktivity?
  • Které konkrétní Linola přípravky a dávkování jsou nejvhodnější při různých kožních diagnózách (např. atopický ekzém, opruzeniny)?


Zmíněné značky a firmy

Linola

Zmíněné produkty a metody

Linola Face (krém na obličej), Linola Lotion (tělové mléko), Linola Shower and Wash (sprchová a mycí emulze), Linola olej do vany, přidávání oleje do koupele, mazání obličeje a těla, péče o atopickou pokožku

Místa a osoby

Krkonoš, Orlické hory, Prachové skály, Šumava, Děčín, Haná, Frenštát, Brezno, Nusle, Lanškroun, Praha, Jih Moravy, Teplicku

Strana
z7
avatar
zvargova
12. led 2016

zahrada a cesta z MŠ

avatar
simpanzka
12. led 2016

Naše dcerka zbožňuje bruslení. Nemusí to být na rybníku, klidně i na větší kaluži. A po bruslení musí být kakao.

avatar
jaja01k
12. led 2016

Našeho malého cyklistu ani sníh nezastaví 🙂
Linolou mažeme obličej i tělo a přidáváme do koupele 🙂

avatar
janulina90
12. led 2016

Miky si dnes snih uz opravdu uzival. Tor je fotka z nasi prvni snehove prochazky. Hazenu snehu po tatinkovi pochopí hooodne rychle 😊

avatar
ivcas.85
12. led 2016

Čekání na Jonáška s Linolou a ovečkou 🙂 Ale ještě si může pár týdnů počkat, aby nám neumrzl 🙂

avatar
nikody
12. led 2016

I my jsme si užívali snížek, všichni jsme se teple oblékli a dováděli a dováděli 😉

avatar
sandi777
12. led 2016

Zdravím 🙂 mi chodíme pokud možno každý den na pořádnou procházku po okolí 😁

avatar
lenysek1988
12. led 2016

Zatím v mámině náruči nebo v kočárku na procházce. Ale příští rok se kopce mějte na pozoru 😀

avatar
bimmka
12. led 2016

Když je sníh musí se využít a když není zoo to jistí🙂

avatar
ta_kacka
12. led 2016

Synovi bude v lednu rok, zatím nechodí, tak zimu trávíme doma a na vychazkach v nositku... Poprvé si užil sníh- sáhl rucickou a už ho nechtěl... No a pak připadlo více sněhu a já trochu s respektem vytáhla boby... A výsledek je dle fotky jasny (a já si to bodování taky užila)

Linolu se chystám vyzkoušet, zatím jsem na ni slyšela jen samou chválu 🙂

avatar
catherineb
12. led 2016

Na sjezdovce je náš brouček (2 a půl roku) určitě nejmladší lyžař a když se zrovna neučí lyžovat, jezdí jak se dá 🙂. Sníh má moc rád. Hezkou zimu všem a zasíláme krátkou básničku o Linole...
.. určitě bychom Vaše výrobky využili a to nejen v zimě, syn je totiž bohužel atopik, takže spotřebu krémů máme obrovskou....

LINOLU máme všichni rádi,
cítíme se stále mládi.
Je to kosmetika kvalitní,
mohli bychom být i ješitní.

S krémem, mastí anebo olejem,
LINOLA kosmetiku si dopřejem.
brouček velmi citlivou kůži má,
i na tu Vaše kosmetika pomáhá.

Když na syna vítr či mráz útočí,
maminka s hojivým krémem zakročí.
Ani na opruzený zadeček,
nestěžuje si už náš chlapeček.

Jaro, léto, podzim, zima,
s LINOLOU je nám pořád prima!
Pro atopickou pokožku všem doporučujem,
a naprostou spokojenost garantujem! 🙂

avatar
majkoz
12. led 2016

Náš méďa má hodně citlivé hlavně tvářičky-je to i na fotce vidět, má je vždycky z mrazu úplně rudé a strašně vysušené. Protože na to trpěl i starší syn,tak jsem už vyzkoušela těch krémů několik,u žádného jsme ale nezůstali a stále hledám ten nej.Takže dobrý tip,Linolu jsme ještě nezkusili;)

avatar
vercas01
13. led 2016

U Nás sníh nemá moc velký úspěch 😀 dcera není teda vůbec nadšená

avatar
katkakiki
13. led 2016

Bobování se našemu synovi líbilo, ale úplně nejvíc se mu líbilo, že mohl dělat stopy do sněhu 😀 Na Linolu nedám dopustit už 2 rokem - jsme s ní velice spokojeni.

avatar
monunkaaa
13. led 2016

Krásný den všem, u nás se sníh zatím moc nenachází, tak přidávám jednu fotečku z procházky (bylo teplo a tatínek mi dovolil na chvíli vystrčit ručičku), druhou fotečku, když jedeme autí na výlet a třetí parádní rozcuch z návštěvy u babí a dědy 🙂

avatar
markysek2
13. led 2016

tu trochu sněhu co jsme tu zatím měli jsme si užili saňkovváním, včetnš roční dcery...nechyběl ani sněhulák....a když s níh není tak to jistí procházka s pejskem na vláčky a když vysvitne sluníčko tak vytáhne syn i kolo na krátkou projížďku aby nezapomněl co se v létě naučil a když nechce trénovat jízdu na kole tak trénuje řízení auta ..ovšen zatím jen toho na dálkové ovládání...prostě pokud počasí dovolí jsme venku a pokud třeba nemoc nedovolí tak stavíme se stavebnicemi či hrajeme karty (prostě u všech nelze pořídit foto navím bych to tu asi pěkně zaspamovala :D ) ...s dětmi se člověk nikdy nenudí

avatar
zuzalicek
13. led 2016
avatar
zuzalicek
13. led 2016

Naše Kristinka ze sněhu moc velkou radost nemáme

avatar
ominki
13. led 2016

Procházky i v mrazu, bohužel opět bez sněhu 😉

avatar
jamborka
13. led 2016

Děti milují zimu a nejraději samozřejmě bobují 🙂 Tento rok si už i trochu zalyžovaly a zabruslily 😵

avatar
jafranc
13. led 2016

Milujeme sníh a milujeme Linolu.

avatar
chnapyy
13. led 2016

I když se letošní zimu zatím dalo jezdit jen pár dní,tak naše děti si bobování celkem užily a moc je to bavilo.Snad ještě pořádně napadne sníh.

avatar
esterka610
13. led 2016

Tohle u nás vyrostlo na zahradě minulý týden, ted už jen prší. 😉

avatar
martinajanosik
13. led 2016

Naše první bobovačka.

avatar
katkavfr
13. led 2016
avatar
mimar
13. led 2016

Když se neválíme doma u topení v teploučku tak nás mamka oblíkne do medvídků a jdeme i s tatínkem na procházku ☺

avatar
zuzikuzlik
14. led 2016

🙂

avatar
sunny1sis
14. led 2016
avatar
sedmiteckas
14. led 2016

I my zasilame pár zimních fotek bez sněhu i konečně s ním, zimu trávíme aktivitami jak venku, tak doma. Ve vaně se koupeme s olejem Linola, který musíme používat kvůli kožním problémům Lucky. Olej do vany ji moc dobře promastí pokožku, a přitom mi nezamastí oblečení atd.

avatar
irivlk
14. led 2016

bobovačka

Strana
z7