Co se u Vás jí na Štědrý den? Dostane se i na cukroví?

pinkorblue_marcela
19. lis 2015

Už jsem se od některých z Vás dočetla: Ráno vánočka a kakao, v poledne hrachová kaše / krupicová kaše (hlavně žádné maso) a večer smažený kapr a bramborový salát. Někdo chystáte mísu ovoce a cukroví. Nevím, jestli je to víc dekorace, nebo jestli nebo kdy je to povoleno jíst. 😉

bayt
22. lis 2015

Já vánočku nesnídám, vlastně jí nejím nikdy. Vždycky to pro mě byl jen kus suchého těsta, ble. Takže snídám tak nějak normálně jako každý den. K obědu nějaká polévka a k večeři jsem zvyklá na nějaký předkrm (např. plněná šunka), rybí polévku (čím více jiker amlíčí, tím lépe, mňam), vinnou klobásu a bramborový salát. Cukroví taky nějak nemusím, jídávalo se u nás až po předání dárků. Mám ale ráda v podstatě jen perníčky.

skyvik
22. lis 2015

@pinkorblue_marcela To ja bych si i bramborovy salat dala, ale moc se nehodi ke sladkokyselemu dipu, ktery k nugetkam vzdy delame. Navic bych ho musela jist sama ☹ Ale snad u nekoho jednu porci vyzebram, abych o nej nebyla ochuzena 🙂

pinkorblue_marcela
autor
22. lis 2015

@1kolousek1 Ten pravý princ asi ztratil mapu k Vám, ale už je na cestě naším královstvím. A do té doby hlavněže šťastná. 🙂