SOUTĚŽ - Vyhrajte pro své děti super Kocourkovu lampičku!

radka_pribinacek
Moderátor
1. lis 2017

Vyhrajte lampičku od Pribináčka, která vyžene z dětského pokoje všechny noční bubáky!
Stačí, když nám do komentářů vložíte obrázek, jak si vaše ratolest představuje tak zvaného Kabátovce Nočního, nebo jiné pokojové strašidlo.
10 nejzajímavějších příspěvků odměníme lampičkou. A pokud byste náhodou neuspěli, o lampičku můžete soutěžit i na stránkách www.pribinacek.cz!

kacadlo
1. lis 2017

Takhle si představuje strašidlo synek 2,5 roku. Asi ma nadání po mamince🙂

mari90
1. lis 2017

Dcerka moc malovat nechce, ale preci jen jsme nejake to strasidlo namalovaly

lucie0206
1. lis 2017

Takhle si ho představuje ma 22m dcerka 🙂

simusa91
1. lis 2017

Honzík si nakreslil strašidlo a prý má 4 pařáty a 3 nohy 😨

slimacikmia
1. lis 2017

Dal do toho všetko 🙂 len skutočný majster v predstavivosti tam uvidí presne 7 typov strašidiel s večernou až nočnou aktivitou 😀 a to spomínaného Kabátovca Nočného, Podpaplóňaka Fuskového, Tieňovca Skriňového seniora, Vešiakovca Desivého, Prádelníka Bezsenného, Vonkosvetla Blikavého a Kvetinovca Obrovského Temného. Ďalší sa tam už nezmestili...

mkrelo
1. lis 2017

Takto si 3letý syn představuje Kabátovce Nočního-odůvodnil to tak, že je v tmavém oblečení (navlečená ponožka)- to je ten Kabátek a aby nebyl tolik vidět, dále má na hlavě pouze oranžovou barvu, aby na cestu viděl.. použito z podzimního tvoření ze školky

petracig
1. lis 2017

ještě zatím moc kreslit neumí, ale o strašidlech už povídá 🙂

blikacka30
1. lis 2017

Dcerka Sandra (4,5 let) se nejdřív při mém dotazu, jestli by do soutěže namalovala strašidlo, příšerně polekala 😅 no nakonec běžela do pokojíčku a přinesla mi tenhle výtvor 👍

holllii
1. lis 2017

Naše malá Eliška namalovala tohle😊😉...jsem ráda,že se chtěla do soutěže vůbec zapojit 😊....
Tak uvidíme zda-li se poštěstí a vyhraje 😊🤗
Děkujeme

simdan
1. lis 2017

Při dotazu jak vypadá Kabatovec noční mě okamžitě napadla fotka ze včera... Naše 2leta dcerka 😅 Ona je takový noční tvor👍

klaarusa
1. lis 2017

Na pokojové strašidlo si hrajeme moc rádi. 🙂

snany
1. lis 2017

Tady je pár návrhů od mých dětí

makky1310
1. lis 2017

Nam se Kabatovce Nocniho dokonce podarilo zachytit na fotopast...🙈😀

verca22k
1. lis 2017

Můj Kryštůfek je strašidýlko sám o sobě🙂

kajjina
1. lis 2017

tak jsme s Jiříkem (3r) sedli ke stolku, že namalujeme strašidlo....začalo to dobře...maminko namalujeme barevný strašidlo, aby bylo veselý 🙂...jeee maminko, to je hezky a za chvíli....neee, ja to neumim,...maluj ty....neee, ja to umiiim, nemaluj..mam to hezky, to něco vyhrajeme... a takhle pořád dokola 😀......výsledek nakonec byl....běžím ukázat tatínkovi naše krásný strašidlo....takže tady je 🙂 náše super strašidlo 🙂

anetka1701
1. lis 2017

Úkol jsem zadala. Šárka se na mně podívala, vyvalila oči a řekla: "Maminko, ale já si nechci představovat strašidla! Já bych se pak strašně bála". Nakonec jsme vymysleli, že vyrobí "strašidýlko Emýlka", usměvavého strašáka, kamaráda Uhlíře a Svěráka 🙂 Tak tady je...

makynaeliska
1. lis 2017

Kocourkovo lampu
Tu bych si moc přála
Díky ní bych bubáka
Uviděla ráda
Bubáka se zatím bojím
Lampička mi pomůže
Strach z bubáka přemůže 🙂

claudie89
1. lis 2017

Tak u nas pry takto😅:

dvorkada
1. lis 2017

Takto si moji kluci 3 a 5 let,představují strašidlo,vydlabávali jsme spolu podle jejich představ..😃

anett88
1. lis 2017

No nevím jestli Kabatovec noční to je ale obluda noční určitě 😂

jezevec
1. lis 2017

můj synátor vtipně poznamenal, že největší strašidlo právě ztvárnil..kdo nepozná, ano je to strašidýlko Miloš..

holllii
1. lis 2017

#jezevec náhodou 😂😂 maličkej ví ,že je to strašidlo 😂😂😂

verunkanatalka
1. lis 2017

Já ještě neumím kreslit ani mluvit,ale strašidlo pro mě je,když měla mamka na sobě napatlanou masku proti vráskám a sklonila se ke mě,aby mě vzala do náruče.To si nedovedete představit,jak jsem spustila!!!!Siréna hadr!!!!No nedivte se,já myslela,že je to strašidlo!!!!No a potom si to smyla a já poznala mojí zlatou maminku...Sakra to vám byla úleva...fuj!Takže tak.🙂

kalkulantka
1. lis 2017

Naše dcera si ho představuje asi takto.... Hlavně, že může vylézt z pokojíčku a ještě vidět rodiče a prohodit pár slov o tom, jak je v pokojíčku bubák 🙂

krikul
1. lis 2017

Amalka (3roky) ve školce kreslila "maminku", kdyz jsem se ji zeptala jak podle ni vypada strasidlo odpověď zněla "TAK TROŠKU JAKO TY MAMI" 😂 takže asi tak....😂

jarcca
1. lis 2017

Upřímně nevím jestli při kreslení myslel úplně na strašidlo, ale zamyšlenej byl tedy dost! 🙂

biton
1. lis 2017

Urcite je to strasidlo,ktery je u me postylky a v noci me probudi...ja se ho leknu a zacnu kricet natolik,abych vzbudila mamku,aby to strasidlo rake videla 🙂

lagerthaa
1. lis 2017

největší strašidýlko v našem pokojíčku není na obrázku :D

vevero13
1. lis 2017

Nám se kabátovec přilepit na jídelní stůl :P. Jen doufám, že jsem mu nevyfotila zrovna zadeček. Momentálně se bojí vydry, ale po čase si mrcha zvykne a je třeba najít nového ochránce. Jinak v noci budí všechny.

radka_pribinacek
autorModerátor
1. lis 2017

@kalkulantka já nic nevidím...? 😨😅