Vyhodnocení soutěže s Pink or Blue

pinkorblue_marcela
11. lis 2014

Sem budu dávat každý den nového výherce za uplynulý den a pak i hlavního výherce.
Všem děkuji za příspěvky - seznamy Ježíškovi. Někteří jste si s tím pěkně vyhráli, ale i všichni ostatní si dali práci s vyhledáváním. Jste stateční. 😉

pinkorblue_marcela
autor
11. lis 2014

@panihk Výherkyní z 11.11. (z došlých seznamů dne 10.11.) je panihk. Výhrou je LEGO« Creator Dálniční závoďák 31006.
Máte sice malé dítě a ještě holčičku, ale snad budete mít i přesto z výhry radost. Pošlete mi prosím soukromou zprávu s doručovací adresou, emailovou adresou (kvůli automatickým emailům o objednávce - výhře) a tel. číslem pro PPL. Děkuji předem.

pinkorblue_marcela
autor
12. lis 2014

@zhalickova Výherkyní z dneška (seznamy Ježíškovi zaslané 11.11.) je zhalickova. Výhrou je tousovač od Hape. Snad přečká hraní kluků a bude ještě pro holčičku, pokud si ho necháte. Napíšeme si ve zprávách...

pinkorblue_marcela
autor
13. lis 2014

@barinkas Dobré ráno, máme tu další vítězku. Maminka s holčičkou vyhrála LEGLER Závodní dráhu. Třeba přijde později ještě na svět klučina... S vítězkou se zase domluvím přes zprávy. Ostatním přeji hodně štěstí při zítřejším losování.

pinkorblue_marcela
autor
14. lis 2014

@manma Dobrý den, podle seznamu Ježíškovi máte doma malé "špuntíky". Rádi bychom Vám poslali výhru v podobě panenky MATTEL Monster High Draculaura. Snad neodmítnete. Blíže v soukromých zprávách...

pinkorblue_marcela
autor
15. lis 2014

@petane Máme tu dnešní výherkyni, než půjdu nakoupit a budu připravovat oběd. 😉 Velká gratulace výherkyni k vodní dráze Rotterdam a hezký víkend všem.

petane
15. lis 2014

@pinkorblue_marcela Udělala jste mi obrovskou radost! Moc děkuji!

pinkorblue_marcela
autor
16. lis 2014

@valuvka: Je tu další výherce. Je jím maminka "valuvka". Patří jí od nás velká gratulace a všem musím opět poděkovat za přispění. Nevěště hlavu, na Modrém koníkovi jistě nejsme naposledy...

valuvka
16. lis 2014

@pinkorblue_marcela panebože - to není ani možné - mám slzy v očích z radosti!!! moc moc děkuji! jsem opravdu dojatá 😵

pinkorblue_marcela
autor
17. lis 2014

@misicka455 Dobré ránko, počítám, že dnešní ránko by mohlo být pro Vás dobré, když jste vyhrála kufřík s autem od Klein Bosch. 😉 Než Vám dárek pošleme, můžete už pořídit 1x AAA baterii, která není součástí balení. Hračka je pro děti od 3 let a je potřeba dávat pozor na to, abyste nepoztráceli šroubky od auta. 😀 Víc ve zprávě...

misicka455
17. lis 2014

@pinkorblue_marcela jééé moc moc děkuji , syn bude určitě nadšen 🙂)

pinkorblue_marcela
autor
18. lis 2014

@vilibalda: Dobrý den všem a omlouváme se za pozdní losování. Nestíhám... Paní Peťce blahopřeji k výhře adventního kalendáře a prosím ji o jméno, adresu, tel.č. a email do osobní zprávy. Děkuji moc...

pinkorblue_marcela
autor
19. lis 2014

@verunkaw Dobrý den Verunko, dnes se usmálo štěstí na Vás a my bychom Vám rádi poslali výrobek ze včerejšího fotoblogu. Domluvíme se ve zprávách.

verunkaw
19. lis 2014

@pinkorblue_marcela
Opravdu?Jůůůůůůůů strašně moc Vám děkujeme udělaly jste nám velikou radost 🙂 🙂 🙂

pinkorblue_marcela
autor
20. lis 2014

@mitote Dobrý den, vyhrála jste od nás andílka značky Haba. Nějaké věci od HABA dokonce ve svém seznamu Ježíškovi máte, tak snad i toto potěší. Gratulace...

mitote
20. lis 2014

@pinkorblue_marcela aaaaaaaa super, moc dekujeme, urcite se pod stromeckem bude libit 🙂

pinkorblue_marcela
autor
21. lis 2014

ange_de_la_morte Je tu další výherkyně a už se nám to hodně krátí. Ještě zítra bude výherce, který dostane plyšáka a v neděli se dozvíme, kdo slízne celý dort neboli sklidí hlavní výhru.

ange_de_la_morte
21. lis 2014

@pinkorblue_marcela : mockrát děkujem, udělalo mi to obrovskou radost, a Matýskovi udělá určitě ještě větší, vláčky má moc rád

misicka455
21. lis 2014

Dneska došlo auto v kufříku díky moc je super a určitě udělá radost i pod stromečkem synovi 🙂)

pinkorblue_marcela
autor
22. lis 2014

@hudala Dnes gratuluji poslední výherkyni věcného dárku. Vylosována byla ze včerejších příspěvků v naší soutěži a zítra tu přibude vítěz hlavní.

hudala
22. lis 2014

@pinkorblue_marcela jsem strašně překvapená a hlavně moc šťastná, děkuji 🙂 moc moc moc 🙂

pinkorblue_marcela
autor
23. lis 2014

@millyh Dobrý večer, dala jsem si s tou hlavní výherkyní na čas, ale je jí maminka dvou dětí ze Vsetína. Obrovská gratulace k obrovské výhře. My dvě se domluvíme po osobních zprávách a všem ostatním ještě jednou strašně moc děkuji za krásné seznámky, příběhy, básničky, rýmovačky a všechna přání. Snad se i u Vás všech Ježíšek zastaví, ač to nebude "Ježíšek Pink or Blue".

millyh
24. lis 2014

@pinkorblue_marcela wow 🙂 hledám slova v tomto příjemném překvapeni
Děkuji
je to ufff parááááda báječné úžasné a opravdu se mi to nezdá
Ať mají všichni stejně překvapivé Vánoce jako my 🙂