Jaký máte názor na recenze na cenových porovnávačích a rozhodují u Vás při nákupu?

mates_neato
7. dub 2017

Rozhodování při online nákupu je často věda. Někdy až desítky podobných produktů a mezi nimi rozdíly v ceně, funkcích, příslušenství a v mnoha dalších parametrech. Co pro Vás znamenají recenze jiných uživatelů a jakou váhu pro Vás při rozhodování mají?

konidana
7. dub 2017

Určitě k nim přihlížím, porovnávám hodnocení u různých prodejců, čtu si důvody, s některými se ztotožním, s jinými ne.

brunetka11
7. dub 2017

Pro mne mají velkou váhu, ale beru s rezervou recenze na Heuréce apod., různých e-shopech. Velmi se mi osvědčilo se ptát na vytipovaných diskuzních serverech.
Pokud se jedná o dražší výrobek, zajdu do kamenné prodejny, vyslechnu si názor prodejců, osvědčily se mi informace poskytované opraváři (která značka a typ jsou v daném období nejporuchovější - ono se to opravdu mění - obzvlášť při změně země, kde se dané výrobky oné značky vyrábí - viz průšvihy ETA po přesunu výroby do Číny, či v posledních 4 letech problémy s Electroluxem).

minonnka
7. dub 2017

Hodnocení vyhledávám a porovnávám, ale zároveň beru s rezervou. Po více přečtení na různých místech si udělám svůj obrázek a dle toho se rozhoduji 🙂
Zároveň já sama ráda píši recenze a doufám, že jiným má zkušenost pomůže v rozhodování 👍🌞

mates_neato
autor
7. dub 2017

👍

slimacikmia
7. dub 2017

Recenzie sledujem, ale už im tak veľmi neverím, stalo sa mne a aj mojím známym, že negatívnu recenziu proste nezverejnili. Ak niečo kupujem, dotazujem sa na špecializovaných fórach, odborníkov, predajcov, opravárov...

netopejr
8. dub 2017

podle toho kde a jak je recenze napsaná

mates_neato
autor
9. dub 2017

@konidana
@netopejr
@slimacikmia
@brunetka11
@minonnka

Osobně na recenze dávám, ale jen na Heurece. Každou hodnotnější zkušenost, ale v hlavě analyzuji a o produktuch nebo daném segmentu sbírám informace...
Také čtu některé diskuze a fóra. A určitě není nikdy na škodu kouknout taky na slovenskou heureku!!

Recenze na robotický vysavač Neato Botvac co u nás napsali zákazníci na heurece CZ a SK 🙂

Česko 🙂 https://vysavace.heureka.cz/neato-botvac-d85/re...

Lenka Š. “nikdy nevynechá žádné místo na podlaze a to ani kraje a rohy”

Majkl 11 “Manželka vysála běžným vysavačem a já pustil neato a světe div se nádobka byla do 3/4 zaplněná”

Dáša D. “Ten robot je proste inteligentni 🙂”

Limakos “Fakt jsem zíral - Multiroom. Napřed jednu a pak další a další 🙂”

Slovensko, přijdou mi kreativnější a zábavnější, co? 🙂 https://vysavace.heureka.sk/neato-botvac-d-85/r...

Martin “Podľa mňa skryje do vrecka 99% robotov aj z vyššej triedy...”

Ladislav S “Porovnaval som aj s iRobotom a Samsungom VR9000 ale tu presvedcila cena a recenzie z celeho sveta...”

Milan “skutocne aj vysava, az sa cudujem kolko...”

Martin “Povysáva aj vysoký vlas kde aj frajeri z iRobotu zlyhávajú...”

mates_neato
autor
10. dub 2017

Chcete se dozvědět více o robotických mopech nebo vysavačích?
Zde je zajímavý článek s odkazy na videa, zdarma vypůjčení a další...
https://www.modrykonik.cz/blog/mates_neato/article/perete-snad-pradlo-rucne-ne-tak-proc-j-heok1c/

Líbí se Vám robotický vysavač Neato nebo robotický mop Everybot?
Neváhejte a využijte limitovanou nabídku!

MIMOŘÁDNÁ SLEVA

Robotický vysavač Neato
-15 % na veškerý sortiment
Slevový kód: ModryKonikUzNemusiVysavat
Platný do 31.5.2017 nebo do vyprodání zásob.
Uplatníte pouze na www.neatorobots.cz

Robotický mop Everybot
-20 % na veškerý sortiment
Slevový kód: ModryKonikUzNemusiVytirat
Platný do 31.5.2017 nebo do vyprodání zásob.
Uplatníte pouze na www.everybot.cz