Jaká značka hraček patří mezi Vaše nejoblíbenější?

Každý máme něco rádi a preferujeme jednu značku více než druhou, ať jsou to hračky, oblečení, auta, atd.
Máte nějakou oblíbenou značku hraček, kterou pro Vaše děti nakupujete? A co Vaše děti? Rozpoznávají značky hraček, nebo jim na tom nesejde? Jaké značky hraček máte Vy a Vaše děti nejraději? 🙂

luca16
8. lis 2016

Výborné zkušenosti mám se značkou Haba a Goki. Hračky mají úžasné provedení, jsou kvalitní a poučné. Dcera si s nimi hraje opravdu dlouho. Nejsou to hračky, které hned omrzí. Doufám, že druhá bude stejného ražení a budou se jí hračky, které máme doma líbit.

olga_
8. lis 2016

U nás vede Lego Duplo a spousta dřevěných hraček a hudebních nástrojů od značky Goki. Když byl syn menší (teď má dva roky), byly oblíbené hračky od Lamaze.

fidorka01
8. lis 2016

Nemáme vyhrazenou značku hraček tak i oblečení či obuvy. Preferujeme dřevěné hračky a oblečení spíše s nejvyšším % bavlny. Co se týče obuvy, když děti byly malinké, určitě jsme nakupovali pouze v kamenných prodejnách obuvy, byla dražší,ale snad i kvalitnější. Nyní už vyrazíme do sportisima a myslím si, že za ty kačky na pár měsíců to je dobrý kompromis.Oblečení si risknu kupovat přes internet a opravdu na značce nezáleží,ale popravdě, recenze si ráda přečtu.

hojda
8. lis 2016

Snadná odpověď. Lego udělá radost holce i klukovi.

novauzivatelka007
8. lis 2016

U nás je to Lego, dokonce i děti popisují hračky, jen u Lega říkají prostě "Lego" 🙂

denitek
8. lis 2016

U nás vede značka ,,mámy věci" 😀

lezdr
8. lis 2016

U nás také Lego Duplo.

evkadol
8. lis 2016

Většinou nakupuji spíš podle toho, jak se mi daná věc líbí, než podle toho, jaká je to značka. Značkové je u nás jen Lego. Jako malá jsem jezdila k bratrancům hrát si s legem a doma jsem ho nikdy neměla. Měla jsem Chevu. Ani nevím jestli se ještě vyrábí. Takže u nás vede ze stavebnic jedině lego 🙂 Mám z něj radost já i dcera. A ta menší, až doroste, tak si s ním taky určitě bude ráda hrát.

fouskovi
8. lis 2016

U nás vedou hračky co nejsou a hraní jako mobil pet láhev vlhčené ubrousky a podobně hraček má spoustu ale na co že jediný co z hraček aspoň trochu vede jsou plyšáci 😒

tanakin
8. lis 2016

Miminko teprve čekám a velmi mě zaujaly hračky Lamaze, uvidíme, co na ně řekne miminko 🙂

svetlus_pepca
8. lis 2016

Já mám ráda hračky "home made" 🙂 Ráda tvořím, takže sem tam něco ušiju, namaluju. Mohu vše přizpůsobit věku i zájmům svého syna. A u kupovaných hraček značku neřešíme 🙂

mulgrew
8. lis 2016

u nas frčí Mindok, Thinkfun FoxMind.Mně osobně se teď líbí Haba a Goki.Něco od nich se jistě objeví pod stromkem, kuličková dráha od Cuboro je už na cestě.Nicméně dětem je to asi jedno,já upřednostňuju kvalitu.Dětem kupuju už jen inteligentní,vzdělávací hry a hračky

atinkaa
8. lis 2016

Haba, Janod, Kidkraft, Lego duplo 🙂

dvoracek
8. lis 2016

Tak u nás určitě lego a potom to co vyrobím já nebo přítel =)

petuliee
8. lis 2016

u nás taky zas tolik nezáleží na značce ale asi Fisherprice nebo Lamaze.... a Frozen od Disney 🙂

ekyticka
8. lis 2016

Nemáme úplně jednu top, ale pokud bych měla vybrat, tak si myslím, že si zaslouží zmínit česká LENA. Mají neuvěřitelnou odolnost, jejich maxi auta na kterých se dá jezdit jsou super. Běžné lopatky na písek nevydrží snad ani 14 dní, kromě dvou, které máme od nich už dvě sezóny. S jejich mozaikami se vracím se syny do dětství a bez kuličkové dráhy už si to doma asi taky neumíme představit :D

kspp1
8. lis 2016

U nás to není jinak - Lego Duplo, české dřevěné hračky a plyšáci

tichackova
8. lis 2016

Me je znacka uplne sumak, kupuju to, co se mi libi 🙂 Ale ceho asi mame doma nejvic je Lego duplo a Woody

babunka1
8. lis 2016

Naší dceři je teprve rok a tak výběr hraček ještě není tak důležitý (zatím s většinou stejně mlátí o zem nebo s nimi jezdí po zemi, tudíž jsou hned poškrábané). Mám ráda dřevěné hračky, ale značku žádnou oblíbenou nemám. Po prozkoumání hraček, které máme aktuálně doma jsem zjistila, že nejvíce mám značku Fisher Price.

lenkaatom
8. lis 2016

U nás vede momentálně lego duplo, spousta dřevěných hraček a taky puzzle. 🙂 🙂 a taky plyšáci nosí je hlavně do školky 🙂 - starší syn má zase rád logické hry a skládačky typu monti systém. 🙂

pandabox
8. lis 2016

Djeco..

nicky_2
8. lis 2016

my máme rádi lego duplo a fisher price a dceři je úplně jedno s čím si hraje, hlavně když to hodně rachotí, takový hračky jsou pro ni nejlepší 🙂

juliemichal
8. lis 2016

určitě lego duplo 🙂

zuzanamil
8. lis 2016

Mame rádi lego duplo a hracky od Haba, Hape, Revensberger

germaine
8. lis 2016

U nás jede Lego, Cheva, Igráček ;)

grejsina
8. lis 2016

Lego, zapf, hasbro a play doh ... u nas TOP hracky 😊

880916
8. lis 2016

Nejvíc Duplo, Bruder, Burago, Welly, Megablocks..

drzticka81
8. lis 2016

u nas nejvice duplo, brio, panenky nines, playdooh.....

bimmka
8. lis 2016

U nás vede Lego varianta duplo a pak teda značkové plastové zvířatka Schleich, Collecta, Pappo a Bullyland.

poppet
8. lis 2016

Stelinka preferuje hračky, které vydávají zvuky, jsou barevné, může je skládat, rozebírat a její jedno jaké značky jsou 🙂