S čím si rád hraje Váš tatínek, když si hraje s dětmi?

pinkorblue_marcela
3. čer 2014

Co si budeme povídat, výběr je teď širší a stále se rozšiřuje a každý jistě toužil po něčem, co nakonec nedostal. ☹ Narození vlastních dětí může být příležitost vyplnit si vlastní dětské sny. Probudilo se ve Vašem manželovi / přítelovi takové dítě?

dana3262
3. čer 2014

Jedine lego.

lennnia
3. čer 2014

velké plastové kamiony - ať už s kontejnery, trubkami, míchačka.. a moc se manžel těší na letadlo na dálkové ovládání až našemu malému koupíme 😀 a asi sen každého tatínka (aspoň našeho ano) je autodráha anebo koleje pro el. vláček 😀

pinkorblue_marcela
autor
3. čer 2014

@dana3262: Mně ho brácha sebral, když jsme ho dostali společně k Vánocům, ale zjistila jsem, že už mě nebere. Nejsem tatínek. 🙂

pinkorblue_marcela
autor
3. čer 2014

@lennnia: Dokážu si to živě představit. Letadlo na dálkové ovládání by jistě ocenil lecjaký chlap ještě před příchodem vlastních dětí. 😀

lennnia
3. čer 2014

@pinkorblue_marcela to je pravda 😀 v tomto ho musím brzdit, jinak by vše kupoval hned a klidně s předstihem.. jen aby to mohl nejdříve sám vyzkoušet - prý z bezpečnostních důvodů 😀

germaine
3. čer 2014

S Plasmacarem 😀

zuzkasim
3. čer 2014

Samozřejmě Lego a už dlouho plánuje Merkur. Naštěstí vydržel čekat do doby, než jsou stavebnice pro děti vhodné🙂 A nesmím zapomenout na autodráhu!

domca89
4. čer 2014

No já bych řekla, že ač mimčo teprve čekáme, tatínek má i tak ještě stále dost hraček a jen vybije svou hravost, až se malej narodí. V tudle chvíli je to přes půl místnosti postavená vláčková dráha, modely letadel, aut, kamionů a k tomu práce kamioňáka. Prostě můj přítel ještě nevyrostl. 😀

antoinet
4. čer 2014

Taky jsme už doma měli auto na ovládání, když jsme sotva zjistili, že to bude kluk😀

eldrag
4. čer 2014

v manželovi ne, ale ve mě určitě :D u nas ted ovšem nejvíc letí prázdné lahvičky od aktimelu :D co nadělám.... 😝 🙂

kathy.skal
4. čer 2014

jasně 🙂 Lego, vláčkodráha, merkur ... ale třeba i kidrvajíčka, ty on od rodičů nikdy nedostával 🙂

samasa
4. čer 2014

u nás jsme klukům pořídili autodráhu.. no a po měsíci jsem ji musela schovat do pokojíčku ,,,jelikož tatínek k ní nechtěl pustit deti a hral si s ní sám 😀 a vždycky se hrozně urazil, když jsem řekla až je tam pustí 😀 😀 😀 hold chlapi jsou pořád děti!!!

pinkorblue_marcela
autor
4. čer 2014

@germaine: Hned jsem koukla, co to umí, protože to ještě neznám. Vypadá to nevinně, ale je to vážně i pro dospělé!!! To jsou věci. 🙂

pinkorblue_marcela
autor
4. čer 2014

@domca89: Haha, Vy jste už tedy zařízeni po všech stránkách. Jen ale pozor, aby mu to malý syn nerozbil, dokud z toho ještě nebude mít rozum a nedokáže ocenit "skutečnou hodnotu" těchto "hraček". 😉 Každopádně se musí manželovi nechat, že uměl "udělat" syna. 😀

pinkorblue_marcela
autor
4. čer 2014

@eldrag: To máte přece bezva. Koupíte jídlo a máte i hračku. Ten koncept má i Kinder vajíčko, ale zdaleka není tak zdravé...

pinkorblue_marcela
autor
4. čer 2014

@kathy.skal: Já jsem taky Kinder vajíčko od rodičů nikdy nedostala. Sama sebe se ptám, jestli to tenkrát bylo natolik drahé nebo příliš velký luxus. Teď taky nemám problém Kinder vajíčko koupit.

domca89
4. čer 2014

@pinkorblue_marcela No háček je ten, že do včerejška, kdy nám řekli pravdu tvrdil, že dělal holčičku. 😀 Takže to mu nevyšlo. Ale jinak není to na přístupném místě. Je to v druhé části domu.

kamino
4. čer 2014

Pritel uz se nemuze dockat (( vcera jsme o tom shodou okolnosti mluvili ) az prcek dospeje do veku na Merkura,autodrahy,velke funkcni modely Lega...no myslim,ze ma prcek cesticku umetenou,pritel je automechanik,vasnivy modelar,milujeme truck trialy a podobne akcicky..takze v tomto ohledu rozhodne stradat nebude,mam obavu,ze rodinny rozpocet zaplace 😉

eldrag
4. čer 2014

@pinkorblue_marcela lepsí nez kinder vejce mi prijdou ty jogurty s hrackou... jsou urcite zrdravejsi nez ta cokoska 😀

pinkorblue_marcela
autor
4. čer 2014

@kamino: Mně se takové věci taky moc líbí. Kluci si hodiny spolu vyhrají a Vy se můžete věnovat jiným věcem. Stokrát lepší, než kdyby vysedával celé dny před televizí - táta nebo syn nebo oba...

pinkorblue_marcela
autor
4. čer 2014

@eldrag: Jogurty s hračkou? Co Vám to tam v Čechách vyrábějí za vymoženosti? My tu kupujeme maximálně jogurty s lentilkama. Posledně jsem se přesvědčila, že se to i dá jíst, i když by to můj vlastní výběr nebyl.

kamino
4. čer 2014

@pinkorblue_marcela jenze jak se znam.tak tam budu blbnout s nimi😉