TEST mopu! @kami1984 si vypůjčila robotický mop Everybot. Jak to dopadlo?

mates_neato
7. dub 2017

Půjčili byste si zdarma na zkoušku robotický mop také?

Této možnosti již spontánně využila uživatelka @kami1984 . Vypůjčila si robotický mop Everybot, o kterém je tu celý týden řeč. Můžete se jí tedy bez obav ptát na zkušenosti, určitě se ráda podělí.

Rádi bychom Vás upozornili, že i každá z Vás může robotický mop vyzkoušet zdarma a z pohodlí domova!
http://www.everybot.cz/vypujcka-zdarma

kami1984
7. dub 2017

Dneska jsem pořádně v obýváku vyzkoušela tohoto pomocníka a baví mě🙂 Jezdil tu sem tam, tam sem v auto režimu. Přišlo mi to jako chaos, ale výsledek byl super, vytřeno a vyleštěno🙂

catf
7. dub 2017

@kami1984 a jak dlouho trvalo udělat 1 místnost? V minulosti jsem si koupila roombu a jedna místnost trvala přes půl hodiny, to mi dost lezlo na nervy (a našim 2 kocourům taky).

konidana
7. dub 2017

Dá se mop občas použít i na zašpiněný koberec?

mates_neato
autor
7. dub 2017

Věděli jste, že robotický mop Everybot můžete používat také v ručním režimu?
Na konci tohoto videa najdete ukázku 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=kSBebnLpSuE
kami1984
7. dub 2017

@catf já ho nechala 15minut jezdit sem tam s mokrými utěrkami a pak jsem na 15min ještě přehodila utěrky za suché a nechala to leštit. Ale osobně si myslím, že stačí jen s těmi mokrými, usychalo to rychle, nebylo to mokré jak z běžného vytírání. Spíše jsme zkoušela, co to umí. Je tam více typů vytírání, to musím nastudovat. Já dala jako první auto a fakt to lítalo křížem krážem, ale efekt byl prima. Předtím bylo povysáváno-

kami1984
7. dub 2017

@mates_neato na to se moc těším, potřebuji projet kachličky v koupelně🙂))

mates_neato
autor
7. dub 2017

@konidana to bohužel ne. Třecí plochy musejí "klouzat". Např. utěrka mopu klouže po dlažbě, linu (vinilu), plovoučce a jiných tvrdých površích, ale koberec má strukturu, která nedovoluje utěrkám se otáčet.

mates_neato
autor
7. dub 2017

@kami1984 super 🙂 doporučuji ho na to mít plně nabitého a odzkoušet si jaký tlak je potřeba vyvinout

kami1984
7. dub 2017

@mates_neato děkuji za tip, vyzkoušíme o víkendu🙂

kami1984
8. dub 2017

Mop mi dneska vytřel koupelnu a wc, zatímco já jsem si dělala své, jen jsem pak vyměnila utěrky, aby to doleštil. Vytřeno bylo opravdu dobře, pobral i zaschlou zubní pastu ze země. Koupelnu máme členitou a zajel si všude, měla jsem režim obloučky.

kami1984
8. dub 2017

Vyzkoušeli jsme everybot na plovoucí podlaze, dlažbě, mramoru a kamenném koberci. Musím říct, že i když pro mě to je chaos, jak mop jezdí, ale určitý řád to musí mít, jelikož bylo vše vytřeno, následně vyleštěno.
Nejprve cca 15minut nechám kroužit mop s mokrými utěrkami po podlaze, cákla jsem na ní trošku čističe a následně jsem utěrky sejmula a nechala ho jen tak nasucho dodělat práci.
Vše super, jen v chodbě máme běhoun a pod topení se výškou nedostane, takže tam ten kousek musím ručně.
Utěrky jsem v ruce přemáchla a jelo se dál.

mates_neato
autor
10. dub 2017

Chcete se dozvědět více o robotických mopech nebo vysavačích?
Zde je zajímavý článek s odkazy na videa, zdarma vypůjčení a další...
https://www.modrykonik.cz/blog/mates_neato/article/perete-snad-pradlo-rucne-ne-tak-proc-j-heok1c/

Líbí se Vám robotický vysavač Neato nebo robotický mop Everybot?
Neváhejte a využijte limitovanou nabídku!

MIMOŘÁDNÁ SLEVA

Robotický vysavač Neato
-15 % na veškerý sortiment
Slevový kód: ModryKonikUzNemusiVysavat
Platný do 31.5.2017 nebo do vyprodání zásob.
Uplatníte pouze na www.neatorobots.cz

Robotický mop Everybot
-20 % na veškerý sortiment
Slevový kód: ModryKonikUzNemusiVytirat
Platný do 31.5.2017 nebo do vyprodání zásob.
Uplatníte pouze na www.everybot.cz