Už se vám někdy stalo, že vám děti "vypatlaly" šminky a kosmetiku?

denisa_medaprex
5. pro 2016

Život s dětmi je super, i když občas přináší různé (tragikomické) situace 😀 🙂 Už se vám maminky někdy stalo, že se váš drobeček pustil do zkrášlování a spotřeboval vám rtěnku, řasenku nebo oční stíny? Nebo si na sebe napatlal super drahý krém proti vráskám? Tahle holčička si třeba spletla paletku očních stínů s čokoládou (ale nebojte, nic se jí nestalo) 😝

terezapetrova
6. pro 2016

@myskaol mozna bych se s tim tolik "nechlubila" 🙂

astyna
6. pro 2016

mě vypatlal sudocream...ještě že jen tu nejmenší verzi 😀

myskaol
6. pro 2016

@terezapetrova byla otázka, tak jsem odpověděla ;)

nunacek
6. pro 2016

@denisa_medaprex Nestalo zatím ani jednou. Dceři je 5 let a 4 měsíce, synovi 2 roky a 10 měsíců.

myskaol
6. pro 2016

@lajla joo uz je to schovany, to byl výsledek prvního a posledního běsněni 😂

astyna
6. pro 2016

@lajla

Ony jsou někdy ty děti strašné chytré - můj syn si nedávno přisunul židli ke skříni, otevřel horní skříňku, která se jen zacvakne, a vzal si šítíčko :-O tak jsem to musela přesunout někam jinam, když sem se už dostane. Drogerii mám ale nekompromisně zavřenou v koupelně - věci na praní, aviváž aspo. až na skříních, kam se nedostane absoluně nijak. A kosmetiku pod klíčkem.

terezapetrova
6. pro 2016

@myskaol chápu, ze to byla odpověď 🙂

lajla
6. pro 2016

@myskaol tak to zvládl docela profesionálně😂😂😂 sikula

smallinka
6. pro 2016

No tak u nás je raději všechno z dosahu...co nechci aby kousaly. Ale jednou se přeci jen stalo...to jsem neuhlídala....malá mi rozkousla takovou tu tubu s barvou na vlasy....no ehm...vem čert barvu, ale bála jsem se, aby toho nesnědla moc je to přeci jen chemie. Byla to ještě k tomu zesvětlovací barva s amoniakem, tak jsem se uklidňovala, že zesvětlovač je v té lahvičce a v tubě snad ne. Hned jsem hledala na netu co a jak, jak poznám otravu atd. Ikdyž vím, že to rozkouslé jen trochu olízla....no ten den měla dost opruzeninu, tak zřejmě z toho....podle mě je to potřeba dost hlídat, protože i tzv. přírodní kosmetika není na jídlo že. Jinak jeden rozbitý parfém 🙂

monikagurthova
6. pro 2016

@smallinka no to všechna cest za tvůj "klid" ja bych asi zorborila pohotovost 😀

smallinka
6. pro 2016

@monikagurthova snažím se věci nehrotit a uvažovat rozumně 😉 Ve většině případů se jede na pohotovost zbytečně. Me to tak hrozne nepřišlo když to jen olizla....pokud nezvracela nebo tak něco. Ona má opruzeniny pořád, má dost alergie na jídla tak to mohlo byt z jídla....neutikam na pohotovost s každou teplotou, většinou to má vysvětlení. Samozrejme jsou případy kdy to raději nepodceňovat ale toto fakt na pohotovost nebylo 😀

monikagurthova
6. pro 2016

@smallinka jak říkám závidím 🙂 u nas je to horší Eli ma po me horečky u k ryme hned jak onemocní ma 40 a hotovo. Takze preventivně k doktorovi musíme abych nezamenila rýmu třeba s angínou přeci jen 8m mimcu se jen tak lehce si krku nepodivas 🙂

smallinka
6. pro 2016

@monikagurthova no tak 40 je dost. ..my měly nejvíc 39 a byla to 6.nemoc....to jsem si vygooglila akorát ta vyrážka se objevi až po 2denni teplotě. Volala jsem sve doktorce a ta mi to potvrdila....stejně se to nijak neléčí akorát sráží klasicky teplota. No hlavně ať jsou dítka zdravá 🙂

uglyduckling
6. pro 2016

Kosmetiku přímo ne, ale manžel špatně zašrouboval ten největší tekutý prací gel Persil sensitive - odebrána byla jedna dávka - a malý si udělal v koupelně gelovou lázeň 😀 Vytírala jsem to asi 2 hodiny 😀 😀 😀

evaamy
6. pro 2016

Syn (22 mesicu) si rád hraje s mým kosickem, kde mám šminky. Naštěstí neochutnava, jen skládá z místa na misto. Jednou si prstickem udělal u pusinky par cmouh mými stíny a tvarenkou. Tak jsem mu to pak prestaka dávat a hraje si s tím zbytkem. Dokonce když si teď bere ten košíček, tak ty stíny z něho oddela 😀 takže u nás zatím žádná pohroma.

stepkaa
6. pro 2016

Dcerka si pořád něco najde na patlání.Predevčírem laky na nehty.Včera mi vypatlala krém od Orifleimu na vrásky,našla jsem ji jak si s tím promazává paty...prý je má moc hrubé a smradlavé ze zapocených ponožek.A ,že po mém krému budou jemné a voňavější..Málem jsem ji zabila.Krém stál přes 500,-

uzivatelkalucie
6. pro 2016

Nejdřív jsem ho chtěla zabít, ale když mi řekl, že chtě být hezkej nechala jsem ho žít. Vypatlal pleťový krém.

karinvy
6. pro 2016

Na takové věci je moje Sofinka expert, a stačí tomu vždy jen chvilka nepozornosti 😨 🙂