Jak dlouho jste kojila vaše děťátko? 💙

monika_nutriklub
Moderátor
7. črc 2020

Maminky, věděly jste, že mateřské mléko má unikátní složení a přizpůsobuje se "na míru" potřebám miminka? Jak dlouho jste měla možnost kojit vaše děťátko právě vy? 🙂
#💙Nutrilon

inkheart
9. črc 2020

Děkuji všem za odpovědi, já jsem právě taky tento názor slyšela u gynekologa a vystrašilo mě to. No, uvidím. Vím, že spousta žen kojila v těhotenství a nic se nestalo, ale stejně, človek se bojí, když už má špatnou zkušenost.

herminka
9. črc 2020

@inkheart Na druhou stranu dost z těchto žen má i tu špatnou zkušenost (včetně mě).

inkheart
9. črc 2020

@herminka to mě mrzí 💔 já to právě asi nebudu riskovat... Ale zatím je brzy to řešit, těhotná podruhé zatím nejsem

kaja2016
9. črc 2020

Prvni vubec, druhe jednou denne odsavam MM jinak nutrilon ha

sternliebe
9. črc 2020

@herminka ja treba potratila po odstavu dcery, kdy se pak rozjel zanet... takze je to prast jak uhod...

phalaenopsis
13. črc 2020

Dceru jsem kojila 2 a půl roku i v době druhého těhotenství. Sama chtěla přestat, když jsm byla v 6 měsíci. Měla už jiné zájmy. Dcera byla také váhově malá 2360 g a 46 cm. Narodila se v 39. týdnu. I jí ze začátku přikrmovali než jsem se rozkojila. Syna jsem přenášela. Kojím ho už 10 měsíců a taky to nechám na něm. Určitě kojit, co nejdéle.

petrasipkova1
13. črc 2020

Dceru 18 měsíců a syn se ještě kojí nyní 27 měsíců

hanka_12345
17. črc 2020

@iris92 to je hrozny,promin