Co vás napadne, když se řekne RETRO?

misa_lovi
Moderátor
17. říj 2018

Když se v LOVI řekne RETRO, tak nás napadne návrat do let minulých, ale také Francie, knírky a dámské barety – zkrátka krásná designové kolekce RETRO 🙂 Dynamické silikonové dudlíky pro malé princezny i hrdinné prince ve velikostech 0-3, 3-6 a 6-18 měsíců, ale také praktické řetízky s motivem Paříže. V kolekci objevíte první tréninkové hrníčky o objemu 150 ml pro děti od 6 měsíců. Těšit se můžete i na oblíbené hrníčky s unikátním systémem 360° o objemu 210, 250 a 350 ml. Jakpak se vám naše RETRO kolekce líbí? 😍
Detailně si jí můžete prohlídnout na našem e-shopu: http://bit.ly/kolekceRETRO

ewkad
17. říj 2018

Za mě musím říct, že mě více dostala klučičí verze, přijde mi více "šmrncovnější". Ale klip a lahve s motivem Francie je top. 😍

misa_lovi
autorModerátor
17. říj 2018

@ewkad A já musím říct, že maminky holčiček si právě tu "klučičí" verzi objednávají velmi často 🙂 Ale obě barvičky jsou krásné 😉 Lahvičky jsou z vyrobeny z varného skla, které je velmi lehounké a mají také dynamickou savičku.

simdan
17. říj 2018

Retro mě napadne černobílá televize u babičky jak jsme byli malí a ona měla špatný signál, šel jen večerníček a zprávy a Dallas teď nevím jaký program to byl, ale jelo jen to a občas to vypadlo 😂
Jinak další co miluju retro jsou různé vzory barevné, svetry s večerníčkovými postavami 👍 jsem ročník 1980 těch vzpomínek je hodně, třeba lampionove průvody první Maj 🍀👍😂

simdan
17. říj 2018

Jo a ještě pytlikove mléko 👍👍👍 a dudlíky co měli mladší sourozenci

misa_lovi
autorModerátor
17. říj 2018

@simdan 😀 To je paráda! Prostě máme na co vzpomínat a to je nej....všechny tyto věci se mi vybaví taky 😉 Zástěrky ve školce, céčka, walkman....🙂

vercula7
17. říj 2018

Já si vždy pod pojmem retro představím svého oblíbeného piskaciho pejska kterého mají i me děti po mně na jedle mydlo kdy jsem si ho jednou u babičky spletla s opravdovým mýdlem ,doběhla na zahradu a měla jsem všude pěnu u pusy :D na starou černobílou televizi u babičky která neustále jen přeskakovala ,chrcela ,vypadávala a jelo jen pár programu ,babička vždy do ní vzteky bouchala :D pak je vzpomínkám na retro patří pro mě promítačka DIAX kterou máme zachovalou a já si s dětmi teď ráda u ní vypravim pohádky a děti to mají moc rády .A naposledy nesmím zapomenout na můj oblíbený film S tebou mě baví svět na ten jsem jako malé dítě dokázala prý koukat 20x dokola za den

vercula7
17. říj 2018

Samozřejmě těch zážitků a retro věci je spousta .Byly to úžasné časy a rada vzpomínám u fotek ,videí velmi často po boku svých rodičů a teď i se svými dětmi

misa_lovi
autorModerátor
17. říj 2018

@vercula7 ❤❤ Je to prostě krása...vzpomínky jsou k nezaplacení. A promítačku jsme měli také a pouštěli jen a pouze Krtečka 😉

misa_lovi
autorModerátor
17. říj 2018

@vevero13 To je super album!!!! Tetris, fotbálek, aktovka...i moje vzpomínky 🙂

mrnousek121
17. říj 2018

taky jsem ta dříve narozená a ráda se dívám na ty klasické filmy a v paměti lovím své vzpomínky na dětství, co bych dala vrátit se aspon na týden do té doby a užívat vše retro žádný mobily, televize celej den, panenka kočárek, koupání u řeky kde bylo asi 20dětí různého věku a ani jeden dospělí, v zimě zamrzlé antukové hřiště mezi panelákama, hmmmm škoda že to naše děti nemohou okusit, přišlo mi to svobodnější. Na sídlišti cca 50 dětí venku a furt bylo si s kým hrát. No mohla bych vzpomínat celou noc 🙂

raduushka
17. říj 2018

Já synovi pořídila tenhle "retro" dudlík 😊 jinak me se vybaví dětství a chalupa mého dědy, která byla plná úžasných starých věcí, stare masivní talíře, plechačky, skleničky od hořčice na pití, dřevěné loutkové divadlo, staré bublifuky, gumové žabky, těžké plyšové hračky s pohyblivými končetinami a hlavami, starý kočárek Liberta, plechová točící káča😊 je toho spoustu a mrzí mě, že uz ty věci nejspíš neuvidím.

misa_lovi
autorModerátor
18. říj 2018

@mrnousek121 Úplně souhlasím....lítali jsme volně po venku a vraceli se snad až na večeři, hráli vybišu, skákali přes gumu, pak večerníček a spát. A naši pak koukali na Dempsey a Makepeacovou se slovenským dabingem 🙂 Máte pravdu, že to byla paráda a taky bych to této generaci aspoň na chvilku přála...❤

misa_lovi
autorModerátor
18. říj 2018

@raduushka Tyto dudlíčky se hodně vrací....je to opravdu příjemný závan minulosti. A máte pravdu, že jsem to taky cítila vždy hlavně u babičky a dědy....děkuji za fotečku! ❤

rybarka211
18. říj 2018

Je pěkná .Je to návrat do minulosti.Kde všechno bylo kvalitní.A nebyla uspěchaná doba.

oveckaluky
21. říj 2018

Když se řekne retro? To se mi toho vybaví spousta, mně jako sběratelce a obdivovatelce panenek tedy hlavně značky jako Gumotex, Hamiro nebo Igra, a jde-li o miminka, pak pletené soupravičky namísto moderních džín (přijde mi, že v nich nevypadají miminka "miminkovsky"). Ale pokud jde o dudlíky, rozhodně si jako první vzpomenu na chrastící dudle, a svým novorozeným dvojčátkům jsem pořídila klasické kytičky - vyhovují jim nejvíc 🙂
Jinak "retro" kolekce Lovi je sice pěkná, to souhlasím, ale jako retro mi nepřijde...žádné retro tam nevidím. Čekala jsem retro tvar dudlíků nebo lahviček...mmch, klasické skleněné lahve s úzkou savičkou používáme taky, i když s moderními silikonovými savičkami 😉

zelenaesmolda
21. říj 2018

Me to teda jako retro nepripada vubec...jsou sice hezke ale ne retro

zelenaesmolda
21. říj 2018

@rybarka211 vsechno nebylo kvalitni a rozhodne nebylo tolik produktu na trhu,moc si tu minulost idealizujete 🙂

rybarka211
22. říj 2018

@zelenaesmolda Je to můj názor .Vám ten váš neberu.