Dudlíky LOVI milují maminky i miminka

misa_lovi
Moderátor
15. říj 2018

Krásné odpoledne! Mezi maminkami jsou asi nejznámějšími produkty naše silikonové dudlíky LOVI 😍👶 Mají nádherné designy, ale hlavně dynamická gumička připomíná maminčinu bradavku a silikon se prodlužuje a smršťuje dle rytmu sání vašeho zlatíčka. Navíc nedeformuje zubní patro ani dásně miminka a velmi dobře se odvzdušňují. Chráníme tak sací reflex miminek 👍 Kdopak už vyzkoušel dudlíky značky LOVI? Přidáte fotečku? 📷

werta123
15. říj 2018
misa_lovi
autorModerátor
15. říj 2018

@werta123 Jeden nikdy nestačí 😉 To je malinký v nemocnici? ☹

werta123
15. říj 2018

@misa_lovi jj byli sme, ale už je to úspěšně za námi 🙂

makynaeliska
15. říj 2018

U nas cekaji na mimco tyhle 😊

irisv
15. říj 2018

My bohužel fotku nepřidáme, malá mi odmítala jakékoli dudlíky, všechny těch od LOVI. Ale naději vkládám teď do druhé dcerky, která se za pár měsíců narodí, že se jí budou vaše dudlíky líbit 🙂 A bude s nima vážně frajerka 🙂

misa_lovi
autorModerátor
15. říj 2018

@werta123 Paráda...!!!! ❤

misa_lovi
autorModerátor
15. říj 2018

@makynaeliska Naše úžasná Retro kolekce 😉 Dobrá volba!!! A kdy se miminko narodí? 🙂

misa_lovi
autorModerátor
15. říj 2018

@irisv 😀 Můj syn přijal dudlík až v 5 měsících, jinak usínal s mým malíčkem v pusince....někdy i 45 minut...takže LOVI dudlí byl vysvobození!!! 😀 Ale na druhou stranu je fajn, že pak nemusíte odnaučovat 😉

makynaeliska
15. říj 2018

@misa_lovi no termín mam 11.11,tak snad 😊Jinak z tehle kolekce mame i ten hrnek 360 super je 😉

misa_lovi
autorModerátor
15. říj 2018

@makynaeliska Držím pěsti!! 😉

jozuzik1
15. říj 2018
misa_lovi
autorModerátor
15. říj 2018

@jozuzik1 Ovečkové dudlíky máme snad v sortimentu nejdéle a pořááád jsou strašně oblíbené ❤😉

jozuzik1
15. říj 2018

@misa_lovi máme pouze dva tyhle a nejblíže se prodávají od nás 20 km , nutně potřebuji ještě aspoň jeden pořád je hledám furt je má v pusince 😂 Doufám že pro něj rychle zajedem .

pekosek
16. říj 2018

U syna jsem měla dudlík lovi retro kolekce. Miluji na loví dudlicich jejich široký výběr z designu. Vždy se nemůžu rozhodnout jaky vybrat. Nyní mám pro druhé mimi nachystaný buddy Bear.

pomoztekacence
16. říj 2018

My dostali kdysi dudliky od tety lovi do porodnice ale fotky s nim nemame

mr_falko
16. říj 2018

Za nás jedině Lovi, včetně lahviček, prvního hrníčku atd....nechtěla jsem dudlíky, co mají všichni a Lovi byla jasná volba 🙂

misa_lovi
autorModerátor
17. říj 2018

@pekosek Děkujeme ❤ Určitě chystáme i další nové designy 😉

misa_lovi
autorModerátor
17. říj 2018

@pomoztekacence To vůbec nevadí 😉 A vyhovoval miminku?

misa_lovi
autorModerátor
17. říj 2018

@mr_falko Malinká je nádherná.....moc děkujeme ❤

neria55
17. říj 2018

16.denni synovec Honzík 😍 u nás bohužel dudlík neprošel, ale mám doma Retro kolekci 😍

neria55
17. říj 2018

Hokus pokus o dudlík 😀 tehdy ještě můj 3 měsíční Toník 💟

pomoztekacence
17. říj 2018

@misa_lovi ano vyhovoval i mamince

misa_lovi
autorModerátor
17. říj 2018

@neria55 Malinký je krásňoučkýýýý!!! Ty naše ovečkové dudlíky jsou oblíbené doteď 😉 Děkuji moc za fotečku...❤

misa_lovi
autorModerátor
17. říj 2018

@neria55 Jak se potutelně usmívááá 😍❤