Úterní soutěž s Rajec - Oblíbený nápoj vašeho dítka? Pije vodu nebo slazené nápoje?

klararohlikcz
26. led 2016

Ahoj dámy, připravila jsem si pro vás dnes soutěž na téma dětského pití 🙂 Partnerem této dnešní soutěže je Rajec kojenecká voda, která přišla s novinkou, kterou jsem opravdu uvítala. Kojenecká voda s pítkem v 330 ml balení. Musím říct, že má dvouletá dcera má ráda vodu, ale když jí někdo koupí sladké pití, tak je nadšená a já skřípu zuby 😀 Má ráda sladký nápoj, ale i lahvičku ze které se to dá lépe pít. Proto jsem měla velkou radost, když na trh přišla tato láhev, ale s obyčejnou vodou 😝

Řekněte mi jak pití svých dětí řešíte vy? Pijí vodu, dětské šťávy, čaje? Nebo máte vlastní recept na pití?

Na pět z vás čeká balíček s kojeneckou vodou Rajec.
Příspěvky vkládejte sem do dnešní půlnoci, t.j. 26.1. a já v neděli vyberu výherce.

Tak na zdraví!

Klára

monunkaaa
26. led 2016

Naprosto uzasna zpráva,že ji delaji s pitkem 🙂
Nase malá dostává k pití vodu,obcas bylinkovy cajik a odstavnuju stavicky z ovoce a delam ji domácí dzusiky.. a do budoucna chci pokračovat. Nerada vidim malé děti s kolou nebo téma hnusnyma limodama za pět kaček.. to se opravdu pro deticky nehodí..

kacinda
26. led 2016

nas filip (2 roky) pije nejradeji ovocny caj. Jsem rada, ze ho do piti nutit nemusim a o caj si vzdycky sam rekne. Obcas mu ale taky koupime nejake ty dzusiky, i kdyz to neni casto 🙂

kh
26. led 2016

Mne se docela dlouho ,asi do dvou let, dařilo malého drzet pouze na vode. Ale pak jsme nastoupila do práce, hlidala babicka a naučila malého na sladke vody. a zaroven to, ze si v obchode muze sam vybrat, koupit piti. Samozrejme jsou lakave barevne obaly se sladkym pitim. Vybrat malou lahvičku s pitkem, aby nebyla ochucena, bylo dost dlouho nemozne. Pak jsme objevila -myslim- Korunni - na lahvicce je princ bojujicic s drakem. Maly si ji asi uz sam 2x vybral v obchode. Je zvykly pit vodu ještě cestou z nakupu, ale evidentne poznal rozdil - ochucenou vždy vypil téměř celou, nez dosel domu, neochucenou jen opravdu podle zizne 🙂
Pokud se mi nepodari ho premluvit na tu Korunni, snazim se korigovat, aby alespoň vzal na milost ochucene piti, které mu vyberu ja podle slozeni s co nejmene cukru.
Takze vitam další neochucenou vodu v male lahvi s pitkem. Preci jenom ta korunni je minerálka a tohle by mu třeba chutnalo vic, obycejna voda. Jen moznamohl dat výrobce nejaky ten hrozny kycovity obrazek, aby nalakal nejen rodice, ale i deti. U syna ty obrazky, bohužel, funguji (piti, jogurty)

juliemichal
26. led 2016

kluci nejraději pijí ovocné čaje a potom to kakao,ale kakao jim moc často nedávám,raději jim dám čisté mléko 🙂 jinak když jsme v obchodě a vidí ty kubíky atd,tak je chtějí koupit,tak jim raz za čas koupíme kubíky,jupíky atd,ale často pro jistotu ne 🙂

pucinkaaaa
26. led 2016

detem se snazim davat na piti jen obycejnou vodu.. kdyz je zima, obcas si daji i caj, ale spis mi starsi rekne, ze chce teplou vodu.. doufam, ze takto vydrzime co nejdyl..
kdyz jezdime nakupovat, tak to maji uz takovy zvyk, ze si koupi krteckovo jablecne piti 🙂

heduska82
26. led 2016

Oba kluci jsou zvykli pit jen vodu, ta ovocna piti jakoze pro deti jim nechutnaji a ja jsem opravdu rada. I kdyz uz jsem se setkala i s nazory, ze je snad omezujeme....ale tohle je jen jejich volba a starsi si pri nakupu uz sam chodi pro neperlivy Rajec, ma ho rad! 🙂

meo
26. led 2016

Já doma dětem dávám hodně ředěnou vodu se sirupem a když jsme venku, tak vodu do lahvičky s pítkem. Jednou za čas koupíme novou lahvičku se sladkým pitím, bohužel není k dostání jenom s vodou. Takže až to děti vypijou, tak zas naplním obyčejnou vodou. 😎

ganci22
26. led 2016

Detem davam ke snidani mleko,pak vetsinou kojen.vodu jak vetsimu tak i mensimu prckovi.stavy nekupuji jsou preslazene a nejsou 100%kdyz uz tak Rio dzusiky😊uz od mala ucum str.synka aby nrjedl dodt sladkeho ani jej nepil....a myslim ze mu to nejak nevadi 😉ale mlsku si da to je jasne😉

berusinecka
26. led 2016

Naše děti pijí vodu, naše čaje z bylinek, ale nejvíc milují náš domácí mošt a ze statku kozí a kravské mléko. Pokud jsme venku a musíme si koupit pití-rozhodně šaháme po vodě rajec. 🙂

janulina90
26. led 2016

Syn je zvyklý pít vodu nebo bylinkove/ovocne bio čaje. V létě jsme občas delali štávu z koj. vody, citronu a agávového sirupu. Snažime se v létě pít nápoje, které osvěži a v zimě se rádi zahřejeme čajem s citronem 😊

irenoslava
26. led 2016

Vašíček bud pije aquilu nebo čaje které mu nijak nepřislazuji

alexis_05
26. led 2016

Syn je zatím aktivní prsomil 🙂 sem tam zkouším příkrm nebo čajík. A to vše připravuji z kojenecké vody Rajec. Přijde mi, že Rajec je nejkvalitnější voda na trhu a svému synovi se snažím vždy dopřád jen to nejlepší.

roseinka
26. led 2016

Malé je 9 a půl měsíce. Krom MM jí dávám pít právě kojeneckou vodu Rajec nebo Dobrou vodu, a nebo bio heřmánkový čaj či bio rooibos. 🙂

anehap
26. led 2016

Obe me dcerky piji jen vodu, nic jineho do nich nedostanu...obcas rano si daji kakao. Obe maji slabost pro ruzne lahve-nejcasteji kupujeme Mattoni, Korunni s pitkem. Nikdy se ale nezapomenou zeptat, jestli neni nahodou sladka😁
Takze za nas - palec nahoru, novy Rajec urcite vyzkousime😉

joannah13
26. led 2016

když jsem zaváděla vodu, tak jsem ji synkvi míchala s nějakou ovocnou vymačkanou šťávou z česrtvého ovoce.. teď už pije vodu pěkně, jen holou.. občas mu tam kápnu pár kapek citronu, ale čaje moc nedávám, jen když je třeba nemocný, on je moc v lásce nemá, stejně si jen trošku srkne a končí... dětské šťávičky nedávám vůbec, to raději projedu ovoce odšťavňovačem a to je lepší, jak kupovaná šťávička.. a taky velice rád natahuje ruce na taťkovo pivo 😀 ale na to má ještě spoooustu času

manma
26. led 2016

Snažíme se žít zdravě a malému dáváme od malička neslazenou vodu a čaj slazený medem.

brixavonpavli
26. led 2016

Malá pije čajíky od Bebivity či Sunárku 🙂

fidorka01
26. led 2016

S mými dvojčátky jsem ze začátku hodně bojovala, nechtěli pít nic co není minerálka. Tak jsem se snažila kupovat alespon neperlivou. Jednoho dne jsem se naštvala a začala dělat jenom ovocné čaje s trocho cukru či medu. A světe div se, ono to šlo a celkem bez pláče. Vůbec jim to nevadilo a od té doby nic jiného než čaj nepijí. Výjmečeně koupíme minerálku,ale už jí ani nechtějí a raději sáhnou po čaji

sherane
26. led 2016

Krystufek pije prevazne vodu a ted nove hermankovy cajik, hodne slaby, ale kdyz mu nekdo podstrci sladke piti, tak to taky vypije 🙂

bobulinka
26. led 2016

Syn pil dlouho různé rozpustně čajíky, nejčastěji Sunarku. Pak už se mi na to zdál velký tak jsem kolem druhého roku hodně kupovala Kubíka. Ředila jsem ho tedy napůl vodou a k tomu ta hezká lahvička....pak jsem někdě viděla srovnání s coca colou a Kubík vyšel jako sladší!!! To mě tedy vyděsilo! Dnes dávám nějčastěji vodu se šťávou (kupujeme YO které všem moc chutnají) nebo ovocný čaj. Občas kakao. U dcery jsem obezřetnější, voda, voda se šťávou, občas čajík. Kojenecká voda Rajec je pro mě novinka,určitě zkusím už kuli té hezké lahvičce.

lucianapolis
26. led 2016

U nás se pije voda, Kitl Syrob a nebo sem tam ovocný čaj 🙂

kaci11
26. led 2016

Ma dcera pije cajiky s medem a citronem nebo stavu neboredene dzusy, vodu do ni nedostanu i kdyby jsem byla rada kdyby pila vodu ale nechce ji. Pije jeste s lahvicky s dudlikem, umi pit i s jineho hrnku a tak ale kdyz se chce napit tak dudlik. 🙂 Snad se nauci.🙂

svetlus_pepca
26. led 2016

Náš malý rošťák je zvyklý na čistou vodu, ale s klidem mu pitný režim zpestříme ovocnou šťávou nebo čajem, do kterého teď v zimě přidáme citron a trochu domácího medu 🙂

slunina
26. led 2016

Voda s citrónem a mátou nebo melta s mlékem (dva roky).

marssyy
26. led 2016

Také nemám ráda u své dcery když pije sladké pití, doma pijeme neslazený čaj a vodu. Kojenecká voda s pítkem v 330 ml balení vypadá velmi prakticky, dcerka miluje tyto pítka a na cesty si myslím že tento výrobek je přímo stvořený.

jhhd
26. led 2016

Naše dcerka od malička pije vodu a při nachlazení dětský čaj na imunitu a nachlazení. Sladké dětské vody nezná a nikdo jí to ani nedává, protože všichni vědí, že si to nepřeju.

verkaunka
26. led 2016

Ahoj, u nás vede čistá voda a domácí džus z ovoce, ale spíše ta voda....dětské čajíky si zatím neoblíbila, ale časem třeba přijde na chut....

sosama
26. led 2016

U nás je nejoblíbenější pití kvalitní ovocný čaj pro děti, nejraději má višňový🙂 Čaj jsem jí nikdy neosladila, takže ho pije bez cukru a tak jí chutná, jinak to ani nezná 😀 Čím také nepohrdne je 100% čerstvě vymačkaná šťáva z ovoce-pomeranč, jablko,..toho vypije opravdu hodně. Ale je nenáročná, nepohrdne ani obyčejnou vodou... A večer ráda upíjí z vany 🙂 😀

prada11
26. led 2016

U nás pití řešíme kojenim a začali jsme nedávno prikrmy, takže kojenecka voda u nás nesmí chybět. Nejradši máme právě Rajec. Ten pijeme i my z manželem a je to pro nás nejlepší voda.

mrkew
26. led 2016

Pijeme mlíčko od maminky a tim ze už davam příkrmy pijeme i cajik a to bud meduňku nebo hruškovy