VÝHERCI soutěže o Kocourkovu lampičku

radka_pribinacek
Moderátor
4. lis 2017

Děkujeme moc všem, kdo se zapojil do naší soutěže o Kocourkovu lampičku, děkujeme rodičům, ale hlavně dětem! 🙂 Lampičku vyhrávají:

@simusa91
@slimacikmia
@minonnka
@luciska82
@petra_pf
@tarien
@pomoztekacence
@cermij
@qintus
@vevero13

Moc všem gratuluji a všechny výherce prosím, aby mi do soukromé zprávy poslali své celé jméno, přesnou adresu a telefonní číslo.
A vy, kdo jste nevyhráli, nesmutněte! Soutěžit můžete o lampičky dál i na webu Pribináčka http://www.pribinacek.cz/kocourkova-lampicka až do 19. 11. a třeba vám k tomu srdíčko pro štěstí, které k vám přiletělo, pomůže! ❤🙂

vevero13
4. lis 2017

Děkujeme! Už se na ní těším. U nás to bude holčička Anička. Na památku jedné bílé boubelaté Ančí, mé první kočky.

qintus
4. lis 2017

Juuu to máme ohromnou radost. Děkujeme 😀

slimacikmia
4. lis 2017

Ďakujeme 🙂 syn má kočičky zo zvieratiek najradšej, to bude radosť. 😍

minonnka
4. lis 2017

😍 Jééé to je super, moc děkujeme!!! Mám opravdu radost, to se děti zblázní až ji uvidí 😀 Ani jim to nebudu říkat, ať mají překvapení až budou rozbalovat balíček 🙂
Moc děkuji a velká gratulace všem výhercům a ostatním přeji hodně štěstí s Pribináčkem 🍀

petra_pf
4. lis 2017

Holky maji velkou radost, dekuji za soutez 🌞🍀 At se vam dari!

simusa91
4. lis 2017

Jeeee moc moc děkujeme, Honzicek bude mít obrovskou radost🙂

sonija1
4. lis 2017

😕

radka_pribinacek
autorModerátor
4. lis 2017

@sonija1 nebuďte smutná 😘 Na webu pribinacek.cz se soutěží o lampičky do 19.11. 😊🍀

verusak77
4. lis 2017

@radka_pribinacek
Ahojky, prosim o info, jak se muzu zapojit zde na MK do losovani o lampicku... Mam 3 soutezni pribinacky, ale nedari se mi zde najit, kde a jak se zapojit. Moc dekuji, Vera

radka_pribinacek
autorModerátor
4. lis 2017

@verusak77 tady na MK už soutěž skončila, kódy zadávejte na webu Pribináčka http://www.pribinacek.cz/kocourkova-lampicka - sekce "Vložit kódy". 😊

kometkak
4. lis 2017

Tak to je vtipné. Navrhoval ho můj manžel 😃 Taky máme jednoho doma nachystaného na Vánoce 🙂

tarien
4. lis 2017

Taky moc děkujeme! Holky jsou nadšené 🙂

kjucukovna
4. lis 2017

Ajaj ja jdu nahrat obrazek a ono je pozde ☹

slimacikmia
29. lis 2017

@simusa91 @minonnka @luciska82 @petra_pf @tarien @pomoztekacence @cermij @qintus @vevero13 ženy, už vám prišiel balíček? Nám ešte nie a už sa mi stalo, že som nemala v schránke ani lístok a balík čakal na pošte 🙄 tak či zas nie som v tej situácii....

cermij
29. lis 2017

@slimacikmia neprisel..psala jsem i holcine co to tu vedla a zatim zadna odpoved

petra_pf
29. lis 2017

@slimacikmia Stále čekáme nedočkavě :(

qintus
29. lis 2017

@slimacikmia taky nic...musíme vydržet

slimacikmia
29. lis 2017

@cermij ja som jej tiež písala, ale zatiaľ bez odpovede, ona tu asi nebýva často teraz...

tarien
29. lis 2017

@slimacikmia nepřišel. Jednou mi výhra přišla až za měsíc a půl, takže zatím máme čas 🙂

vevero13
29. lis 2017

Prý to budou posílat do konce roku.

cermij
29. lis 2017

@vevero13 tak snad to stihnou jeste pred Vanoci, chtela jsem pridat jeste pod stromecek 🙂

pomoztekacence
30. lis 2017

No dnes jsem tam volala a ze vyhrané lampičky budou rozesílat do konce prosince.Tak uvidíme,byl by to pod stromeček krásný darecek.Ahoj

minonnka
30. lis 2017

@slimacikmia Zatim nic, ale podle me to budou rozesilat zaroven s lampickama ze souteze z vebu a tam to bylo na delsi dobu co si tak vybavuji. Do konce roku bude snad doma 😉

slimacikmia
30. lis 2017

Tak počkáme 😉

radka_pribinacek
autorModerátor
4. pro 2017

Dobrý den, dámy, pardon za pozdní odpověď. Lampičky se prý pošlou do konce prosince, nevím, zda se to stihne ještě před Vánoci... 😔 Případně můžete ještě kontaktovat kolegy na Facebookové stránce Pribináčka.
Pěkný advent přeji všem! 🎄

simusa91
27. pro 2017

Zdravíme Vás, tak lampička dnes dorazila a Honzík je úplně šťastnej. Moc moc děkujeme

cermij
27. pro 2017

Jen tak snad i nám brzo 😍

cermij
27. pro 2017

Jeee*

pomoztekacence
28. pro 2017

Nám už taky došla dekujeme

radka_pribinacek
autorModerátor
31. pro 2017

Parada! ❤️ Preju vam vsem krasny a stastny rok 2018! 🎉😘